Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který si užívá života plnými doušky. Pak však dostane podivný e-mail se jmény minulých i budoucích milenek, a je mezi nimi i kráska zvaná Smrtící Nell (Winona Ryderová).
Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který má krátce před svatbou s atraktivní a bohatou Fionou. Má všechno, co si jen v životě může přát, ničím se příliš netrápí, a když mu snoubenka nestačí, vždy je připravena nějaká ta náhradnice. Roderick si prostě užívá života plnými doušky. Jednoho dne však dostane podivný e-mail se seznamem 101 jmen. Po přečtení pochopí, že se týká nejen dívek, se kterými kdy něco měl, ale i těch, s nimiž ho milostné hrátky teprve čekají. A když zjistí, že se nachází teprve ve třetině seznamu a zanedlouho narazí na sexuální příležitost, která je další v pořadí, vůbec se nebrání lákavému osudu. Ovšem jen do chvíle, než zjistí, že by se měl zaplést i s velmi obávanou kráskou (Winona Ryderová), přezdívanou Smrtící Nell… (oficiální text distributora)

malyLibor

Velice zajímavý námět... natočit tohle Francouzi nebo Italové, mohla to být super komedie. Takhle jen tříčtvrteční... ale ani tak to neurazilo a i na Nový rok to dokázalo slušně pobavit. ()

P@\/EL

Komedie s poměrně originálním námětem a zápletkou. Celý příběh se vesměs točí kolem sexu, což bývá povětšinou vždy velmi atraktivní. Mimochodem se tu najde i několik komických situací a neméně povedených hlášek, které obstarají solidní zábavu. Zejména poslední chvilé života staré babičky nebo odpanění skupinky školaček jsou k popukání. Rozuzlení filmu se mi taky líbilo a v tomhle případě se musím přiznat, že jsem takový konec nečekal. ()

Da_reba

Troška neprávom nepochopená skvelá komédia. Videl som to už 4x a stále sa natom zasmejem. Určite svele strávených 100 minút, vhodné na filmový večer s priateľkou 75% ()

Nepl

Téměř celou dobu to byla klasická americká komedie, kterou člověk bere s nadhledem a sem tam se zasměje. Ovšem na konci začal film filosofovat a až téměř nutit diváka k zamyšlení, což tomuto dílku zlomilo vaz a posunulo z průměru do podprůměru. ()

Honzyg odpad!

Stotřináctiminutová nuda. Simon Baker, kvůli kterému jsem se donutil na tento film podívat, tuto frašku opravdu nezachrání. ()

cachanell

Dvě hvězdičky a to kvůli Winoně Ryder. Seznam milenek. Zajímavý seznam. Minulé a hlavně budoucí. Vědět něco o budoucnosti ... hrozně zmatený, trochu vtipný a hlavně ztrácející se film. ()

Job29

Začátek nuda, konec mě nepotěšil a mezitím se nic moc nestalo. Kdo má rád čudlík na televizním ovladačí, pro přepínání stanic, asi by ho použil. Neřekl bych že to byli zabité 2 hodiny, něco tam zajímavého bylo. Simon Baker byl asi při natáčení v sedmém nebi. ()

bratr_jezek

Simon Baker se snaží táhnout mírně podprůměrný film, kdy se vtipné momenty střídají s nudou, přestože netypický scénář o "seznamu" mohl vytěžit víc. Mnohý muž by rád dostal podobný "seznam", bohužel jmen je hodně, a tak ženy Simonovi doslova skáčou do postele bez větší námahy. Plynou z toho sice nečekané zvraty i vtip (nejlepší je asi autobus nadržených jeptišek), celé to trochu sráží některé příliš rychle odbyté ženy a celý ten "ulítlý" motiv s vražedkyní, která je pochopitelně na onom seznamu také. ()

andy_TP

Pět hvězd jen pro zvýšení průměru, jinak 4. Kdyby ve filmu hrála slavnější část Hollywoodu, byl by to standard, protože je to lehce vtipné, a i když od začátku jasné, přesto moc milé a příjemné pokoukání, které říká, že "to" tam někde je a pak jste to teprve vy... :) ()

viax

Nebýt těch rádoby filozofických keců, dám za čtyři. Bylo to hezké, spíše lehce úsměvné, nic k popukání, dějová linka značně jednoduchá, herci přijatelní. Možná tomu trochu ublížil dabing, to nemohu přesně říct. Bylo to prostě malinko nudné. ()

andy60

Nezáživná komedie, kde nebyl jediný důvod k zasmání. Navíc děj je monotonní, stále o tom samém, bez invence, bez nápadu. Když k tomu připočtu přepálenou délku, vychází z toho nudná a nezajímavá podívaná. ()

cyndaquil

Simon Baker a Winona Ryder- to som si proste nemohol nechať ujsť a neľutujem. Je to príjemný film. Keď sa vám okukajú superhrdinovia ktorými je v dnešnej doba filmografia zaplavená, je naozaj nádherne pustiť si niečo staršie, niečo s myšlienkou a ľahkým humorom nepritiahnutým za vlasy. Myslím, že deti ho neocenia a väčšina si radšej pustí ďalšieho superhrdinu (nemám proti nim nič, tiež si ich pozriem, len je ich už priveľa) ale samozrejme by som bol rád kebyže sa mýlim lebo to nie je film vyslovené pre nás, ktorí poznali len prvú trilógiu spidermana a na dlhé roky sa ani nehovorilo, že by z neho spravili mašinu na peniaze akou je dnes. ()