Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Cortesz

Příjemná komedie, která si na nic nehraje o čtyřech kamarádech, kteří se na svých strojích vydají na cestu po Americe. Skvělé herecké obsazení až na Martina Lawrence, kterej mi kazí výsledný dojem, naštěstí zde má nejmenší prostor a je proto stravitelný, skvělí Travolta, Allen, Liotta a Macy. Plno vtipných situací, hlášek a vtipných dialogů. Konec už byl trochu přehnaný a ta zápletka stím gangem motorkářů také, ale jinak jsem se slušně bavil u této nenáročné oddychovky. ()

Mario41

Příjemná komedie s dobře vybranými herci (nevěřil sem, že Tim Allen ještě natočí něco, kde se budu bavit). Film má úžasné kouzlo a vždy se rád na něj podívám, když běží v televizi. M.C.Gainey v roli homosexualního policisty je bezkonkurenční to samé se dá říci o R.Liottovi. ()

HarlanWade

Některá místní hodnocení, spolu s hereckým obsazením, slibovaly velké věci, ale nakonec jsem byl dost zklamaný. Divočáci jsou jen čistočistým žánrovým průměrem, který do půl hodiny vyšumí a na který si divák už druhý den nevzpomene. Drsné kostýmy, motorky a drsní hoši - ale dobrých fórů co by na prstech jedné ruky spočítal a tak je jasné, že tahle jednohubka diváka pobavit nezvládne. 50%. ()

pekas

No, pěkný motorky, celkem pohoda, zábava. Těch 67% tady celkem odpovídá mému dojmu. Víc ale asi už ne. ()

tartan

Čistou náhodou som si to na chvíľu prepol v TV - už to bol pomaly koniec filmu - ale ak to bolo celý čas takto zúfalo "vtipné", tak napriek všetkým tým známym menám z obsadenia by som tento televízne pôsobiaci nudný blábol o pupkatých päťdesiatnikoch, ktorí sa hrajú na motorkárov v celku ani nevydržal pozrieť. ()

frxXx

Mal som veľké plány!Ale čo som teraz?obyčajný zubár z predmestia,s veľkým barákom, autiakom, harleyom a s jebavou ženou! Takto vyzerá americký chudák v strednom veku:D. Ale aspoň ma bláznivých kamošov, ktorý za nim stoja aj v najťažších chvíľach (bitka s gangom el fuego). Ich súdržnosť a odvaha nakoniec porází ich súpera a každému hlavnému hrdinovi sa okamžite vyriešia jeho osobné problémy. Jeden si konečne nájde lásku života, ďalší sa dostane z pod papuče či získa si priazeň syna. ()

onixse

Ano, chvílemi mi to připadalo jako nějaká parodie, ale když už, tak povedená. A co dělá člověk u povedené parodie ... směje se :DD. Po některých velmi povedených vtipech jsem se až nemohl nadechnout. Je tedy pravda že od herců jako jsou Travolta nebo Lawrence bychom čekali, trochu "normálnější" snímek, ale i přesto do motorkářského prostředí velice dobře zapadli. Film bych doporučil, ať už máte jakoukoliv náladu. Když jste smutní, tak vás povzbudí a když jste šťastní, tak jste ještě šťastnější. Pokud film neberete moc vážně, tak si myslím, že by se vám mohl líbit. ()

zubrik66

Poslednú dobu je americká predstava o komédii asi takáto: nájdeme si pár hercov, ktorí sú už dávno za zenitom, poriadne ich strápnime a hádam sa niekto na tom zasmeje. ()

helrohir

Prekvapujúco stráviteľná komédia o chlapskej kríze stredného veku. Motorkárska subkultúra mi bola vždy sympatická a až budem v strednom veku, tiež by som chcel zažiť podobné dobrodružstvo. Obsadenie je veľmi sympatické, aj keď Martin Lawrence asi najmenej. To zas William H. Macy ma svojimi výstupmi dostál najviac do kolien a chcel by som ho vidieť vo viacerých podobných rolách. Len škoda, že v závere sa začalo zbytočne moralizovať, ale celkovo som spokojný. 60%. ()

PAVLIS

70% Škoda toho klišoidního konce, kde si všichni všechno chápavě vysvětlí a sluníčko, pápá a šáteček. Také Macyho nešikovná postavička mi lezla čím dál tím víc na nervy. Zvlášť potom, co naprosto nepochopitelně sbalil luxusní MILFku Marisu. Ale předtím se našlo několik hodně vtipných scének a casting se povedl... Stojí to za vidění. Zvlášť když je člověk motorkář a blíží se mu krize středního věku. ()

adamix

Po rokoch a asi päťsto zhliadnutí stále vtipné a svieže. Plné hodnotenie ale nenechám ako pôvodne, pretože je to predsa len už po ,,päťstý" krát a poznám to naspamäť do takej miery, že sa často len pousmejem. Výslednému dojmu to ale aj tak neuškodí. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,8/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 14%, Audience Score - 61% | FDb.cz - 74.3% | Tak co k tomu ještě více napsat? Několik uživatelů už zde psalo, že se jedná o vtipnou řežbu plnou rocku a drsných (Ray Liotta) i méně drsných ("Divočáci") chlapů středního věku, kteří už mají všeho po krk. Tak si to "rozdají" v "Madridu" a hádejte, kteří z toho vyjdou jako borci? Ano, je to celé předvídatelné a plné komediálních klišé, ale účel komedií je (alespoň většinou) pobavit a to splnilo, nic víc nepotřebujeme...75% ()

cinema_cz

Je téměř neuvěřitelné, že tolik slušných herců skočilo na blbý "sitcomový" scénář s otřepanými gagy, předpověditelným dějem, hluchými dialogy a neinvenční režií, které s touhle vlažnou komedií ani v náznaku nehodlá nic zásadního udělat. 40 % (Michal Šobr, Ci 05/2007, str. 89) ()

BradleyT

Docela solidní i když ne bezchybná komedie, námět celkem nic moc, defakto celá komedie stojí pouze na hereckých schopnostech hlavních představitelů -ti odvedli dobrou práci, ale zbytek... ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)