Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

PDcz

3*** ozdoby Mno, a co říci závěrem? Bylo to pro děti nebo ne? [X] Minus 1* ozdoba Bylo. Barevné, shrek, satan Klaus, strašně vtipné, násilné vsunky hitů a bohužel jsem to viděl s dabingem. [X] Minus 1* ozdoba Vážení mi prominou, ale zvracející perníček a následně vyrhnutý obsah žroucí osel. Bo zlobr klasu, krkající a v nose dloubající v domečku prdící rodinky. Je to zlobr.. milé děti. [X] A příště uvidíte shrekovelikonoce, kde si zlobr zmaluje vejce. Aneb budeme z toho třískat potencionál, až nám zbyude fraška. ()

Mary19

Docela povedený kraťas, od kterého jsem skoro vůbec nic neočekával (ten proklatý třetí díl...)... Shrek s oslíkem jsou stále výborní, k tomu hraje příjemná hudba od Harryho Gregsona Williamse a hlavně...já ty vánoční filmy mám prostě rád... 70% ()

Ash_Black

Úplně přesně si vzpomínám, jak se to na Vánoce avizovalo. Slyšte / slyšte, že jako nově - premiérově, Shrek tu zas je. Tak proč ne, bude to fajn, tu dvojku Shreka mám docela rád, tak jsem zvědav i na tuhle jednohubku. A dorazilo zklamání o úplně zbytečné věci, kterou jsem sice dokoukal, ale abych si tu náladu vyvážil zpátky, pustil jsem si „Borata“. Jasně :-), to je komplet odjinud, ale jestli si u těchto „Vánoc“ něco pamatuji - dejte si radši už po x-té toho druhého Shreka. Bude vám dobře, bude vám líp. ()

CyriC

Stupidní a ještě stupidnější oslava amerického pojetí Vánoc. Už čekám jen na filmovou verzy "Shrekovy masturbace". ()

Olík

Komerčně vánoční agitka po Shrekovsku. Doba tomu chce a tak jí to studia dopřávají. O významu vánoc nám kázají krkající zlobři – zvykejme si. ()

Torgal

Má to aj dobré momenty, ale Shrek už smeruje do kanálu a toto dielko to len potvrdilo. Navyše ten otrasný slovenský dabing, bŕŕ. 4/10 ()

Pingu

Dobrýýýý.... já zatím ještě neviděl ani jeden díl celý, ale tohle mělo spád i atmosférua bylo to na štědrý den úplně v pohodě. Byl to vlastně takový delší štědrovečerní večerníček. ()

pravo

V dnešnej dobe už kultové postavičky si našli čas nás pobaviť i vo vianočný čas a väčšina z nás tak- trocha znudená klasickým vianočným televíznym programom je určite rada za každý trocha nevšedný pohľad na Vianoce. Shrekove prvé Vianoce nepostrádajú vtipnosť Shreka a neodbytnosť až vtieravosť Oslíka ako aj zábavnosť Kocura v čižmách či iných postavičiek. Veľkou devízou tohto diela je aj relatívne krátka minutáž, takže to človeka ani nezačne nudiť a je koniec. ()

ex.it

Vtip tam sice nachybí, ale bohužel už tvůrci nepřichází s ničím novým a film tak není žádný zázrak. Navíc svým podivným koncem a smutkem, co Shrek pocelou dobu drží kvůli neschopnosti zařídit Vánoce mi do toho nesedí a nutí mě tak dát jen jednu hvězdičku. Ovšem Antonio Banderas a Eddie Murphy mě naopak stále nutí dát o hvězdičku víc. ()

TylerGage

po skouknutí celé trilogie Shreka jsem si musel najít i tento vánoční díl. Myslím ,že kdyby se tento film nenatočil tak by to ani nevadilo. Nic mě nepřekvapilo ,ale spíš zklamalo ()

salamandrr

Mnohem lepší než Shrek 3.****prst do nosu strčil, říhnul si zas, talk moc, že změnil domu ráz***** Smradlavé vánoce a hroznou noc všem! ()