Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který si užívá života plnými doušky. Pak však dostane podivný e-mail se jmény minulých i budoucích milenek, a je mezi nimi i kráska zvaná Smrtící Nell (Winona Ryderová).
Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který má krátce před svatbou s atraktivní a bohatou Fionou. Má všechno, co si jen v životě může přát, ničím se příliš netrápí, a když mu snoubenka nestačí, vždy je připravena nějaká ta náhradnice. Roderick si prostě užívá života plnými doušky. Jednoho dne však dostane podivný e-mail se seznamem 101 jmen. Po přečtení pochopí, že se týká nejen dívek, se kterými kdy něco měl, ale i těch, s nimiž ho milostné hrátky teprve čekají. A když zjistí, že se nachází teprve ve třetině seznamu a zanedlouho narazí na sexuální příležitost, která je další v pořadí, vůbec se nebrání lákavému osudu. Ovšem jen do chvíle, než zjistí, že by se měl zaplést i s velmi obávanou kráskou (Winona Ryderová), přezdívanou Smrtící Nell… (oficiální text distributora)

Rosana

Z této komedie jsem byla vážně nadšená. Trochu morbidní námět, ale i tak jsem čekala každou minutu, co přijde. SPOILER: autobus plný školaček - panen, jako sen každého muže a 29 křížků na hrobeček hlavnímu hrdinovi, ten mě dostal, to jsem se smála fakt nahlas. ()

ivishka

Více než na okouzlujícího Simona Bakera jsem se těšila na Winonu Ryder, kterou prohlašuji za někoho kdo si může říkat herečka s velkým H! Mám moc ráda její způsob hraní a vlastně takovou tu přirozenost s kterou působí na plátně..ostatně dělá dobře, že si chrání soukromí před ostatními lidmi, jelikož už toho ztratila v životě hodně. Hraní je v podstatě prokletí - a jde ruku v ruce se slávou. Abych uvedla na pravou míru své hodnocení tak musím říct, že námět byl perfektně poutavý. Dokázala jsem film sledovat klidně i napotřetí a pokaždé mě něčím překvapil. Takové hodnocení si ode mě zaslouží nejen díky tomu, že obdivuji Winonu, ale díky dobrému pojetí příběhu, poutavosti a celkovému působení. Winona přesně řekla: "Stala jsem se svým vlastním princem Krasoněm." a to tento film hezky vystihuje..možná i trochu ji samotnou. ()

Damiel

60 % - Za svižně hrajícího Simona Bakera bych dal ****, ale vzhledem k tomu, že jsem celou dobu tušil, jak to asi bude s tím posledním jménem na jeho seznamu a že se to vyplnilo, tak musím zůstat u té trojky. Navíc po celkem interesantní první půli byla ta druhá už jen čekáním na to, až to skončí, tak jak to skončilo :o/ ()

Joe321

Tohle mi bylo doporučeno jako taková filmová obměna Californication, se kterým to má společné to "fuck", ženský a ani toho tu neni moc. Dál mě lákala Winona Ryder, která tu, i když sexy, byla málo. Simon Baker ale na druhou stranu je Duchovnymu svým hezounským charizmatem docela podobný a taky je takový sympaťák. Nevim jestli bych chtěl mít takovejhle seznam bab, ale každopádně poslední dvacítka ve filmu byla parádní (ona většina seznamu). Celkově je tady docela dost dobrých vtipných situací, je to mixnuté romantikou a scifi (jestli se to dá aplikovat na předpovídající superpočítač), s koncem, který alespoň mě potěšil. Jedna z takových těch pohodových záležitostí na odpolední zkouknutí, ale jednou stačí. -"Who are you people?" -"Hello Mr. Blank. I'm Alfa, he's Beta and that's Fred." ()

c.tucker

Zajímavá černá komedie se zajímavým nápadem, která je slušně rozjetá a pak v druhé půli lehce ztrácí dech. Simon Baker je super a táhne v podstatě celý film. Konec je klasický americký. Kdo čeká něco jiného než průhledný scénář už od začátku, tak by se na to raději ani neměl koukat. ()

Radiq

Hehe, dost dobrá zábava. Několik fórků je tam dost vychytanejch, že jsem se musel smát nahlas, což se mi často nestává, když se na film dívám sám. Něco tam zas bylo přehnaný, ale vesměs mě to bavilo. Simon Baker působil přesně, jak působit měl - namyšleně, že je takovej hezoun - ale sympaticky. Škoda, že Winona Ryder si tam moc nezahrála. No prostě - není to obyčejná trapná americká komedie, je to dobrá a origoš komedie. Prst hrochovi do prdele bych za to nestrčil, ale spokojenost je na mojí straně. PS: znalce Scrubs potěší, že tam hraje janitor (údržbář) - Neil Flynn ()

daEmoNickY

Vtipné. Nechápu proč, sarkasmus přece nikdy vtipný nebyl. ____ ODKAZY ____ http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM , http://www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE ____ Týpek mohl být nesmrtelný, stačilo nemít sex. ____ SPOILER ____ "pak jsem si přečetl v novinách ... včera Death Nell zabila týpka (--- toho se kterým včera mluvil) ... ne, tohle ne, ale tohle ... holka X je ve městě (--- holka, kterou má další na Seznamu těch, se kterými se vyspí)" ____ Týpek1 "dostal jsem mailem datum, den, měsíc, rok, jaj super to bude, zamluvil jsem si hotel abych si to užil" - Hrdina "Počkejte, vy jste dostal mailem datum (což znamená že ten den umřete) ? ... Další drink je na mě.", oba uvidí krásku Death Nell jak vchází. ____ Hrdinova matka s otcem s kyslíkovou maskou (tedy chtějí vidět syna v chomoutu a vnoučata, ASAP) : "Už bylo na čase!". Tím jak se bezdomovec svalí z lavice (mrtvev?) se odrkyje nápis "Už bylo na čase!". ____ ... atd ... ____ DODATEK ____ Konec. Hmm, tak vtipný konec jako je v Romeo A Julie tu není. I když smysl to dávalo, win-win konec, dobrý konec http://en.wikipedia.org/wiki/Win-win . ____ DVD ____ Rozhovory. Daniel Waters. A kurva! Je to týpek co tohle napsal a natočil (což zajímá nejspíš jenom mě) a napsal i http://www.csfd.cz/film/13018-demolition-man/ (což by mělo zajímat tebe jestli jsi to neviděl/a). Nový postup jak najít dobré filmy - jít po scénaristech a spisovatelích (což je zajímavé pro oba). ()

tom88

Divná zápletka, ledva priemerní herci, priemerná réžia, nepútavý dej, nie moc vydarený humor, nezaujímavé scény, nevyužitý potenciál. U mňa stála za pozornosť iba Winona Ryder. 45% ()

dr.fish

Samotný nápad prostě nestačí. Simon Baker je typ, řekl bych "muž přechodný" nejistého pohlaví, takže o jeho mužství a chlapáckosti dost pochybuju, těžko mu věřit, že bude klátit jednu ženskou za druhou. Navíc kromě svého "dokonalého" úsměvu neumí vůbec žádné jiné grimasy, takže je evidentně neherec a nestačí ani na tak snadnou roli, jakou má ve scénáři. Ze zajímavého nápadu zůstalo několik gagů, zasmál jsem se jednou, jinak vtipy vyznívají do prázdna, protože s hrdinou se žádný normální chlap prostě nemůže ztotožnit. Konec je úplná tragédie. Howgh. 50% ()

noriaki

Černohumorná komedie se zajímavým námětem jež sice dospěla do cíle poněkud dýchavičně, ale dokázala to kompenzovat spoustou perfektních momentů které ji udržely zajímavou a zábavnou po celou dobu. A ani nevadilo že konec byl dopředu lehce odhadnutelný. Simon Baker se do role přesně hodil, Winona Ryder bohužel moc ne, ale naštěstí jí scénář šetří. Sympatická jednohubka která se tváří delší než doopravdy je. ()

VasaX

Wow, tak tenhle kousek mě trošku nechával na pochybách díky názvu, ale dějově mě totálně vzal. Ke konci slabší, ale i tak je za film několik pěkných point..., které když člověk objeví, tak mu určitě do druhého dne v hlavě vydrží. Lehká komedie, trochu drama, trošku romance, takový svěží letní mix na pohodový večer. ()

Mihail123

Nudná, naťahovaná, totálne nezaújmavá a nevtipná komédia. Zaújmavý námet, ale načo, keď je film takým sklamaním. ()

Timak

Dokoukal jsem na to jenom z úcty k Simonovi. Jinak opravdu hodně slabý. Podobný formát je Good Luck Chuck, a to se mi zdálo o ligu výš. ()

mirec88

Celkom príjemná, miestami veľmi vtipná (autobus s katolíckymi študentkami) oddychovka s naozaj nezvyčajným námetom, čo sa nevidí každý deň. Na jedno pozretie a na oddychovku odporúčam. Má síce odhadnuteľný, ale veľmi príjemný koniec alá Hollywood, ale tu mi to vôbec nevadilo, ba naopak, veľmi sa mi páčil. ()

Josefin

Zaujal mě hlavně název, ale že by to byla nějaká pecka, to ne. Simon Baker okouzlujíci a ten jeho seznam, no chlapi:-).Hlavně se mi líbila ta scénka z jeho snu se sekáčkem v ruce................!Čekala jsem víc vtipu, takže zklamání. Ale světe div se ovlivnilo to můj vztah k seriálu Mentalista, teď si ho spojuji v 2 osobnosti a už to pro mě není ono, tak snad jen dočasně. ()

P1tr

Dívat se v noci na HBO se někdy může vyplatit. Simon "Mentalista" Baker je sympaťák a tak není divu, že po něm ženy letí a že si on sám chce před svatbou ještě trošku užít. Díky uniklému seznamu žen ,které má před smrtí dostat do postele se z něj stane sexuální mašina, která příjemně hláškuje a dostává se do velice vtipných situací. ()