Policejní skupina z Rena je neskutečný soubor pomatených policistů vedený seržantem Jimem Danglem. Ten vede sbor v naprosto neskutečných případech – například při odchytu slepice a pod. Jednoho dne přichází na velitelství pozvánka pro všechny policisty na sjezd US policistů do Miami Beach. Zájezd má být na tři dny a všichni se těší, jak si to v městě užijí. Po příjezdu se účastní slavnostního zahájení v místní konferenčním centru a když jsou posláni se ubytovat, zjistí se, že pro ně nemají pokoje. Dangle tedy vede své ovečky do města, kde si v levném hotelu najdou ubytování. Na druhý den se vracejí do centra, ale po příjezdu zjistí, že budova je celá v karanténě včetně všech ostatních policistů, kteří se účastní sjezdu. Řádí tam neznámá infekce a v celém městě není jediný policista, který by mohl nastoupit do služby. Snad jen velitel SWAT – Rick Smith, ale ten hned po příjezdu zemře. A tak zástupce starosty Jeff Spoder pověřuje řízením městského policejního oddělení skupinu Dangla. Ti se přesouvají na opuštěnou policejní stanici, která je na vysoké technické úrovni a všichni policisté si jí řádně užívají. Mají za úkol dostat město pod policejní kontrolu a vypátrat Mistra Biga, který je odpovědný za biologický útok na kongresové centrum. Jejich přístup k pořádku ve městě je naprosto zoufalý, ale i tak zaznamenávají úspěchy. Někteří z nich jsou stále unášeni zločinci a zase propuštěni, další se svou neschopností stále přibližují odhalení Mistra Biga. Chaos ve městě je více působen touto jednotkou, než samotnými zločinci... (TV Nova)

Spock

Trapná záležitost, která je dějově a obsahově na nestravitelné úrovni, alespoň pro mě. Herci hrají tragédy bez charismatu, zamindrákované do svých osobních problémů. Celý děj pak je opravdu subtilní a to pozitivní, co ve filmu je, najdete v několika vtipných scénkách. ()

P1tr

Heh:)Původní seriál vůbec neznám,ani jsem nevěděl že existuje,až do příchodu tohoto filmu:)Byl jsem zvědav,co z toho vzejde,a musím uznat,že jsem byl po titulkách překvapen.Film je velice vtipný,většinu filmu jsem se smál.Je tu několik nezapomenutelných scén,které se mi v hlavě pořád honí a musím se smát.Rozhodně sem si film užil i bez znalosti seriálu.Jedná se o odpočinkový film,který vám rozhodně vyrobí úsměv na tváři:)RENO! P.S. Piggsy zřejmě vůbec netuší, co je to individualita a nechápe, že každému se líbí něco jiného...pro někoho jsou zase špatné filmy ty, které jsi vyjmenoval že se ti líbí. Takže příště radši hodnoť film a ne lidi co ho hodnotí. Zdar ()

Lukoboss

A zase je tady to nekonečné téma "vtipnost přechází v trapnost". Ani pořádně nevím, co k tomu mám říct, protože to pravděpodobně nestojí ani za těch pár slov. Snad jenom, že je smutný vidět Dannyho DeVita v takové sračce. ()

eagle-eye

Tak tu máme první film, jedoucí po vlně úspěchu Borata. Zatímco Borat bavil bezprostředními reakcemi svých obětí a jeho "nevinností", v tomto případě je vše uměle vykonstruované a založeno především na eklujícím se humoru, kterého je někde použito správně, někde namístě není. Možná by to dopadlo i lépe, kdyby se i v tak krátkém snímku neobjevilo dost hluchyých míst. ()

Tydlidáš

Zhovadlilá komedie vo blbejch fízlech. Příběh celkem nic moc chytlavej dělanej asi podle nějakýho retardovanýho scénaristy, ááále scéna s aligátorem a krátký vstup The Rocka mě opravdu pobavily. Jo a musim uznat, že kamera je taky dost zajímavě zpracovaná.... Jo a proč vůbec někdo musí holit Miss Acapulco???? =) ()

Piggsy odpad!

Lidi, myslíte opravdu vážně, že si tento film zaslouží tak vysoké hodnocení? Nejste náhodou zhulení nebo nadrogovaní?? Fakt by mě zajímalo, jak asi vypadá člověk, který se u takové pičoviny náramně bavil.. Zároveň se od této chvíle definitivně přestávám řídit hodnocením na čsfd. Skvělé filmy, na kterých je vidět spousta práce (např. Dům tisíce mrtvol, 15 minut atd.) jsou tady podhodnocené. Trapné amatérské sračky tu mají přes 50%. Fakt nechápu.. A srovnávat to s Policejní akademií, tak to už je fakt moc! Vždyť i ty Kameňáky jsou podle tohodle úplná bomba! Zasmál jsem se akorát u scény s motorkou, ale pak už to šlo z kopce. Jedna scéna trapnější než druhá. Nemám nic proti komediím, srandu mám rád, ale u něčeho tak neskutečně debilního jsem se prostě neměl čemu smát.. A navíc už mám těch stupidních rádoby-vtipných amerických sraček dost! Prostě odpad.. ()

Prochy38

Ano, je to úplná zhovadilost! Typický film, který patří do odpadu! (pro mě). A stejně tu pár 5* je.... Půl hvězdičky dávám za tu odvahu a drzost, se kterou se do toho pustili. Druhou půlku za scénu z D. Johnsonem, to fakt nemělo chybu :). Jinak nechutné, nevtipné, trapné a blbé. Díky, že to bylo tak krátké. A tu kočku z plakátu si strčte do řiti, páč se tam opravdu nikde neobjeví!! ()

punk_zero

Nebolo to až také zle, ako tu píšete. Aspoň vidim, že na svete je veľa ľudí s rôzným vkusom. Nasmial som sa na nejakých scenach a tých retard postavách :D ()

wakeup

Je to dost originalni (coz pisu mozna jen proto, ze jsem stale nevidel Borata). Je to dost nehollywoodske a je to dost vtipne. Tenhle suchej humor mi pripomina humor Simona Pegga nebo naseho mistra Ctvrtnicka. ()

Lumberjack

"Hey assholes, more assholes for your big suckfest tonight". Slušná porce zábavy, která může být pro někoho hůře stravitelná... ()

sonoluca

Jeden velkej úlet, místama na hraně, někdy možná už za hranou trapnosti. Nicméně má to svůj půvab, který ovšem jistě nebude po chuti každému. Potěšila i "mafiánská" rolička Paula Rudda ()

renoarko

Nie je to žiadny intelektuálny film s umeleckým presahom Vlastne je to úplná blbina a chápem, že väčšine sa tento film nemusí páčiť. Ale ja som sa bavila. Mňa takéto zhovadilé veci jednoducho bavia :D ()

DjMetal

´´Je to ta nejhloupjejsi banda lidi jaky znam, kteri neprohlasili za retardovani:D:D..-O pani, mel jsem divnej sen,,-Vis o tom ze ridis??:D..Nermozem z toho....Je to totalna blbost, ale smiat sa neprestanete. Ked som videl ten hotel v noci ,co ten cernoch nakoniec uteka do svojej izby a vsetci si tam honili:D:D.......ja som sa rehotal asi pol hodiny este potom.Trosku myslim ze chceli nabeh natacania kamery Blair Witch a Cloverfield :D:D....no sranda.A ten opity kameramanovi: dik, ze mně vedeš:D:D....A k tomu, v tomto filme si zahral asi 2minuty aj ´´The Rock´´- Dwayne Johnson.a vobec neni zapisany ze tu ucinkuje.a jeho hlaska: Nebojte se , tyhle šmejdi potřebují více než 10 sekund než vybuchnou! - granat, ktory pevne drzal v ruke a vypadol mu:D:D ()

Rodin

Další z filmů, které mohu jen komentovat, neboť jsem v sobě nenalezl dosti sil, abych ho dohlédl až do konce. Film se nám v podstatě snaží sdělit, že policajti jsou blbci. No, to konec konců není nic novátorského ani neznámého, pár silničních kontrol a máte to. A režisér (prý tam opravdu nějaký byl) se to snaží zabalit do kabátu, který by nefungoval ani v Little Britain. Scénky. Fórky bez jakékoli vazby na něco, co by se dalo nazvat příběhem. Tupá ukecanost. Prostě taková dryáčnická verze Kameňáku. Doufám, že to neviděl Troška. Pokud totiž ano, máme se věru nač těšit. ()