Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

buldock

Až na ten pitomoučký závěr to byla velmi dobrá motorkářská oddychovka s klišoidním příběhem , ovšem s příjemným obsazením stárnoucími filmovými hvězdami a musím řict , že John Travolta je kupodivu stále v dobré formě. ;-) Fórek s pískem (zasvěcení ví o čem mluvím) byl asi nejlepší :-)) Film: 72% ()

Vojcl

Prakticky stejná pointa jako starší (a podle mě mnohem lepší) snímek Dobrodruzi z velkoměsta. I přes hvězdné obsazení šíleně nudný, klišovitý a nijak nezajímavý film. Styl humoru není úplně nejhorší, ovšem je ho velmi málo. Ze čtveřice ústředních výtečníků je sympatický snad jen nešikovný smolař William H. Macy, jinak Travolta se mi na podobné role moc nehodí a Tim Allen s Martinem Lawrencem se mi nikdy nelíbili. Nebýt přijatelné stopáže a několika úsměvných sekvencí, nebál bych se to vyhodit do odpadu. ()

gogos

Vyborna a prijemna komedie... Pobavi, napne a dokonale si ji uzijete. Podivana pro celou rodinu, ve ktere se vy vybornem svetle predstavi vsichni 4 hlavni hvezdy... ()

Tirion

No, hodnocení je spíše tak na 2,5*. Ale radši jsem šel níž, protože film nám nenabízí nic nového. Obsazení je sice báječné a má potencionál, ale herci se pomalu nedokáží prosadit. Za prvé je na to málo času a za druhé jim to scénář neumožňuje. A vtip aby člověk pohledal (což, uznejte, není u komedie zrovna plusové znaménko). No a když už se nějaký vtip objeví, tak je jak vystřižený z béčkové komedie a tou prostě Divočáci jsou, bez všech skurpulí. Zkratkovité, prvoplánové a vykradené. ()

SarumanKo

Po remeselnej stránke zďaleka nie dokonalý film, v podstate klasická americká motorkárska komédia, ale pre mňa má neskutočné osobné čaro. Vtipná tak akurát, zahraná tak akurát, partia "tatkov" však vybraná a zladená dokonale. Uvedomujem si celkovú priemernosť snímku, ale... subjektivita nedovolí dať menej. Keď zostarnem, chcem dopadnúť práve takto :-). (80%) ()

kaylin

Je to docela blbost, ale nemůžu si pomoct, mám tuhle komedii celkem rád. Ta čtveřice mi prostě sedla, protože všechny čtyři herce mám hodně rád, Travolta je navíc jeden z nejoblíbenějších. Je tu i Marisa Tomei, Ray Liotta a nakonec i Peter Fonda. Ano, nekoukám na to kvůli příběhu, ale právě kvůli herců. A to mi v tomhle případě stačí. ()

Aiax

Tahle komedie je nakonec mnohem méně blbá, než by mohla být. O trapnost se tak stará většinou jen Macy a i ten konec je povinně přitroublý, ale vše ostatní je překvapivě sympatické, Travoltu a Allena mám prostě rád, nemůžu si pomoct. ()

CageDepp

Jenom kvůli hereckým výkonům dávám takový hodnocení. Bez nich by to byl odpad, protože děj není vůbec originální spíše mi to nakonci přišlo až moc trapný. ()

JohnMiller

Herecké obsadenie perfektné. John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence a William H. Macy je štvorica ktorej filmová chémia funguje. Príjemne sa hláškuje a trápnych momentov, v ktorých sa podobné komédie topia, je tu pomenej. Ale moju pozornosť si to aj tak nedokázalo dlho udržať. Čo už, na takéto komédie som alergický. ()

Colonist

Pohodová komedie. Herecký ansámbl je více než slušný, ať už se jedná o hlavní čtyřku (snad první film, ve kterém se Martin Lawrence nekravil) nebo o vedlejší role (plno známých tváří). Marisa Tomei je pořád pěkná ženská, od dob Bratrance Vinnyho se vůbec nezměnila. Nezapomenutelný byl John C. McGinley jako teplý policajt (zvlášť když jsem v něm pořád viděl dr. Coxe ze Scrubs). Klidně se mohl objevit ve více scénách. To, jak se na konci hlavní hrdinové dostali z průseru, bylo sice trochu ve stylu "deus ex machina", ale to nic nemění na tom, že jsou Wild Hogs dobrou oddechovkou, která mě příjemně překvapila. ()

Aleee89

Divočáci. Film, který mi doma ležel docela dlouhou dobu a pořád se mi do něj nechtělo. Ale musím říct, že to rozhodně nebylo špatné! Sympatická parta čtyř zdánlivých motorkářů a jejich cesta za únikem od reality. Je tady nějaké to klišé a charaktery jsou mnohdy vystaveny dost okatě, je to trošec přehnané, ale je to komedie, u které to spíše s přimhouřeným okem odpustím, protože jejím účelem bylo určitě pobavit, a to se ji, myslím, docela povedlo. Takže jako nenáročná zábava, u které není třeba přemýšlet - proč ne? ()

maverick10

Pohodova oddychovka, ktera neurazi ani vyrazne nenadchne. Je prijemne sledovat to hvezdne obsazeni Od J.Travolty az po bonbonek na konci v podani Petera Fondy. Takze "Let´s go to the roadtrip" ()

Violeta

Od téhle komedie jsem dostala mnohem víc, než jsem čekala. Oficiální obsah filmu docela smrděl trapně vtipnou americkou roudmůví, ale kdepak, vůbec! Sympatičtí „hrdinové“ + inteligentní humor, to je pro mě záruka dobré podívané a v tomto případě to platilo téměř stoprocentně. Bylo to prostě dobrý. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)