Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Biggy

Filmu dávám průměrné hodnocení, jelikož je to opět obyčejný příběh, ačkoliv za režii a výborného Martina Lawrence 4 hvězdičky. ()

c.tucker

Zase trochu lepší komedie poslední doby, sice trochu ztrácí na eleganci v druhé polovině, ale to nevadí , protože sem si to vynahradil na začátku, kde sem smíchy málem udusil. No a Peter Fonda na konci jako osvícený muž, který zachraňuje celou situaci, mě dostal (sice malinký klišé ;-), ale nu což je to Peter Fonda v motkářských hadrech). ()

fars

Pohodicka, relax, take it easy... nic vic nic min. Parta ztroskotancu se rozhodne utect od nudneho, ne-li zpackaneho zivota a tak nasednou na motorky smer... kam ze to jeli, Californie? Skvele rozjete komedii ke konci trosku dochazi dech a krapet se utapi v klise, ale ono to je cele jedno velke klise a v tomhle pripade je to vlastne plus. Herci jsou uzasni, i kdyz -jak rekl shit- Martin Lawrenc moc k tomu zbytku nesedl :-) A hodne, hodne me pobavil uplny zaver v titulkach s parodovanim reality show kde morkarsky gang dostal novy bar :-) 7/10 ()

emo

Veľmi pohodový filmík, ktorý sa na nič nehrá a jeho jediným účelom je vás na poldruhahodinku slušne zabaviť. Herecké obsadenie je úplne bezchybné a Peter Fonda v malom cameu na záver je ako čerešnička na torte... Teším sa na pokračovanie! ()

O´Hara

Parádní sranda, dlouho jsem se tak nenasmál. K tomu prvotřídní obsazení. Navíc celý film laděný ve velmi relaxačním duchu, který ještě navíc podbarvovala vkusná hudba. To vše a ještě víc. Yeah..........Divočáci!!! ()

Icefist

I přes všechna klišé (zvlášť ve druhé půlce filmu a především pak v Madridu) považuju Divočáky za nadprůměrnou komedii. A důvod bych hledal především ve skvělém obsazení, kde každý přidává svojí humornou troškou do mlýna. Travolta má největší kuráž a umí si hezky hrát na rádoby drsňáka (viz jeho pohled v baru Fuegos), Allen je nejvíc zmlácený životem a skoro se z něj stal páprda, čemuž se snaží vzepřít, Lawrence je podpantoflák s hodně mizernou prací, který dokáže nejednou pobavit grimasou a Macy hraje roli outsidera a nešiky. Právě díky nim je škála fórů velice pestrá a nejedná se jen o nějaké primitivní, ale je zde i několik chytře promyšlených. Já se upřímně bavil a o to jde v komedii především, no ne? 80 % Oblíbená část- Lawrence s kečupem a hořčicí ()

WolfR

Pohodová komediální road movie ve které si parta kamarádů staromládenecky zablbne na motorkách, příjemné, 3 hvězdy. ()

majo25

Road movie komédia, robená v starom dobrom štýle. Žiadna moderná blbina, na ktorú rýchlo zabudnete. Netvrdím, že výber hercov nemohol byť lepší, ale zase treba pritiahnuť širšie obecenstvo. Hodnotenie: 75% ()

Radiq

"Jestli to nevyřídíte do půl hodiny, pohraju si trošku s nohama vašeho kámoše! Zlomím mu je tímhle klíčem!" "Nenoste peníze. Jsem programátor. Nohy nepotřebuju." --- "Zkusil jsem si šetřit flusance, že bych je vypil jako vodu, ale chutnaj jako... flusance." --- To jsou dva fóry, u kterejch jsem se fakt zalamoval. Pak ještě jak Travolta nabral toho havrana. Ale jinak by se moje šťastné chvilky u tohohle filmu daly spočítat na jedné šestiprsté ruce. Dvě ruce by stačily někomu méně zkušenému. Ale nebudu to naprosto odepisovat, protože existují horší, mnohem horší kraviny. ()

zorro

Je to sice slabších 80%, ale za tu bandičku ztroskotanců v který byl skvělej John Travolta a i Tim Allen, kterého nesnáším. ()

tom88

Konečne nová komédia, pri ktorej som sa dostatočne bavil a smial. Je to veľmi sympatický film so sympatickými postavami a hercami zároveň. John Travolta je môj obľúbenec a úloha mu sadla, ostatným taktiež sadla. Jediný koho by som možno vymenil je William H. Macy. Je to svieža komédia s vydarenými vtipmi, dobrým a zábavným dejom. Túto jazdu si určite ešte zopakujem. Mal by som dať 4*, no môj objektivizmus mi to nejak nedovolí. 68% ()

otík

Scénář je strašný salát, takový příběh by vymyslelo i malé dítě. Divák od začátku filmu ví, že hlavní hrdinové ať upadnou do jakéhokoli průseru, stejně se jim nic nestane. A scénárista takové scény řeší opravdu uboze. Ale nutno uznat, že některé pasáže vtipné byly. Lehký podprůměr. ()

Triple H

Celkom podarená komédia, ktorá sa na nič nehrá a ide jej o to len pobaviť. Niektoré vtipy sú naozaj vypečené (Lawrence a jeho práca vo "firme", sup, výbuch baru). Hlavná štvorica je zohratá fajn, ale dosť nevyvážená. Najlepší je jednoznačne William H. Macy, ktorý ma komicky najvďačnejšiu postavu a využíva to dokonale. Martin Lawrence je tiež ozaj dobrý a Tim Allen hrá v podstate svoj komediálny štandard. Jediný slabší článok bol John Travolta. V mnohých jeho scénach som chápal o aký vtip sa v nich snažia, ale Travoltovo podanie bolo skrátka nedostačujúce. Snažil sa, to hej (a v minulosti ukázal, že na komédie má), ale táto rola skrátka nebola robená preňho. Chcelo to niekoho iného. Ale nijak zvlášť to zase nekazil. Film je príjemna oddychovka, ktorá neurazí a dobre pobaví. A to v podstate stačí. Cameo Petera Fondy bolo cool. ()

Lachtaan

Nesmírně vlídně obsazená komediální roadmovie, která při každé repríze dokáže zlepšit večer. Přál bych si, aby se Travolta držel spíše takovýchto rolí, ne těch v béčkových a téměř až céčkových filmech. Přijde mi více než úsměvné, že jednu z hlavních postav si zde střihnul Frank z mých oblíbených Shameless. Nepoznal bych ho. ()

Mrkvič

Tak už mám ozkoušenou češtinu i angličtinu. V angličtině se mi to líbilo asi víc, protože herci mají dost charakteristické hlasy a v češtině třeba Tima Allena dabuje myslím někdo jiný. Stejně je to ale sranda. Herecké obsazení je jak na straně kladných hrdinů tak na straně záporáků vynikající. A v titulcích plakající Ray Liotta nemá chybu!!! ()

Jizni Tlapa

Koženej vohoz, mobilní technologie hodit do kanálu, brumlající harýk, SS kokoska nebo šátek a za zvuku Bon Joviho, s pocitem "mít všechno na salámu" se vydat po Rout 66 vstříc čekmukoliv??Proč ne. Stejně tak jako tohle hvězdný obsazení jsem se nebránil ani já a za odměnu se mi dostalo uvolněné atmosféry plné komických (nikoliv trapných) situací, skvělých dialogů, nádherné "jůesej" scenérie a nezapomenutelného filmového zážitku. V neposlední řadě pak i trocha uklidnění z hrůz přinášejících myšlenky na krizi středního věku.... ()

DJ Rocco iNc

Naozaj netradičné herecké zoskupenie...Áno, uznávam, všetci traja sú filmový veteráni, ale aj tak by som si nidky nepomyslel,že práve týto traja budú niekedy pohromade... Ale čo už. Náhody sa stávaju. A celkom to aj vyšlo. Je to zábavný filmík, plný drsných chlapov a drsných motoriek so šťastným koncom. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)