• Gilmour93

Plné MIAMI VICEméně dementních fízlů z Rena, strojená snaha o jakousi autentičnost a vršení skečů vtipných jak bombardování Drážďan. To vše může svádět k metafyzické úvaze, že Trošky je na světě plno..(27.7.2010)

Šialená absurdita. Prehliadka kolosálnej demencie vesmírnych rozmerov. Škoda sitcomovosti a nesúrodosti filmu, kde sa striedajú úplne geniálne pasáže s nudnými. Nie je to síce Frat Pack ale dobrá alternatíva na poli vulgárnej stupidity.(19.4.2011)

Namísto klasického budování gagů a jejich zapracování do příběhu tato extrémní komedie diváka atakuje náhle se objevujícími absurdními situacemi. Navíc zde každá scéna jde na dřeň špatného vkusu a trapnosti, všechny postavy se chovají jako retardovaní a zdrogovaní zbloudilci z jiné planety a film drze obnažuje hlavní schémata policejních filmů. Údernost zobrazených radikálních nekonformností a surreálních šíleností umocňuje stylizace filmu podle televizních pořadů sledujících naživo policisty v akci.(19.8.2008)

• moviesfan

Tuhle komedii ani nevím jak hodnotit. Klidně by šlo dát 20%, nebo taky 70%. Z mého pohledu jsem se dobře bavil, protože ty různé situace stály za to. Délka je maximálně přijatelná. Takže spokojenost. Hodnocení: 40%(29.8.2008)

• iamek

Přemýšlím co napsat za pozitivum k Reno 911!: Miami. Ale jo jedno jsem našel. Asi minutová scéna The Rocka. Na tohle se nedívejte. Radši si sedněte naproti zdi a 80 minut tam koukejte. Vyjde to téměř stejně.(12.11.2008)