Andy Samberg (Saturday Night Live) jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Dále hrají Isla Fisher (Wedding Crashers) a Ian McShane (Shrek the Third), Pirát silnic je "neuvěřitelně zábavný od začátku do konce" a míra zábavy stoupá, když Rod vzdoruje smrti, aby vyhrál peníze, dívku a hlavně trochu respektu. (oficiální text distributora)

HappySmile

"No to mě poser!" poslední věta filmu a taky dojem, který to ve mně zanechalo... Jak si někdo může myslet, že tohle je vtipné? Jeden velký trapas, tak by se to dalo spíš charakterizovat (nebo spíš milion malých, to už asi vyjde nastejno). Možná že aspoň s tím Willem Farrellem, který si měl původně zahrát hlavní roli, by to mělo nějakou šťávu. Ale to už se asi nedozvíme. ()

Aljak

Hľadal som niečo na odľahčenie, pri čom by sa dalo aj dobre zabaviť. Dúfal, som že Hot Rod bude dobrá voľba, ale až tak ma to neoslovilo, a žiaľ ani nezabavilo. Aj keď nedá sa povedať, že by to bolo úplne nanič, no celý ten dej je pritiahnutý za vlasy - čo by ani tak nevadilo, ale akosi tomu chýbal aj očakávaný humor. Andy Samberg je fajn herec, ale v tejto role by som si vedel oveľa lepšie predstaviť Willa Ferrella. Ale inak ten celý "kaskadérsky" team na čele s Rodom pôsobil fakt strašne naivne a tie ich rozhovory sa často zvrhli až k absurdnosti. Najväčším pozitívom tohto filmu bola pre mňa krásna Isla Fischer - len škoda, že sa nevyskytovala ešte častejšie. ()

lakikaki

„The Lonely Island“. Ak neviete o čo sa jedná, čaká vás buď nie veľmi vtipný, možno až trápny film alebo skvelá zábava. Ťažko odhadnúť. Ak viete, čo „Lonely Island“ je a ich humor vám sedí (môj prípad), Hot Rod bude pravdepodobne fajn komédiou, avšak s o niečo nižšou koncentráciou humoru než je zvyklé u ich videí z YouTube. A na záver, ľudia, ktorí „Lonely Island“ radi nemajú; pre nich mám dve slová: „Ruky preč.“ [72%] ()

campix

Hodně šílená komedie. Občas je sice Pirát silnic opravdu velká sranda. Jako například scéna pádu v lese, ale ten okolní patos to přebijí. Prostě sem tam se objeví vskutku vtipný moment, ubitý zbylým patosem. Smysl sice dává, ale celkově není tak vtipný jako jednotlivé části. Určitě příjemné osvěžení a oddech, jenže na nějaké solidní hodnocení to nebude. ()

Juto

Film zachováva sladký tón, ktorý je plný náklonnosti k jeho postavám, a dostatok humoru, aby sa stala najľahšie odporúčanou komédiou. 6/10 ()

Ice123

Prach obyčejná komedie, kdy se od plic zasmějete jen při prvním a posledním kousku co se snaží předvést. Jinak ubohý souboje s nevlastním otcem v plastových chráničích mi připadají jak z céčkové produkce a banda 30ti letých típků co se chovají jak kdyby jim bylo deset je vážně ubohost. 2* za těch pár málo scén, kdy jsem se vážně bavil... ()

KatanaCZ

Pokud jste jen trochu blázni a snílci, kteří na místě Roda Kimbla uvidí sebe, bude se vám film zaručeně líbit. Není zde až tolik povedených vtipů, ale cítil jsem se po dlouhý době zas jak malej kluk.....a toho si cenim. ()

StanislachKo

Ach na ten nabúšený kasting a ten mne celkom sympatický absurdný plot (nevlastný syn je tak vytáčaný tatkom, že ho chce strašne zbiť-mimo iného aj za to, že po ňom hádže nindža hviezdice :-D-ale starký je chorý na srdce, tak sa mladý rozhodne svojím neschopným stuntnadaním vyzbierať prachy na transplantáciu, aby ho konečne mohol nakopať do řite). A Sanberg s bajúzom a tým bizardným nemožným afrom tiež podchvíľou naťahoval kútiky, ale to je tak všetko. Holt, idiotské komédie tiež treba vedieť robiť, aby stáli za reprízu. Tu sa to moc nepodarilo. ()

rowdys

Oddychovka s humorom v štýle Saturday Night Live a The Lonely Island, čo nie je náhoda, keďže v tom majú prsty Samberg, Schaffer, Taccone a Hader. To, vďaka čomu Samberg tiahne SNL dopredu sa v celovečernej minutáži občas míňa účinkom, no stále je to prevažne ten humor, ktorý ťaží zo svojej absurdity. Ako dlhší SNL Digital Short by to bola instantná klasika, takto len podarená nedeľná komédia s pár nezabudnuteľnými scénami a cameom celej Queens of the Stone Age. Ja ale The Lonely Island a hlavne Samberga môžem. A Isla Fisher je zlatíčko, budete ju žrať očami! ()

demented

Síce podobný typ humoru mi moc nehovorí, ale svojim spôsobom je to zaujímavý film. A miestami aj vtipný :) A do toho všetkého takmer neustále hrá Europe ;) ()

VasaX

Celkem solidní komedie, ulítlá a střeštěná, ale s mírou. Po celý film jsem se ani chvilku nenudil, což si zaslouží hvězdičku navíc. Scénář sice není extra inovativní či nápaditý, ale pokud se jedná o poměrně dobrou komedii, tak mě totak netrápí. ()

zolo23

Ha. Už len prvá kaskadérska scénka naznačovala, že to bude veľmi slušná bláznivá komédia. A ten dlhý pád z útesu to len potvrdil. Jednoducho parádna jazda z množstvom gagov počas celého filmu. Andy Samberg je druhý Jon Heder :) ()

Stiller a Vaughn zachraňují svět

Stiller a Vaughn zachraňují svět

05.07.2011

Osvědčené „ksichty“ z komediálního sdružení Frat Pack si spolu zahrají v akční sci-fi komedii Neighborhood Watch, která je u studia 20th Century Fox ve výrobě už od roku 2008 a za tu dobu se u ní… (více)