Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

lipschowski

Docela ne špatné režijní i kamerové zpracování i když někdo zde píše, že to byly laciné digitální triky. Už jsem asi starší generace co byla zvyklá na jiné triky a to hodně ubohé. Výběr obsazení nebyl také špatný, ale asi to pro dobrý horor nestačí, možná to mohl být super thriller kdyby se námět nevyústil do extrému a to že v podzemí žijí obludičky žijící z lidského masa, asi byl konec překvapující pro každého, trochu mi to připomínalo Kinga, byl to určitě záměr tvůrců aby lidé v New Yorku neměli pocit, že si pochutnávají na lidském steaku, neboť vše k tomu směřovalo. Ale budiž co už vymyslet, originalita je někdy bezmezná a fantazie nekonečná. Takže závěr, asi bych se podruhé na to dívat nemohl a známým bych nedoporučoval, možná jen tomu kdo miluje zbytečně brutální scény japonských režisérů tečka. Jo a ještě mě hodně naštvalo, že jsem se nedozvěděl co byly ty pupíky co si Vinnie Jones odřezával do sklenic, tak prosím kdo je chápavější a ví to tak ať mi to prosím vysvětlí klidně na mou poštu budu velice vděčný. ()

Jenda.Lahvac

Winnie, je prostě strašně vostrej démon, proti kterýmu je bradley měkkej jak myší bříško. Film to byl podařenej. Jdu si navostřit prasečí háky a jdu do práce... ()

jamesbond120

Naprosto skvělý film. Každou sekundu jsem hltal, pořád mě držel v napětí. Nemá cenu tu psát o čem film je, každý by si ho měl pustit. ()

Carlos219

Jede vláček kolejáček pojízdnou masnu má. Celou dobu jsem okusoval monitor napětím jak tohle vlastně bude končit. Ejhle ono to dopadlo špatně pro ty hodné a dobře pro ty bubáky. Příběhem klišé s ničím jiným o masožravém cosi.No můžeme být rádi že trolové či jak ty příšery nazývati budeme nemají rádi uzené maso. Pak by ke kečupu který ve filmu je používán měrou přehnanou byl ještě zapotřebí horčice a to bych už asi nedal. Ve filmu je všechno brutalita, krev a dokonce i to co máme u nás neschopná policie. Ne Kdybych to bral jako jídlo bylo by to málo masa na moc omáčky. Povězte čekal někdo tak blbé finále? No prostě pohádka o pojízdné masně , nemastné neslané noir o fotografovi co rád fotí. Vaaaaaau jak nečekané . Očekával jsem od loga ozubených kol větší zábavu. Takže hurá do metra a pokud tam potkáte stoletého mladíka s pijavicemi pozdravujte ho ode mě :D ()

bloks

Na americky film az prilis krvave, ale ked som zistil, ze reziser je japonec, tak bolo hned vsetko jasne. Divny film, hlavne koniec je necakany. Predloha od Barkera originalnosti filmu len pomohla. ()

marvelgirl1

Říkala jsem si že to bude ten horor bez příběhu a jen o hektolitrů krve.A to byla chyba půlnoční vlak má rozhodně příběh a skvělý. Krve není až tak moc co jsem čekala a to je dobře.I když scénu s okem si mohli odpustit :D.Konec byl prostě skvělý a nečekaný. Tak že v klidu mužů dat 4 hvězdičky které filmu patří. ()

Bruce0659

Pre mňa po dlhej dobe horor, v ktorom vidieť snahu tvorcov. Rezervy má réžia aj vizuál. Niektoré nelogické činnosti postáv sa vysvetlili neskôr a niektoré ostali nevysvetlené, čo sa však ešte dá odpustiť. No dej upútal od začiatku a postupne gradoval. Krvavých, nechutných scén pribúdalo a záver priniesol malé prekvapenie. Herecké obsadenie bolo ďalším pozitívom. Nenudil som sa ako pri väčšine hororov a preto 4.hviezdičku prihodím. ()

RathuVSoak

Zajímavým způsobem rozšířená povídka Cliva Barkera, která ve skutečnosti čítá jen pár stránek navíc doplněná skvělou pozvolnou psychologickou dekapitací hlavního hrdiny. Pro postavu zamlklého ukrajinského řezníka snad nemohl hodit nikdo víc než Vinnie Jones s jeho kamennou tváří. Naturalistické krvavé efekty někdy zabrousili až do krajin komična, než že by děsili a těžko říct zdali to byl účel či ne. Každopádně společně s drsností, kterou se tvůrci nebáli vyostřit v závěru filmu, sice Půlnoční vlak není absolutním skvostem, nicméně předčil má očekávání. ()

Duffson

Ve zkratce, hvezda za hudbu, herecky vykon Vinieho, celkovy namet. Bohuzel nektere efekty slabe az zbytecne, a totalne mi tam nesedel Cooper. ()

juro

Za mně spokojenost - dost krvavé a brutálné - oblíbení herci - a super muzika - Velice šťavnatá jednohubka. ()

maro0902

čo som to len videl božeeeeeeeee..ja som nič z toho nepochopil.hlavne tie pič...y čo si vinnie rezal a dával do pohara.to čo bolo akože?pointa? hmmm som z toho akosi mimo...bleeeeeeeee .kristeježiši ..už to dufam neuvidím nikdy. ()

bratr_jezek

Gore efekty v některých scénách Vám uvíznou pod kůží, stejně tak jako záhadný "řeznický" vrah v posledním (trochu nelogicky v názvu filmu Půlnočním) vlaku. Příběh se postupně sune jako onen vlak k rozuzlení zápletky, která na nás provede dějový zvrat. Mne se konec díky tomu nelíbil, ale své fandy si to určitě najde. ()

lineker

Tak tahle linka metra je spiše horskou dráhou s pořádnou dávkou zatáček, strmých pádú a težkých stoupání. Několikrát jsem překonal touhu film vypnout a musím si gratulovat, že jsem tak neučinil ta poslední půlhodina opravdu stála za to. Množství rudé tekutiny, za které by se ani velký Quentin nemusel stydět, ničemu se nevyhybající gore. Škoda jen té žánrové rozpolcenost, která jednoznačně všemu tomu dobrému odebírá grády. Finále vám už vše bohužel nevynahradí, ale stojí za to si na něj počkat. ()