Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

KOZEL84

Parádní thriller a rozhodně velké překvápko.Hlavní párek hrdinů si pamatuju z nějakých vedlejších rolí a hráli dobře._Jen dostat šanci a je to.A při představě Vinnieho Jonese jako masověho vraha sem se trochu bál (Juggernaut) ale byl bezchybný plus nádherná palice na maso:-). ()

Dark.

Rozhodně zajímavý nápad s veselým a překvapivým koncem. Ale jako horor to pro mě nefunguje. Létající oči či useknutí hlavy z vlastního pohledu jsou sice vcelku kreativní, originální a roztomilé efekty, jenže na tom to také končí. Největší plus filmu je rozhodně Vinnie Jones. I když za celou dobu řekne jediné slovo, často vás rozesměje. Takže kdo má rád krev, brutalitu a rád si zaznamenává průběh porcování těl, je pro něj tento film jako dělaný. Pro mě je to i na horor trochu prázdné... ()

johnymdoe

Toto se mi ani nechce hodnotit. Nechutný, zbytečný a rádoby umělecký film s idiotským koncem. SPOILER: Hlavní hrdina zabije silného záporáka,ale pak se na to vykašle..nechá nějakým nýmandem zabít svou holku a nakonec se rozhodne že sám převezme žezlo zabíjení lidí. KONEC SPOILERU. Tohle ne prostě! Jedna hvězdička za herce a to se jim ještě opravdu divím že v takové slátanině hráli. ()

Untitled07

Půlnoční vlak je směska výborných atmosferických scén, krve a zrůdiček, což činí neobvyklou podívanou. Vinnieho Jonese bych s jeho děsivým pohledem opravdu nechtěla potkat v nočním vlaku, takže chválím jeho herecký výkon. U některých scén, konkrétně u trhání zubů a nehtů jsem odvracela oči, protože na tohle jsem opravdu háklivá, takže já celkově film ohodnotím lehkým nadprůměrem. ()

drozdy1

Po druhé projekci tohoto snímku zvyšuji na 4*, protože film si vás získá svojí zajímavou atmosférou a tajemstvím okolo hlavního zabijáka. Jediné co mi kazí dojem i při druhém zhlédnutí jsou některé digitální mordy, které působí béčkově a lacině. Hodnocení: 75%. ()

Aurus

Jako čekal jsem víc ale tohle ne. Příběh byl docela dobrej ale konec ten příběh zkazil. Postavy jsou docela sympatičtí ale jinak nic moc. Za mě docela velké sklamání. Za mě 4/10. ()

warrenur

Repriza po rokoch. :) Cooper ako "ocarovany" paparazzi/umelec priemerny, ale Vinnie Jones - Mr. Mahony, napriek tomu, ze hra len mimikou a pozou ma paradnu auru nebezpecia. A ano, hoci su pouzite 3D triky na dnesnu dobu hrozne, atmosfera filmu, a o tu ide v prvom rade, je fajnova. Naviac, zrnity, ale ostry filter tomu mimoriadne pasuje. A jo, par prepalenych povinnych vztahovych vymen prezijete. 50% ()

SpeedyCZ

Bacha, obsahuje menší SPOILERY. No, masakr jsem čekal, ale takovej vážně ne. Vizuálně a kamerově naprosto úchvatný film, jediné co mě trošku štvalo byla možná trošku nelogičnost některých věcí v ději(proč sakra nešli na policii za někým jiným, když ta policajtka dělá pro ně?) a na konci zbytečná brutalita u Leslie Bibb. Ani jsem nepochopil, proč se k nim nakonec Leon přidal... vůbec celej ten konec je nějakej divnej. Každopádně je to nářez, 4* si určitě zaslouží, Vinnie je king. ()

agassi68

Vinnie Jones sa fakt hodí len na takéto úlohy, ale na druhej strane je v nich perfektný. Niečo na spôsob Dannyho Treja :). Záver pôsobivý, nevedel som ako sa to skončí až do posledných minút. Kto má rád husté mordovačky si príde na svoje. ()

Puol

Brutálny, doslova mäsiarský horor, ktorý zľahka čerpá z krátkej poviedky Clive Barkera. Technická stránka je zvládnutá, digitálne vylepšené mordy majú šmrnc a Vinnie Jones ako mlčanlivý mäsiar s kamennou tvárou nemá chybu. Celé sa to moc neberie vážne, takže spokojnosť, vzhľadom na takmer žiadne očakávania som bol milo prekvapený. Rád by som si pozrel aj nejaké japonské kúsky Ryuhei Kitamura. ()

Hapretor

Aj,aj. Zase sem naletěl. Děsivé? - vůbec ne! Chytlavé? - vůbec ne! Nápadité? - vůbec ne! Poprvé sem viděl zavěšené mrtvoly k vykuchání v metru v "Predátorovi II.", takže v tomto ohledu žádné překvápko. Děj filmu je nudný, stupidní, rádoby brutální scény spíše směšné. Netvrdím, že horor musí mít "inteligentní", reálný děj - ba právě naopak, ale tady je to pro mě jen slátanina a blbost. Ozbrojený fotograf ala "Rambo" je totální výsměch. Vinnie Jones v roli psychopatického řezníka, který za celý film pronese jen jedno slovo a tváří se jak nasraná mumie, je k smíchu ještě víc. A ten konec! Co to jako mělo znamenat? Nevim, a ani nemá cenu o tom přemýšlet. Děs to opravdu je. Ale v jiném smyslu slova. Tento film je podle mě jen na zabití času, usnutí, či zabití režiséra, scénáristy, atd. ()

Elbarto08

Totálně to zbabrali tím koncem...avšak musim říct, že film ve mě nechal dojem strachu z nočního metra (ten už tu byl, ale teď je větší) ()

drankeryth

Wow, metro pouzivane na skladovanie ludskych tiel:) Kvalitny horor, ktoremu k dokonalosti este nieco chyba, aby to bolo za plny pocet hviezdiciek pre mna. Vo filme sa fakt nesetrilo krvou a to je len dobre. To je pre mna velke plus v tomto filme. Uz uvod ukazal mensi masaker v metre, kde hlavneho zloducha stelesnil Vinnie Jones, ktoremu tato rola fakt sadla ako uliata. Jeho kamenny vyraz na tvari vo vas ihned vyvola strach, ze od neho nemozete nic cakat pozitivne. Ani krvilacnymi scenami sa vobec nesetrilo a vsade naokolo v metre sa krv vali prudom na podlahu. V jednom zabere aj ukazali, ako treba pripravit na spravny sposob vykastrovanie tela od neziaducich malickosti, ako su oci, nechty a ostatne drobne malickosti, ktore nie su moc chutne na konzumaciu. Dobre zabery aj boli ked tela napichoval na visiace haky. Nebola ani nudza o usekavanie koncatin pasazierom, ktori sa poslednykrat v zivote previezli v metre:) Vinnie aj disponoval jednym sympatickym kladivkom, ktore mal v oblube pouzivat vacsinou na hlavy nic netusiacich obeti. Raz aj tak silno udrel, ze jednej zenskej hlava odletela od tej prudkej rany. Skoda, ze sa viac nesustredili na ten hororvy efekt odpalenia hlavy na zem. Neskor len ukazali leziacu hlavu na krvavej podlahe. Koniec filmu bol zaujimavy, ked sa metro zastavilo na zdevastovanej stanici v podzemi. Tu sa vonku udial posledny suboj medzi dvoma muzmi a Vinnie to schytal na plnej ciare. Najprv mu ten chlap vrazil kosteny noz cez krk tak elegantne, ze vyzeral fakt super. Ale to nestacilo a este mu jeden noz prepichol cez celu hlavu. To bol teda tiez fajnovy pohlad na neho. Na zaver filmu som vobec necakal, ze jeho zenu zabije ten spolukomplic s vlaku, ktory riadil metro. Ten jej uplne rozparal hrudnik a potom srdce vytrhol von z tela. Vo filme sa aj objavili nejake nepatrne a nudne useky, ktore mohli bez problemov vynechat a rovno sa venovat podzemiu a odkryvanie zahad v metre. Skoda, ze film nebol o nieco dlhsi a bolo by aj dobre keby sa viac tvorcovia filmu zaoberali aj tymi podzemnymi tvorami na konecnej stanici, ktori si s chutou pochutnavali na cerstvu zasielku masa od Vinnieho Jonesa:) Mozno tym zaverom filmu aj chceli naznacit, ze by aj mohlo byt nejake dalsie pokracovanie. Lenze to je asi len vo hviezdach, ci sa nieco take uskutocni v najblizsej buducnosti. ()

BOURQUE

Čo k tomu dodať? Od trojice B. Cooper, V. Jones a B. Shields som čakal oveľa viac. Ja si ale myslím, že chyba nebola len u nich. Hlavne dej a výprava zanechali za sebou veľké diery a medzery. Netajím, z toho filmu som sklamaný. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Rockerman

Co tomu filmu chybí, aby byl dobrým hororem-thrilerem? Spíše, co nadbývá. Je tam moc zbytečných dialogů. Navíc takových těch "amerických". Hlavně to, jak fotograf oslavuje, že si vůbec někdo těch jeho "úžasných" fotek všimnul. Film je však o něčem jiném. Je to hlavně velmi brutální!!! Některé scény jsou "vychutnávány" způsobem, který je až na samé hranici snesitelnosti. Opravdu milovníci krvavých a drastických scén si tu přijdou na své. Závěr mě dost překvapil. Doufal jsem, že vrahem je "jen" nějaký úchyl, vraždící bez motivu. A on zatím jen sloužil něčemu nelidskému. Takže brutální scény = 100%, děj bohužel sotva 50%. ()

FilmWave

Tohle není žádný obyčejný slasher. Začne to spíš jako temná detektivka z New Yorku, pokračuje jako killer movie, ale nakonec se to celé vyvine ještě jinak. Navíc je to na b-éčko skvěle natočené - kamera, střih, barvy. Velmi slušná Clive Barkerovka. ()