Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Filipes

Opravdu po dlouhých letech americká komedie jak má být. Pitvořící se Lawrence se svým "Wild Hogs baby" je prostě úžasný, smějící se Allen, brečící Travolta:D:D Prostě pořádná americká jízda, ve které kupodivu poslední 2 scény zachránili nálepku "průměr" a povýšily na "nadprůměr" Jo a taky hoodně hustej Peter Fonda8-) ()

Miloško

Komédia štyroch stárnucich kamáratov,ktorí si idú povyraziť na motorkách. Od začiatku,po celý dej, až do konca je to predvídateĺné. Ale myslim že humor nebol neako otravný, a takisto aj všetci štyria to zahrali fakt dobre. najviac som sa smial zo šéfa motorkárov Jacka. Ray Liotta ma fakt dostal,poznám ho z úplne iných úloh. Tu sa predviedol super. ()

pasqviL

Konečně za dlouhou dobu sem se podíval na komedii, která vážně dokáže pobavit a není v ní obsažen sprostý, nebo nechutný humor. ***/**** ()

honzic

Pro mne celkem příjemné překvapení, čekal jsem totální blbost, ale nakonec to byla docela zábava, slušné herecké výkony, děj i humorné scény s přídavkem pseudonapětí, dobře koukatelné, i když ničím tento film nevyčnívá. Nezvykle působí spolu Travolta a kutil Tim. Hodnocení. 60 % ()

Vegavinc

Já jsem se opravdu zasmál ... velkou zásluhu na tom má skvělé herecké obsazení a můj oblíbenec John Travolta ... ()

tremors

Odpočinková komedie, která před vás neplácá jeden trapný vtip za druhým (jak je u novodobých komedií-kromě pár vyjímek- zvykem) s výborným hereckým obsazením. Zasmál jsem se u ní a odpoledne jsem ztrávil v dobré náladě. Pro Martina Lawrence a Johna Travoltu mám slabost a ostatní herci byli také dobří. Čtyři hvězdičky si určitě zaslouží. ()

Lewaso

Ačkoli filmy s motorkářskou tematikou záměrně vynechávám, tuto světlou výjimku rád okomentuji. Varianta Sedmi statečných (či spíše Tří Amigos) v rachotu nadupaných mnohaválců je příjemně oddychujícím filmíkem, ve kterém se střídají povedenější s omletými vtípky, ale vcelku nenásilně spěje děj do těch „správných“ kolejí. Všichni z hlavních hrdinů vyplní svůj hereckých šuplík do mrtě a občas přečouhne něco navíc (Macy či Allen). ()

Kobain

Zábavná a nenáročná komedie, která neurazí a u které jsem se sem tam i zasmál. Obsazení je taky v pohodě. ()

natalanka

Jestli se ptáte proč 5 hvězdiček, tak protože jsem se velice bavila. Co bavila. Já se chechtala, jako malá holka. To co tam předvádějí čtveřice mužů " ve středním věku" je prostě super. Připomíná mi to staré grotesky. Kdy se už nakonec smějete všemu. A jelikož jsem na Travoltu zatížená, jeho pohled do zpětného zrcátka, když nechtíc vyhodí benzínku do luftu..:-)) A to nemluvím o Williamu Macym. Je jako Stan Laurel. Na co sáhne to pohnojí. Prostě takhle.... pokud máte blbou náladu, tak se zapasujte někam k telce a nejlíp si k tomu vemte ještě někoho, kdo se směje jako kůň a nechte si zdát o Harleyích a nekonečném prostoru cest v USA. :-)) ()

Slam7

Už doskrát ohraný scénář, kde chlápci s krizí středního věku podnikají dobrodružství za ztracenym mládím. Myslel jsem, že to zkouknu a nic to ve mě nezanechá a jsem rád, že jsem se spletl...sám jezdim na motorce, takže film kde Travolta (jeden z mých nejoblíbenějších herců), Allen (muj oblíbenej Kutil Tim) a Lawrence (u kterýho vim, že nemůže zkazit žádnou komedii) jezdí na mašinách, to je pro mě něco jako filmovej zázrak!!! Na začátku mi tam William Macy neseděl, ale to asi jenom první minutu, protože po celej film jsem z něj uchcával, hlavně z těch jeho brejlí:-D SUPROVĚ obsazená komedie, která vás bude bavit od začátku až do konce... ()

VanBradley89

Asi tak. První polovina výborná. Po příchodu do města to ztratí tempo a kadence vtipů už není taková. Dal bych lepší 3, ale za skvělou titulkovou scénu nemůžu jinak. ()

Blazis34

Průměrná komedie s pár dobrýma hláškama a scénama která neurazí ani nepřekvapí. Průměrných 60% - tři hvězdy. ()

lobo87

Luxusná komédia o (pre) chlapoch a ich kríze stredného veku. Skvelé obsadenie, uletené fóry, dokonalé camoe Fondu a William H. Macy. Jedna z top komédií za posledné roky... 75% ()

Stanmi

Čtveřice kamarádů ze Cincinnati: Woody (John Travolta), Doug (Tim Allen), Bobby (Martin Lawrence) a Dudley (William H. Macy) se rozhodnou zatočit s krizí středního věku a nudou všedního dne tím, že si udělají výlet na svých milovaných motorkách až k vlnám Pacifiku. Všichni se těší na nové zážitky, ale ani jeden z nich netuší, že je čeká opravdu divoká jízda… Osobně nejsem zase tak velký fanda jednostopých vozidel, ale vidina bezstarostné jízdy po zdánlivě nekonečných dálnicích je i pro mne dostatečná lákavá, ale protože nemám ani řídičák, ani motorku, tak mně aspoň můžou takový zážitek zprostředkovat filmy, jako jsou třeba Divočáci. Samotný příběh o partičce víkendových motorkářů sice neaspiruje na komedii roku, ale je vcelku funkční a film díky němu pěkně odsýpá. Humor sice není příliš inteligentní (často někdo někam prostě spadne nebo sebou třískne a pár fórů je vyloženě no… o hovně), ale i tak jsem se hned několikrát upřímně zasmál. Což samozřejmě není jen zásluha scénáristova, ale také herců především ústřední čtveřice ve složení John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence a William H. Macy a právě posledně jmenovaný byl pro mne největším překvapením, protože ač je Wiliam spíše charakterní herec, tak komediálního talentu zdá se má na rozdávání (a ty jeho rozpínací brýle jsou prostě super). Ale i ve vedlejších rolích se najde pár známých tváří, ať už jsou to drsní motorkáři Ray Liotta a Kevin Durand (malé cameo se našlo i pro Petera Fondu), nebo krásné ženy Jill Hennessy a Marisa Tomei, tohle obsazení se prostě povedlo. Takže příběh je dobrý, vtipy ucházející, postavy a osazenstvo sympatické, to co, ale zvedá tuto komedii z vod průměrnosti je ona pohodová atmosféra, která v kombinaci s libovým soundtrackem prostupuje celým dějem, takže se díky tomu na celý film příjemně kouká. Pokud zase budu někdy mít chuť na nenáročnou oddechovku, Divočáci budou jasná volba. ()

Bilky

Pre túto blbosť mám fakt slabosť! Sympatickí lúzri s W.H.Macym na čele sú proste skvelí aj na piatykrát :) 80% ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)