• MMR

… B L B O S T …(20.3.2011)

"Mí kolegové z Rena jsou pro mě jako rodina, ale taky to jsou ti největší dementi, které znám". Mám za to, že tenhle citát je dostatečně vystihující a už není potřeba nic víc dodávat :)) Taková parta debilů se jen tak nevidí.(16.3.2008)

Namísto klasického budování gagů a jejich zapracování do příběhu tato extrémní komedie diváka atakuje náhle se objevujícími absurdními situacemi. Navíc zde každá scéna jde na dřeň špatného vkusu a trapnosti, všechny postavy se chovají jako retardovaní a zdrogovaní zbloudilci z jiné planety a film drze obnažuje hlavní schémata policejních filmů. Údernost zobrazených radikálních nekonformností a surreálních šíleností umocňuje stylizace filmu podle televizních pořadů sledujících naživo policisty v akci.(19.8.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 2/10 Prostředí 3/10/// +občas se najde vtipná scéna, případně natolik trapná, že je to až zábavné, především pak asi nejkratší role Dwayna Johnsona "v klidu po vytažení pojistky mám 10 vteřin na to ji dát zpátky" ...321..."PRSK" :-) -trapné, bezvýznamné, občas fekální a nevkusné, špatné herecké projevy a nezajímá mě, že to možná byla naschvál/// Film jež si nezaslouží více mé pozornosti v tomto komentáři a už vůbec ne té vaší při jeho zhlédnutí. Snad jen v opravdové nouzi kdyby jste po ruce neměli lepší zábavu./// Celkem 32%///(10.4.2011)

• Morien

Asi (určitě) to bylo pokročilou noční hodinou, ale chvílemi jsem se tý blbosti chechtala jako blázen.(22.4.2010)