Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který si užívá života plnými doušky. Pak však dostane podivný e-mail se jmény minulých i budoucích milenek, a je mezi nimi i kráska zvaná Smrtící Nell (Winona Ryderová).
Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který má krátce před svatbou s atraktivní a bohatou Fionou. Má všechno, co si jen v životě může přát, ničím se příliš netrápí, a když mu snoubenka nestačí, vždy je připravena nějaká ta náhradnice. Roderick si prostě užívá života plnými doušky. Jednoho dne však dostane podivný e-mail se seznamem 101 jmen. Po přečtení pochopí, že se týká nejen dívek, se kterými kdy něco měl, ale i těch, s nimiž ho milostné hrátky teprve čekají. A když zjistí, že se nachází teprve ve třetině seznamu a zanedlouho narazí na sexuální příležitost, která je další v pořadí, vůbec se nebrání lákavému osudu. Ovšem jen do chvíle, než zjistí, že by se měl zaplést i s velmi obávanou kráskou (Winona Ryderová), přezdívanou Smrtící Nell… (oficiální text distributora)

made1

Nebýt konce, tak je to hodně pitomý film, ale protože se mi moc líbí scéna v bistru, Winona je tam tak kouzelná, dávám čtyři. Jinak scény těch tří "agentů" bych sestříhala na minimum. ()

rozbris

Film, který nemá snad žádný děj a tím jak Simon Baker pořád a pořád dokola jen něco vykládá je k smrti ubíjející. Kdyby se za film nevystřídalo víc jak 50 žen a dívek, nemá cenu se na to ani dívat. ()

Wally

Když se po pár minutách odhalila hlavní zápletka filmu, tak jsem si řekl, že by to mohlo být fakt zajimavé a těšil jsem se na to, jak s tím hlavní hrdina naloží. Kterej chlap by takový seznam nechtěl? Teda pokud by na něm nebylo jen jedno jméno :-) Prvních cca 40 minut jsem se i bavil a mělo to spád. K tomu plejáda opravdu hezkých hereček nebo spíše modelek. Druhá polovina filmu však byla rozplizlá do nezáživných situací a keců. V závěru filmu se pak objeví Winona Ryder, která je stále velice půvabná. Když překousnete ne moc povedený konec, pak myslím, že nebudete litovat. Osobně bych však doporučil spíše jiný film podobného ražená a to Klikař Charlie. U toho sem se bavil víc. ()

noby

Relativně neotřelý nápad, pohřbený v obyčejném až nudném hávu bez dalších nápadů. A ten konec, ach běda. ()

jasiska

Zaujímavé a originálne so strašne sympatickým Simonom Bakerom. Niektoré fórky boli trochu nevkusné, a preto nedám lepšie hodnotenie, ale aj tak sú to celkom silné 3 hviezdičky. ()

Prochy38

Pro mě nakonec milé překvapení. Jak S. Bakera nemusím, znám ho jen z Mentalisty, tak tady se během pár minut stal těžkým sympaťákem. Člověk tento film musí brát hodně s rezervou, protože stran vztahů, žen apod. je to hodně nadnesené. Ale tato komedie to celé pojala fakt dobrým způsobem. Seznam byl dobrý námět a mně se to hodně líbilo. Škoda, že Winona nedostala trochu víc prostoru, protože byla neskutečně sexy a krásná! Pro mě milé vidět i J. Bowen... Jo, dobrá komedie, dobré herecké výkony a dost povedený závěr! ()

ElizabethB

Az na Simona Bakera, Winonu Ryder a par vtipnych situacii - zaco si zasluzia pozitivnych 5/10 ... tento film zaradujem medzi tie, ktore si rada pozriem dvakrat... prvy a posledny ;) ()

Yardie

Nápad to byl vcelku dobrý a mohla se z toho vyklubat zajímavá a dobrá komedie. Nicméně zpracování bylo dosti špatné. Sice zde bylo pár dobrých hlášek a scének, ale jinak obrovská nuda a jen jsem čekal, až to skončí. Nakonec jsem se dočkal! Mohla to být fakt slušná komedie, ale nedopadlo to. Jako celek nuda! Howgh! ()

melloun

Myšlenka se seznamem jmen je sama o sobě dosti zajímavá, ale když se točí kolem sexu a smrti, je snad ještě zajímavější. Simon Baker v hlavní roli je příjemný a s potěšením jsem sledoval, jak mu seznam zamotal hlavu ba celý život. Bohužel konec je celkem předvídatelný a tak trochu degraduje jinak velice slušný film, přesto si ty 4* zaslouží. ()

blazenka

Chlápek dostane seznam. Seznam všech ženskejch, se kterýma se kdy vyspal nebo má vyspat. Komedie? Drama? Romantika? Ale jděte ! Jistěže komedie ! 60% ()

*Colorado

Zápletka zněla slibně, ale bohužel nebyla využita příliš dobře. Občas mi to přišlo nedomyslené a velkým záporem je stopáž. Komedie se dvěma hodinama by určitě šla a našel by se nejeden příklad, ale tady je to občas nuda. Hlavní hrdina mi nepřišel příliš sympatický, bylo mi vlastně jedno, jak dopadne. A konec je neméně překvapivý. Škoda, mohlo z toho být víc. ()

alambert

Bylo tam pár vtipných momentů a to téma se mi koneckonců taky líbilo, ale jinak je to bohužel přehlídka trapnosti a fekálních vtipů - jeden, který mě zaujal, je ukradený ze třetího dílu Prciček (!) a zatímco tam je ještě na hraně, tady už je to rozhodně za hranou dobrého vkusu... ()