Andy Samberg (Saturday Night Live) jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Dále hrají Isla Fisher (Wedding Crashers) a Ian McShane (Shrek the Third), Pirát silnic je "neuvěřitelně zábavný od začátku do konce" a míra zábavy stoupá, když Rod vzdoruje smrti, aby vyhrál peníze, dívku a hlavně trochu respektu. (oficiální text distributora)

jojoping

Nesmiešna komédia, ktorá si ale určite nájde svoj okruh priaznivcov. Ja osobne som očakával viac ako som dostal. Na zopár fórkoch som sa pobavil, ale väčšinu času film prebiehal akosi bez života. ()

stephano

Naprostý překvapení. Podle mě nejvtipnější komedie tohodle roku. Fakt sem se u toho řezal a to sem to viděl sám, kdy se moc nesměju. Taky proč když to nikdo neslyší :-) Jinak hodně nezvyklej humor, nejvíc bych ty absurdní dialogy přirovnal k seriálu The Office. PS: závěr je totálně masakrovej, zpomalenej nástup všech hrdinů za doprovodu písničky "John Farnham - You're The Voice" je naprosto dokonalej. Doporučuju fakt se budete smát pokud vypnete inteligenci a zapnete tu část mozku která má ráda vtipy se šlupkou banánu na zemi a rozhovory totálních idiotů o tom kdo víc paří (přitom nepaří ani jeden) ()

MDesign

Trápné, úbohé,... vedel by som ďalej pokračovať, ale škoda slov pre takú hovadinu. Čakal som komédiu s idiotským príbehom, ale že sa aspoň zasmejem. Wtf ?! Viac by som sa smail keby som pozeral do steny. Moje hodnotenie zachránila pekná Isla Fisher. ()

Ivec

Dosť ujeté bláznovstvo s krásnym dejom. Pokúsiť sa, aj za cenu vlastného života zachrániť život niekomu inému len preto, že si "zaslúži" pár po papuli, to je originálna myšlienka. Absolútne nabité humorom to síce nie je, ale pár scén mi pôsobilo doslova kŕče v bruchu. Keď si spomeniem na ten prvý krkolomný pád lesom, rozochvieva sa mi bránica ešte teraz. Atmosféra pred posledným skokom bola vážne úžasná a samotný skok ani nehovoriac. Všetko to samozrejme končí príjemným happyendom a bodka. Pohodová, pozeratelná oddychovka. No s rukou na srdci musím konštatovať, že sa jedná o komédiu z dlhej rady jej podobných. ()

LucTheGreat

Práce autorského týmu na tomto snímku zaslouží srovnání s prací týmu realizačního u české fotbalové reprezentace: Snaha tady je, ale je vynaložena značně k hovnu... K čemu jsou kvalitní nápady, když jsou pak zašlapány do země nekvalitním provedením? K hovnu.. Co za chvat chce hlavní hrdina ovládat z umění tai-chi? Pokud tipujete, že to má něco společného s hovny, hádáte správně... No, není to na hovno? ()

Brano

Trápna a nezmyselná "komédia" o ničom. Jedine na čo sa dalo pozerať v tomto filme bola Isla Fisher. Príbeh o tom, ako syn chce vyhrať peniaze pre svojho nevlastného otca, aby mu zaplatil operáciu srdca a následne ho mohol zmlátiť a tým si vybojovať uňho rešpekt. Neskutočné zábavne. ()

ali-n

Tak takto .. ono to má dokonca aj vcelku pútavý príbeh na pozadí ... ale to je až plán B, plán A je smršť totálne uletených gagov, kde si film robí srandu sám so seba a pri tom vzdáva úctu klasickým hero filmom niekde z božských 80. rokov. Len mi povedzte, čo má znamenať pomaly minútový sústavný pád lesom alebo živá pochodeň na detskej párty. Skvelý prvý skok a dokonalý ten posledný, ktorý dopadol presne podľa mojich predstáv. A chlapec, ktorý si lepí pre hormonálnu chorobu umelé fúzy ... ďakujem veľmi pekne. „Zomrel okamžite ... na druhý deň.“ MOJE NAJ - Nemôžem opomenúť muziku, skvelé rockové pecky a i jedna z mojich najobľúbenejších piesní: John Farnham - You're the voice .. a čo sa to popri nej dialo ... ()

swinevenca

Pro někoho třeba laciná, ale stejně povedená komedie o debiloj, co se chodí občas trochu proběhnout do hvozdu:)že to nebyl inteligentní humor, který mě pobaví jinde, na to se nebudu vymlouvat, natlemil jsem se u toho místy až k slzám, o to v komedii jde ()

Víteček

Správná pitomost. Pobavila, nepřišla mi trapná, udržela mě u sebe až do konce a nezačal se v průběhu modlit, ať už je konec. Co víc si přát. Není to na který bych ještě po pár měsících vzpomínal, ale zábava to byla. 70% ()

FandaF

V tomto filmečku jsou momenty, za které jsem chtěl dát 1* ze soucitu a už se nedodívat, ale víc je těch světlejších momentů u kterých jsem se velmi dobře bavil..., možná i díky vydařenému CZ dabingu. ()

Blackborne

Není to sice filmařský skvost, ale komedie je to parádní. Máte-li rádi prostý humor, budete se smát. Je to skvěle naivní a Andy hraje suprovýho kaskadéra, který myslí všechno vážně. Je to tak blbý až je to vtipný. ()

mr.twizta

Jsem fanda absurdního ferrellovského humoru, ale přesto úplně nejásám. Na vině je především Samberg v hlavní roli, a pak taky kadence fórů, některé z nich jdou ale geniálně přetažené (cool beans!) a přesně tak to mám rád. Hromada dobrých herců ve vedlejších rolích, škoda jen nevyužitého McBridea. McShane je otec roku! ()

0kozel

Super film já se u toho řezal hlavně u první půlky. Parta looserů, jejichž kápo (rádoby kaskadér) se snaží vydělat na záchranu nevlastního otce, aby ho pak mohl umlátit :) Navíc pár dobrých hlášek např: "Ty jseš ale divnej." "To si piš, že jsem!" Nebo scéna při přeskoku bazénu je taky super. Prostě jedna z těch lepších komedií z posledních pár let. ()

BrusVejn

Pohodová komédia, pri ktorej sa človek necíti trápne s rozkošnou Islou Fisher. V rámci žánru nie je čo vytknúť. ()

tomino28

Je to tak bláznivé, šílené a praštěné, až je to fakt vtipné! V podstatě se nejedná o nijak zázračný příběh - klasický outsider s partou kámošů dělá blbosti a jako bonus se mu líbí krásná holka od vedle, která chodí s nějakým blbcem. A přesně tohle divák dostane a spokojeně se s fajn hereckým obsazením dostane až k očekávanému konci, kdy všechno dopadne (skoro) dobře. Někdy zkrátka průhlednost děje není na škodu, pokud se všechno natočí s tím správným zápalem pro věc. ()

Jardys88

Hodně marné a hodně trapné....kaskadérské kousky jsou totálně o ničem...snad jen pár hlášek a nechutnej japonec s perverzními pohyby panví to trochu oživovaly. ()

Stiller a Vaughn zachraňují svět

Stiller a Vaughn zachraňují svět

05.07.2011

Osvědčené „ksichty“ z komediálního sdružení Frat Pack si spolu zahrají v akční sci-fi komedii Neighborhood Watch, která je u studia 20th Century Fox ve výrobě už od roku 2008 a za tu dobu se u ní… (více)