• Malarkey

Že prej je tohle pocta seriálu, který má být úspěšný? Netvrdím, že tomu tak není, ale proč proboha má tahle debilita na IMDb tak vysoké hodnocení? Nechápu to. Tak velký rozdíl jsem mezi ČSFD a IMDb neviděl. V době psaní komentáře 6.0? Nestačím se divit a věřím, že ten kdo tento film neviděl bude po shlédnutí se mnou souhlasit. Policajti z Rena se snaží být vtipní až na půdu, ale sráží je bezmocná debilita, která poslední dobou kraluje americkými komediemi a dost důrazným způsobem si žádá o zrušení. I když jak to tak vypadá, americkému myšlení to bohatě stačí, mně teda ne. --- ó páni, měl jsem divnej sen. - ...Víš o tom, že řídíš?(10.2.2008)

• Gilmour93

Plné MIAMI VICEméně dementních fízlů z Rena, strojená snaha o jakousi autentičnost a vršení skečů vtipných jak bombardování Drážďan. To vše může svádět k metafyzické úvaze, že Trošky je na světě plno..(27.7.2010)

• Hal_Moore

Původní seriál neznám, to se přiznám. Po zhlédnutí tohoto se k němu ani moc nechystám. Vtipné tu snad až na pár scén není vůbec nic (scéna s krokodýlem je z počátku trapná jako celý film, její zakončení mě však opravdu dostalo). Nezískal si mě ani jeden charakter, dokonce ani jindy vždy skvělý Paul Rudd, tentokráte parodující Tonyho Montanu ze Scarface. Nenapadá mě snad jediná věc, proč bych měl film někomu doporučit nebo se na něj probůh podívat znovu. Fanouškům původního seriálu se možná celovečerák líbit bude (vzhledem k celkem přívětivému hodnocení na imdb), já ale od něj dávám navždy ruce pryč.(15.4.2009)

• korbitch22

Trapná a ubohá slátanina,jednu hvězdičku za rocka,velerybu a krokodýla.(6.3.2008)

• Korbitch

Nebetyčná zhovadilost téměř odpadní záležitosti, ale tak nějak se u toho občas až nečekaně docela nahlas zasmějete.(10.4.2008)

• - Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)

• - Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)