Andy Samberg (Saturday Night Live) jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Dále hrají Isla Fisher (Wedding Crashers) a Ian McShane (Shrek the Third), Pirát silnic je "neuvěřitelně zábavný od začátku do konce" a míra zábavy stoupá, když Rod vzdoruje smrti, aby vyhrál peníze, dívku a hlavně trochu respektu. (oficiální text distributora)

BeaVV

Fakt blaznivé a ked to tak človek berie tak sa aj zasmeje. A skvelé, skvelé piesne 80-tych rokov tomu dodávajú ten správny šmrnc. ()

Toki_ nek

Akiva Schaffer mi dluží 88minut života...Nechápu jak jsem se na to mohl dodívat.. Pakárna 90% vtipů nebylo vtipných a na Samberga se nedá dívat!!.... Celou dobu jsem čekal, kdy už se konečně něco stane... a pak hop bum titulky... O.O huh?.. jedna * za Fisherovou a Tančícího vietnamce ... ()

BlackMolla

přehnaný humor nemám moc v lásce, ale u tohoto filmu jsem se celkem dobře pobavila.. navíc dobrý příběh, takže spokojenost.. ()

PepsonFikson

Taková zprávná blbost...Člověk to sleduje aby se jen pobavil a trochu vypnul, není to bůh ví jak inteligentí zábava ale já jsem se pobavil a myslím že bych to klidně zvládnul ještě jednou. Takže za mě Palce hore. ()

Pythonator

Totálně ujeté a nepochopitelně dobré. Je až k nevíře jak mě film, který je vlastně o ničem, zvráceně pobavil. Na ty čtyři hvězdičky to ovšem vytáhl až soundtrack přecpaný skladbama od Europe. No a Isla Fisher je vážně k nakousnutí, stejně jako ve Wedding Crashers. ()

P@\/EL

Je to jedna z těch přiblblých komedií, na které nedám dopustit. Film sice nepřínáší nic světoborného nebo šokujícího, každopádně ale nabídne slušnou podívanou doplněnou několika svělými hláškami a vtipnými držkopády hlavního hrdiny. Rovněž musím vypíchnout parádní soundtrack, který se k filmu velice hodil. ()

TeresaWin

Tohle je klasika prostě. A jestli tenhle film fakt berete supr vážně tak to jste docela unlegit. Protože Hot Rod je too legit. Vždyť presně o to jde, aby to působilo stupidně. Andy, Akiva a Jorma jsou genialní a to mi nikdo nevyvrátí. ()

Umělec

Já vím, není to žádný velký umění... Ale první polovina byla opravdu super. Ve druhé se už začalo moc moralizovat a ztratilo to šmrnc. Ale i tak jsem se docela pobavil. 70% ()

Chezzsterman

Super komedie. Musím přiznat, že jsem se už dlouho něčemu tak upřímě nezasmál. Ne, že by to byl film století, ale tohle byla opravdů příjemná sranda, kde si nikdo na nic nehraje a věřím, že i herci se u toho parádně vyblbli. Rozhodně tenhle filmek řadím mezi ty, co si s chutí pustím znovu. ()

margotka1911

Tenhle film jsem absolutně zbožňovala a postupem času se do něj zamilovávám víc a víc. Jedna z nejlepších komedii jaké jsem kdy viděla. Andy Samberg tady opravdu exceluje ()

CharlitoCZ

Docela mile mě to překvapilo, příjmená, odpočinková komedie.. je to praštěné, ale už jen ten soundtrack si zasloží * navíc. ()

Onanista

Je to skvělý a neotřelý. Perfektní rvačky dvou magorů a spousta gegů, který vás dostanou do kolen. Nejvíc mě dostaly taneční výkony těch šašků před samkou, to bylo absolutně dokonalý. Víc dalších bláznivých komedií ! A Isla je zde k nakousnutí. ()

PORTER44

I pokus o film se cení,ale jinak trapárna od začátku do konce,představitel hlavního hrdiny hrozná maska kde toho herce vyhrabali,takový trapný pokusy o vtip to se jen tak nevidí,ještě že se tam občas objeví nějaká pěkná herečka. ()

masakry odpad!

Tak tohle se mi snad jen zdá. Naprosto příšerný pokus o komedii. Jako tragédie by možná tento film uspěl, ale jako komedie u mě určitě ne. V průběhu celého filmu jsem ho chtěl vypnout, ale říkal jsem si, že třeba přijde zvrat. Nepřišel.... 88 minut hrůzy. Za mě odpad ! ()

Stiller a Vaughn zachraňují svět

Stiller a Vaughn zachraňují svět

05.07.2011

Osvědčené „ksichty“ z komediálního sdružení Frat Pack si spolu zahrají v akční sci-fi komedii Neighborhood Watch, která je u studia 20th Century Fox ve výrobě už od roku 2008 a za tu dobu se u ní… (více)