Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

mala_kea

Stále se opakující klišé s nefukčním telefonem a ztraceným ostrovem. nic méně, tolik se zde nevraždí, ale pokud ano, scény jsou perfektně udělané a napětí také nechybí. 70% ()

Rockerman

Nevím, jestli se to dá označit jako horor, každopádně je to film, který nás, milovníky napínavých a drastických filmů musí potěšit. Film trochu připomínal "Pach krve". Zde však neřádí banda mutantů, ale otec a dva jeho synové. Z obou partnerů, kteří se dostávají do spárů povedené rodinky, je kupodivu daleko aktivnější žena, která má skvělé nápady, jak se z této situace dostat. Hlavně její pastička, která má zabránit jejímu znásilnění, to se jen tak nevidí.Taky "skvěle" vycvičený pes Honky zde hraje velmi důležitou roli. No bavil jsem se, doporučuji všem "zvrhlíkům" a možná až tento film potkám později, třeba v češtině, tak přidám i tu poslední hvězdu. ()

drankeryth

Myslel som si, ze tento horor dostal az moc vysoke hodnotenie, ale ked som si ho osobne pozrel, tak musim len suhlasit a preto mu davam plny pocet hviezdiciek, pretoze si to jednoducho zasluzi. Vo filme vobec nic nechyba co ma mat spravny horor. Atmosfera filmu je priam ukazkova a donuti vas, aby ste v napatej situacii ocakavali co sa bude diat dalej. O doprovodnej hudbe ani nehovorim. Ta presne sedi do filmu a je fajnovo zakomponovana do prebiehajucich situacii. Co sa tyka deja, tak ten sa sustredil na jeden manzelsky par, ktory nestastnou nahodou narazi na jeden opusteny dom, v ktorom byvaju dvaja bratia spolu s otcom, ktori su vsetci do jedneho pekne uchylni a ludsky zivot je im ukradnuty. Zaciatok filmu sa rychlo prekotulal k jadru veci a uz som len cakal co sa bude diat v tom dome, ktory mimochodom moc neoplyval poriadkom:) Ved tam len zili chlapy, to je normalka,,he he. Dialogy vo filme boli tiez fajn a dobre sa odvijali k jadru veci. Najlepsia z manzelskeho paru bola ta zena, ta zo zaciatku mala velky problem zabit mlada klokana, ktore musela zabit pod hrozbami tych uchylakov. Ale postupom casu sa z nej vyklula pekna drsnacka voci tym dementnym uchylakom. V garazi nachystala pasce na nich, do ktorej sa chytil jeden z bratov. Bol to drsny pohlad, ako visi nad zemou prichyteni rybarskymi hacikmi na udiciach. Na jeho tvar zrovna nebol pekny pohlad, ako bola natiahnuta jeho koza na tvari. Pre istotu ho este dorazila sa mi zda ze kladivom, ci co to bol za predmet. Aj to pekne ukazali, bolo vidiet ze filmarom zalezalo na detailne priblizenie masakru tvare z jedneho bratov. Ako druhy bol na rade ich foter, ktoremu prichystala zubkovatu pascu na ochranu proti znasilneniu. Pri pokuse o znasilnenie na to dobre doplatil a pekne do schytalo jeho muzske nacinie:) Ale toto nebol jeho uplny koniec, pretoze o jeho uplne zabitie sa postaral ich pes, ktory ked vraj vidi krv tak sa dostane do krvilacneho modu a trha svoju obet do uplneho zozratia. Pes ked mu uvidel medzi nohami krv, tak sa mu tam fajnovo zahryzol a nepustil. Pekne aj ukazali ako mal celu cast brucha rozozratu od psa. Dalsia ukazka, ako ma vyzerat spravny horor. A posledny zvysny brat to schytal priamo do odkrytej vrtule na vznasadlu, ktore mali tito darebaci, ktori ani poriadne nevideli z dialky zubnu pastu:))) To bol teda drsny pohlad, ako sa mu horna cast tela rozprskla siroko daleko. Taketo veci som uz davno nevidel, pouzite v hororoch. Ja chcem takychto filmov viacej, ktore maju super atmosferu a detailne zabery zabijania obeti tiez k tomu patria, ako ich vtesnali do tohoto hororoveho skvostu. Musim napisat, ze tento film sa im fakt vydaril, ale to sa uz znova opakujem, ako na zaciatku tohoto komentu:) ()

FilmWave

Ne. Bez nápadu, bez logiky hlavních hrdinů. Jen ten úvod se zlověstnou hudbou a nekonečnou vodní hladinou. Raději "Wolf Creek". ()

owwidius

Zo zaciatku hoodne amaterske a beckovske. Potom pride stred s asi najhorsimi (ci najlepsimi?) rednecks co som kedy videl - ciste psycho a tato cast sa mi asi najviac pacila. Zaver potom prekvapivo celkom slusny masaker, co som teda tiez necakal, ale veru podarene to bolo. Trosku zamrzia klasicke logicke zadrhely a aj klise so zranenym chlapom, ale inak fakt podarena zanrovka. [#32/2013] ()

agassi68

Toto je taký zvláštny mix komédie a gore kina, kde sa striedajú pasáže celkom dobré s tými amatérskymi. Ako to dopadne je vám vopred jasné.. ()

Wallis3

V tonhle filmu hraje pořádně pět lidí a čokl. Tři hvězdy patří těm třem padouchům, čtvrtá ženštině, co si to s něma na férovku dává a pátá čoklovi. Taylor tam byl jen do počtu a úplně jsem ho přehlížel a řval ať už vypadne ze záběru, kdyz už tam byl moc dlouho.Z Nadii Fares charisma srší všemi směry a já si celej film vychutnával. Super, nechutně povedenej thriller! ,, Náš pes dost ujíždí na čerstvý krvy. Snad nemáš svý měsíčky?!" No taťko, ona je teda neměla :-D ()

Hapretor

Když je chlap neschopnej debil, musí si ženská poradit sama. Brutální až absurdní - zabavilo královsky. Začal jsem se smát u kopulace s pastičkou na myši ... přestal jsem se smát u psí hostiny na specialitce od Polreicha "Kulky na ležato ve vlastní šťávě". Pak jsem už jen kroutil hlavou, jak to zbytečně přepískli - s tou brutalitou ... GORE forever !!! ()

Rathalos

Uz som viackrat pochvalil horory z produkcie Australie a tento je jasnym prikladom,perfektna,akcna,napinava,krvava a brutalna vec,v ktorej zena zoberie spravodlivost do vlastnych ruk,lepsie to uz nemohlo byt...:-) ()

JimiH

Béčko s ohraným tématem, ale příjemnými herci. Závěrečná patnáctiminutovka je nicméně zajímavou přehlídkou "totální likvidace". ()

foundation

Nadstandard. Velmi vysoky nadstandard. Budem to hodnotit v ramci druhu pretoze tento film patri jednoznacne k tym uspesnejsim a lepsie natocenym vo svojom poli posobnosti. Uz uvodne minuty dali najavo a to hlavne vybornou kamerou a o nic menej skvelou hudbou ze sa nebude jednat o obycajnu srackarinu. Hold Australia sa opat raz vyznamenala pokial ide o tzv. hixplotation/nepriatelia hlavnych hrdinov su domorodi vidlaci, velmi casto postihnuti a to bud fyzicky alebo psychycky resp. niekedy oboje, ale nikdy nie takym sposobom aby im to branilo pachat rozne zvrhlosti/. Po uvodnych sekvenciach a trochou klisovitych ale v tomto pripade nenutenych dialogov sa film zacina pomaly rozbiehat pricom sa vyborne stupnuje napatie, atmosfera od zaciatku velmi pochmurna a ponura sa dostava na maximum v scene v kuchyni. Prakticky vsetci hraju presvedcivo a doveryhodne, velmi sa mi pacila najma ta zanietenost :D s akou sa zhostil svojej ulohy ten kvazi menej postihnuty syn stareho Poppyho. Come on slick, quid pro fucking quo. Samozrejme sa nevyhneme urcitym hluchym miestam ale viac menej su premazane celkovym dojmom. Film ako taky nie je nejak extra psychicky namahavy ale hlavne ta vyborna atmosfera mu pomaha dostat sa do vyssieho pasma hodnotenia. Mne osobne tu chybalo trochu viac krvi. Spravny ex/hixploiter by nou setrit rozhodne nemal. 3 krvave sceny v celom filme je trochu malo ale na druhej strane su pomerne dobre vyriesene./mozno az na tu poslednu/. Ale co mi hlavne brani ist s percentami este vyssie su sice obcasne ale zato dost velke kiksy v scenari ktore urcite neostanu neprehliadnute takmer nikym. Nic to vsak nemeni na tom ze Storm Warning ostava nadpriemernym filmom vo svojom zanri a je povinnostou pre kazdeho spravneho fanusika pricom je to film urceny ovela sirsiemu horror/thrillerovemu publiku ako niektore klasiky tohto zanru. ()

Eki

Bylo mi líto toho "hlavního hrdiny". Všechno za něj musela oddřít partnerka a on se za CELÝ film na nic nezmohl. Muselo být těžký hrát takového poseru. ()

PEZ

Zaciatok ako z knihy o amaterskych pocinoch. Strasne lacno posobiace zabery exterierov a aj tie herecke vykony dost zle. Ale k mojmu prekvapeniu sa casom dvaja hlavni predstavitelia do svojich roli dostali a aj reziser ukazal co v nom je - az som si v strede filmu uvedomil, ze ma to hrozne bavi a som zvedavy, co bude dalej. Nasledoval masakralny zaver, kde sa naslo par vybornych napadov (najma jedna pasca ma fakt pobavila, i ked nechcel by som do nej padnut! :)). Takze ozaj vydareny zastupca hixploitation. ()

Al44...

Naprosto nuloví herci, představující hlavní kladné postavy filmu a naprosto nesmyslný děj. K tomu můžeme přidat téměř nulovou invenci a žádný moment překvapení. Toto je zdárný případ toho, když se kopírují úspěšnější filmy s podobnou tematikou a nepovede se to. ()

dainio

Tleskám ! Zřídka-kdy se mi stane, že obdivuji film, kde vykonavatelkou pomsty je žena. Snad jen, u filmu Kill Bill, jsem to bral stejně. Ono největším problémem a úskalím, aby divák fandil osobě něžného pohlaví a bral v potas, fyzické možnosti muže, je schopnost režiséra o co největší autentičnost a reálnost všech myšlenkových pochodů. Takových tvůrců je velice málo. Neumí to zkrátka podat. Jamie Blanks ale patří mezi tu menšinu, jenž to zvládá. Poměrně neschopný chlap a jeho odvážná přítelkyně, která vezme vše na svá bedra a krutě se vypořádá se třemi pošahanci. A to dost krutým, nač obdivuhodným způsobem. Myslím, že scéna s taťkou, se určitě každému zapsala do paměti. Celá ta trojice šílenců nemá chybu. Výběr herců se vyvedl. Nechtěl bych strávit noc s takovými kreaturami. Storm Warning je na jedničku zvládnutý brutální horor. Už těch počátečních 15 minut, jsem byl v napětí. A to se jenom plulo. Má to něco do sebe. Chtěl jsem dát nejprve 4 * ale musím to dát na maximum. Film si to zaslouží. ()

cerbygerby

Kvalitní horor, který obstarají ztracený pár, který se ztratí na vyjíždce lodkou a jedna banda buranů v čele z úchylným tatíkem... Napínavý, uchylný a i brutální..4*a 80% ()

Kingjiri

Úvod působí silně béčkovym dojmem, ale Storm Warning postupně překvapí filmařinou (díky přesunu děje do interiérů), napětim (díky soudný stopáži) a dobrym hereckym obsazenim. Inu, Austrálie, jakožto bývalá trestanecká kolonie, je určitě plná takhle sympatickejch vidláků, který trávěj čas u zoofilního porna, učej svýho domácího mazlíčka vyčuchat lidskou krev a maji úctu k ženám, protože je jim již od útlýho dětství vtloukáno do hlavy, že "ženský jsou dobrý jenom na šukání". Ale v Austrálii taky bezpochyby žijou vynalézavý přistěhovalci jako místní francouzka, která z dlouhý chvíle zavřená ve stodole vyrobí důmyslnou past na vidláka, za kterou by se nemusel stydět ani McGayver. Čtvrtou slabší hvězdu dávám za finále, který má všechno od originálního pásu cudnosti přes efektní vznášedlo až po stylový využití domácího mazlíčka (aneb kdo s čím zachází, tím také schází). ()