• Djoker

Policajti z Rena jedou v podobných kolejích jako Borat. Pomocí ruční kamery se snaží působit autenticky. Jsou nechutní a směšní, ale zároveň ničím sympatičtí. Na rozdíl od kazašského reportéra, kterému jsem fandil na každém kroku. Naštěstí je zde několik scén tak šílených, že se člověk párkrát zasměje. Všem kraluje ta onanovací.(2.2.2011)

• Rex Mundi

Tragédia medzi komédiami. Lateef povedal podstatné aj za mňa. Ale IMDb 6,1? CSFD 46%? He? U mňa len tesne nad odpad.(13.10.2007)

• Korbitch

Nebetyčná zhovadilost téměř odpadní záležitosti, ale tak nějak se u toho občas až nečekaně docela nahlas zasmějete.(10.4.2008)

Namísto klasického budování gagů a jejich zapracování do příběhu tato extrémní komedie diváka atakuje náhle se objevujícími absurdními situacemi. Navíc zde každá scéna jde na dřeň špatného vkusu a trapnosti, všechny postavy se chovají jako retardovaní a zdrogovaní zbloudilci z jiné planety a film drze obnažuje hlavní schémata policejních filmů. Údernost zobrazených radikálních nekonformností a surreálních šíleností umocňuje stylizace filmu podle televizních pořadů sledujících naživo policisty v akci.(19.8.2008)

• DEXTER099

Docela ujeté,ale proti gustu žádný dišputát...40 % a dvě hvězdy.Viděno jen kvůli Dwaynu Johnsonovi.(15.8.2014)