Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který si užívá života plnými doušky. Pak však dostane podivný e-mail se jmény minulých i budoucích milenek, a je mezi nimi i kráska zvaná Smrtící Nell (Winona Ryderová).
Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který má krátce před svatbou s atraktivní a bohatou Fionou. Má všechno, co si jen v životě může přát, ničím se příliš netrápí, a když mu snoubenka nestačí, vždy je připravena nějaká ta náhradnice. Roderick si prostě užívá života plnými doušky. Jednoho dne však dostane podivný e-mail se seznamem 101 jmen. Po přečtení pochopí, že se týká nejen dívek, se kterými kdy něco měl, ale i těch, s nimiž ho milostné hrátky teprve čekají. A když zjistí, že se nachází teprve ve třetině seznamu a zanedlouho narazí na sexuální příležitost, která je další v pořadí, vůbec se nebrání lákavému osudu. Ovšem jen do chvíle, než zjistí, že by se měl zaplést i s velmi obávanou kráskou (Winona Ryderová), přezdívanou Smrtící Nell… (oficiální text distributora)

KateW

Pokud jste viděli Zlatíčko v hlavní roli s Jude Law, pak si více či méně dovedete představit, o co v tomhle filmu půjde. Většina filmu je vtipná a popisuje honbu za sukněmi cca 70 žen u jednoho chlápka, co málem skočil do chomoutu a ke všemu je prohnaně hezký a má rošťácký úsměv. Odlehčující komedie, která na konci bohužel sklouzává k dramatickému prozření a to jí ubírá jednu *. ()

Psychotic17

Tento film sám o sobě způsobil, že jednou za čas dám taky šanci filmům s žánrem "romantický". Protože kdybych jim ji nikdy nedal, mohl bych přijít o nějaký tichý skvost, jako je tohle. 85% ()

wellbloud

začátku, zprostředka i potom to vypadalo mizerně, ale ten konec.. proste perfektní. navíc Winona Ryder a Dana Černá, to k sobě hodně pasuje. ()

jirkahorn

Vtip to mělo, jinak někdo asi při psaní scénáře asi víc myslel na sex než na samotnou tvorbu. Nicméně nevidím důvod, proč film nezařadit (sice k horšímu, nicméně stále) k průměru. Lepší 2 *... PS: Myslím, že od teď si raději před souloží rožnu (pro méně chápavé "rozsvítím") a proklepnu rodokmen :-) EDIT po 8 letech od 1. shlédnutí: Asi jsem to chytil v mnohem lepším rozpoložení, protože po letech mi to přišlo nadmíru zábavné a po mnoha shlédnutých komedií patřící k tomu lepšímu :-) ()

jessic

Nápaditý námět o hrdinovi, který dopředu zná jména žen, se kterými se vyspí. Ale dvouhodinová anabáze hrdiny, který za 2 hodiny filmu zvládne přes 70 žen začne brzy nudit. ()

moriero odpad!

To je poprvé, co dávám hodnocení v průběhu sledování. Ojedeme osmdesátiletou babču, ať je sranda? Ojedeme mrtvou holku na patologii, ať je to správně ujetý? Je to jeden z nejubožejších filmů, co jsem kdy viděl. A to kurva nejsem puritán. ()

zigy

Sice nevím, o čem o vlastně bylo - ten chlápek prostě jel podle nějakého seznamu...ale byty tam sexy holky, a kupa hustého, drsného humoru.....název filmu je zcela výstižný, o ničem jiném než o sexu tenhle film není, a když je ta navíc i poměrně vtipné, tak je to zajímavé již svým tématem:) ()

1lomeno3

Are you saying this is a list of everyone you ever had sex with? - There's more than 29 wild oats on this list, a lot more ;) ()

gejzuško

Je mi jasné, že jemne nadhodnocujem, ale všetko to originálne čo zase strieda menej originálne klišé je v záverečných 15 minútach dovedené k dokonalej hrejivosti a poetike. Zatiaľ čo naskytávajúca melancholickejšia možnosť konca je prekrásne poetická tá klišovitejšia finálna príjemne poteší, miminálne človeka čo zúfalo, aj keď nechtiac túži po čomkoľvek s happy end-om. Baker ako vždy, ani príliš výystredný, ani príliš suchý, proste priemerný sympaťák, Winona dostáva minimum priestoru a jej parúky mi liezli na nervy. Je mi ľúto jej posledných rol, postava Death Nell mohla byť omnoho zaujímavejšia. Každopádne za príjemné pocity dávam 80%. P.S. Je škoda ,že Winona stráca svoj elfsko-srnčí kukuč. Jej šarm bol absolútne ukrytý. Každopádne na 100 minút príjemná neurážajúca zábava. ()

Lucyane

Taková hodně oddychovka:-D Nápad celkem zajímavý, i když od začátku víte, co se stane na konci...Celé to stojí na slušném výkonu Simona Bakera, jen ta druhá půlka už je děsně zdlouhavá... ()

goiu

Fajn film, dobří herci, spousty vtipných míst...ale proč si prostě sakra nezašel do bordelu a celej seznam tim neposlal do kočiček?! ()

Diegog4

průměrné začátek je sice opravdu jízda později se promění v nudu nejlepší scéna asi "žena" 69 až 71 scéna v baru s novým rokem ()

Charif odpad!

Tak tohle snad je jediná rádoby "komedie", kterou jsem ani nechtěla dokoukat. Odpad!!! Odporný vtípky u kterých se nejde ani pousmát! ()