Andy Samberg (Saturday Night Live) jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Dále hrají Isla Fisher (Wedding Crashers) a Ian McShane (Shrek the Third), Pirát silnic je "neuvěřitelně zábavný od začátku do konce" a míra zábavy stoupá, když Rod vzdoruje smrti, aby vyhrál peníze, dívku a hlavně trochu respektu. (oficiální text distributora)

giovanni3

Nevím nevím... trapné od začátku do konce.. občas se člověk zasměje, ale opravdu jen občas. Překvapila účast Isly Fisher z Nesvatbových... No dejme tomu 1z5 ()

zahron

Příznávám se, tak šílenou prdel jsem nezažil už hodně dlouho, tohleto je fakt boží a nedoceněnej kousek ze všeho nejvíc mě rozsekává ten soundtrack z brzkých devadesátek, kterej je šitej na míru parodii. Jako bonus mladá Isla. Musím pochválit dabing, kterej je fakt dobrej. ()

Soweek

Jasná snaha o napodobení stylu Willa Ferrela, avšak nováček Andy Samberg neuspívá. Úchylnost a nápady mu nechybí, ale prostě to neumí podat a ve výsledku to z úchylné komedie zanechává doopravdy úchylný dojem, narozdíl od již zmiňovaného kolegy, který úchylnost dotáhne do bodu dokonalosti. ()

ZkuKol

Oprýskaný a mnohokrát použitý příběh "from zero, to hero," ovšem tentokrát s řádně okořeněnou motivací. Tón vyprávění koliduje mezi parodií a Napoleonem Dynamite. Obsazení bych nazval známé ksichty, ale kromě Isly, žádné známé jméno. Přesto jsou všechny postavy zahrány užásně. Co mě ale donutilo udělit tomuto filmu 5 hvězd? Humor - je nekorektní, je originální a je všudypřítomný, opravdu tvůrci maximálně využili krátkou stopáž a tudíž má divák pocit, že se směje od začátku do konce. A ten soundtrack!!! 80. léta jsou má citlivá struna a jestliže na ní brnká celý film, tak sountrack na ní hraje kytarové sólo Jimiho Hendrixe...90% ()

slovan1

Ulítla komedie, ale v dobrém slova smyslu. Parta kolem hlavního hrdiny vypada jako sbírka kreténu, ale dobře se doplňují a jejich hlášky někdy stojí za to. Karamboly, které Rob předvádi jsou fakt drsné a dobře natočené, až jsem si myslel, že tohle už snad nemůže přežít. Od herců solidně zahrané, sympatická Isla Fisher. "Budete se mě snažit pod vodou udržet 40 vteřin... to je minuta bez dvaceti sekund..." :-D ()

herr_carter

Kéž by takových bláznivých debilit vznikalo víc, člověk se musí smát v jednom kuse té idiocii, které se nikdo ze zúčastněných herců nebrání, fakt prdel s velkým P..................moje hodnocení = 8 z 10. ()

uzzi

Napoleon Dynamit tady stál modelem. Je tu snaha udělat podobně divně vtipný film, kde divní lidé dělají divné věci. Napoleonu D. to fungovalo bezchybně, ale ten sázel na ujetost bez přehnaného pitvoření, byl to vlastně vtip bez pointy a trapnost byla zábavná. Bohužel, když se něco kopíruje, moc se to nepovede. Nedá se sice říci, že by to byl úplný propadák. Ale zbytečný a málo vtipný kousek to rozhodně je. 40% ()

NICOX

A ona to byla nakonec docela p*del. Hot Rod je prototyp totálního losera, kterej se stane kaskadérem (i mě by to šlo líp), páč jeho otec byl taky kaskadér... nebo nebyl?! :) Jako ono to trapný je, ale takovym přijatelnym, milym způsobem. Přiznám se, že pár vtipům sem asi neporozumněla, ale některý byly skvělý. Andy Samberg je sladkej a hezky se mi na něj kouká. Jo a ten českej název... to je zase perla (teď sem chtěla udělat smailíka s očima vsloup, ale takovej asi neexistuje :). 60 % ()

YoZo8

Piráti ciest je komédia, ktorú buď milujete alebo nenávidíte. Buď vám tento druh humoru sadne alebo nie. Podľa hodnotenia je asi viac tých, ktorým veľmi nevonia, no ja som sa smial počas celého trvania filmu. Humor tejto komédie bol akoby ušitý mne na mieru. Pri niektorých scénach ma doslova od smiechu bolelo brucho. Hlavne vzájomné posmešky a konzultácie medzi kaskadérom Andym Sambergom a jeho nevlastným otcom Ianom McHaneom stáli rozhodne za to. Príjemne ma prekvapila aj Isla Fisher, ktorá sa v tomto na jej pomery lacnom filme objavila. Jednoznačne jedna z tých lepších komédii. Dávam 4,5 *. ()

Corpsegrinder

Zpětně jsem tenhle nářez docenil neboť na tak ujetej humor si člověk musí zvyknout. K tomu si přičtěte super soundtrack a naprosto šílený cameo Queens of the Stone Age. ()

mclenin

Moja malá osobná "guilty-pleasure". Film, ktorý som videl minimálne 10x, vždy ma pobaví ako "poprvé" a viem ho doslova citovať. Má to jednoduchý, milý príbeh, skvelý absurdný humor, výbornú hudbu, nezabudnuteľné scény a príjemné herecké obsadenie na čele s totálnym magorom Sambergom (v dobrom zmysle slova). Český dabing ho navyše pozdvihuje na ešte vyššiu úroveň. Zároveň je to pre mňa kľúč k nostalgii, preto nech mi je odpustená absolútna zaujatosť k dobru tohto snímku. „A takhle se to dělá !“ ()

Bucounit

Totálne "ujetá" komédia zo sympatickým hlavným magorom ktorý celý film jazdí na rozpadnutej babete a snaží sa o preskočenie rôznych prekážok z ktorej ani jednu nepreskočí, resp. nikdy nedopadne na kolesá. Keď je nervózny chodí si zabreakovať do lesa s ktorého sa nechtiac zrútil (najoblúbenejšia časť filmu), s bratom si spieva prepnuté pesničky, lepí si fúzy a jeho snom je zbiť svojho chorého otca. Bavil som sa super. ()

nany2121

Tento film mi odporúčil kamarát a o to bolo väčšie moje sklamanie. Herecký výkon hlavného hrdinu bol otrasný. Mal som z neho taký pocit, že to už hercom môže byť ozaj každý. Príbeh filmu bol strášný. Vela scén vo filme chcelo byť až privelmi vtipných, ale opak sa stal pravdou. Jediné pozitívum tohto filmu som videl v herečke Isla Fisher, ktorá ma zaujala svojou krásou a asi jedinú by som ju z celej zostavy označil za HERCA. A doteraz mi nieje jasné prečo zobrala rolu v tomto filme. Že prečo až 1 hviezdička?? Počet zasmiatí počas filmu sa rovná počet hviezdičiek. ()

tyna97

Lol co to bylo? :D :D Tak u toho jsem se bavila. Will je jeden z mých oblíbených herců a scéna "Kotě, vrať se" byla skvělá. ()

Joll

Opravdu dobře sem se u téhle ujetiny bavil:) Amerika posledni době nám všem ukazaje jaká opravdu je a je to srandovní. Konečně nastavuje v několika komediích se špetkou nadsázky sobě zrdcadlo a zjišťuje jak je to směšné viz podobně laďené kousky, jako Napoleon Dynamite, Superbad nebo honba za lesním mužem.S trochou nadsázky mě tyto filmy připomínaj Homolkovic serii, které zas reflektovala tu naši povahu českou :) ()

Stiller a Vaughn zachraňují svět

Stiller a Vaughn zachraňují svět

05.07.2011

Osvědčené „ksichty“ z komediálního sdružení Frat Pack si spolu zahrají v akční sci-fi komedii Neighborhood Watch, která je u studia 20th Century Fox ve výrobě už od roku 2008 a za tu dobu se u ní… (více)