• MMR

… B L B O S T …(20.3.2011)

Tak zas moc velká taškařice to není. Jenže není to tak zlé. Absolutní nuly mely nulami co kdy oblíkly policejní uniformu jedou na sjezd policistů a to jen , protože pozvali všechny policisty! No a dál to už znáte ne :D. Je tu pár príma gagů. Celé točené jako dokument do pořadu COPS. Nejvetší vtip je , ale cameo The Rocka. Sparodovaní sebe sama tak , že je to celé ultra drsné a vtipné se opravdu povedlo. Nebojte se , tyhle šmejdi potřebují více než 10 sekund než vybuchnou!(25.10.2007)

• Djoker

Policajti z Rena jedou v podobných kolejích jako Borat. Pomocí ruční kamery se snaží působit autenticky. Jsou nechutní a směšní, ale zároveň ničím sympatičtí. Na rozdíl od kazašského reportéra, kterému jsem fandil na každém kroku. Naštěstí je zde několik scén tak šílených, že se člověk párkrát zasměje. Všem kraluje ta onanovací.(2.2.2011)

Šialená absurdita. Prehliadka kolosálnej demencie vesmírnych rozmerov. Škoda sitcomovosti a nesúrodosti filmu, kde sa striedajú úplne geniálne pasáže s nudnými. Nie je to síce Frat Pack ale dobrá alternatíva na poli vulgárnej stupidity.(19.4.2011)

Bylo mi doporučeno jako film, který musím vidět, že je u toho děsná sranda... Tak jako sranda tu je, ale zas tak velkolepá taky ne... navíc humor tu často není nějak extra chytrý, takže já tady z toho nějakou komendiální událost roku 2007 dělat nehodlam ;-)(1.10.2009)

• - Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)