Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  *****

  "Mí kolegové z Rena jsou pro mě jako rodina, ale taky to jsou ti největší dementi, které znám". Mám za to, že tenhle citát je dostatečně vystihující a už není potřeba nic víc dodávat :)) Taková parta debilů se jen tak nevidí.(16.3.2008)

 • iamek
  *

  Přemýšlím co napsat za pozitivum k Reno 911!: Miami. Ale jo jedno jsem našel. Asi minutová scéna The Rocka. Na tohle se nedívejte. Radši si sedněte naproti zdi a 80 minut tam koukejte. Vyjde to téměř stejně.(12.11.2008)

 • Rex Mundi
  *

  Tragédia medzi komédiami. Lateef povedal podstatné aj za mňa. Ale IMDb 6,1? CSFD 46%? He? U mňa len tesne nad odpad.(13.10.2007)

 • F.man
  *

  Co to proboha bylo? Film rozhodně ne, spíše souhrn, sem tam docela zábavných, gagů. Reno 911 je natočeno podobným stylem jako Borat - sekaná kamera, žádný příběh, jen fóry fóry fóry. Tvůrci se evidentně nechali Boratem inspirovat i co se týče děje - banda trotlů z místa které nenajdete ani na mapě se dostanou do velkého světa. Oproti Boratovi to ovšem nemá takový říz, fóry jsou slabé a většinou hodně ujeté. Dávám hvězdu za etudu s velrybou či co to bylo.(28.6.2008)

 • Korbitch
  **

  Nebetyčná zhovadilost téměř odpadní záležitosti, ale tak nějak se u toho občas až nečekaně docela nahlas zasmějete.(10.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace