Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

Perverz

Na scéně se objevuje jen slabá parta lidí, sestava 3 na 2, tři si chtějí pohrát, a ti dva by to nejraději přežili. No a sejmout tak málo perverzních fekálních, odpudivých, plesnivých, zaflustaných, píčo to byli hnusáci nadržení, prostě s tak málo hajzlama se vypořádáte hned, a to až na konci filmu, ale za to, ty jejich zabití stojí za to, a nápadem se nešetřilo. A ten zbytek, klasika, úvod filmu, jo,jo jedem na vodu, jasné, ... ztratili se. Ale než přijdou na řadu zabíjačky, tak se můžeme kochat suprově odpudivým barákem, fakt hnus, a když přijedou taťka s klukama, slizouni, a chtějí ojet tu ženskou, nemám rád znásilňování, šit! 82 min, super, a když začla hrát ta countryovka, a ten slizoun sedl do toho svýho stroje, sranda. Co mě fakt štvalo, tak to byl ten manžel, totální máslo, přizdisráček, o všechno se musela postarat jeho stará.. lofásek s debilním ksichtem, a ještě ani neuměl hrát. ()

peetriss

Nepatřím sice mezi masivní požívače exploitation filmů, ale z toho, co jsem viděl patří Storm Warning k tomu nejlepšímu. Atmosférická nahuštěnost násobená výborným soundtrackem, izolovanost australské samoty, slizští oplzlí křupani v ní, prostředí neudržované špinavé farmy a pár, který v tomto infernu zabloudil, což byla největší chyba jejich života. A přesně dle pravidel žánru: nastartování vzdoru v pravý čas, kdy ženská polovička páru srší krvavými nápady a patřičnou adrenalinem dopovanou agresivitou směřující k nevyhnutelnému krvavému finále. ()

1945

Ve filmu vítězí brutalita nad brutalitou a divák jen tají dech co přijde dál.... Po té co se probudí ,,taťka" tak teprve začíná ta správná hororová jízda. Slabý povahy by měly radši zůstat u dětskejch animáků - nic ve zlým ;-) ()

sona123

Slabé! Páreček si vyjede na ryby. Chtějí si zajet i k ostrůvku, či poloostrůvku, ale zjistí, že cesta nemá konce. Vyrazí na pevninu, blíží se bouře, najdou docela zabordelařenou chatrč, která, jak se ukáže, ale má své obyvatele...kteří v době nouze nepohrdnou ani lidským masem...dvojice je ale vynalézavá....no, logika tu hodně pokulhává, chybí napětí a vůbec je to slabý odvar všeho, co známe (např. Hory mají oči). Škoda, potenciál by byl. ()

orgia

Film bych řadil k mírnému nadprůměru v rámci žánru, není tu ani tolik wtf momentů a nelogického chování (ale přítomno samozřejmě v určité míře je). Na sobotní deštivý podvečer ideální partner. A diváci se dozví i nějaký ten zahrádkářský tip (čím hnojit), případně zajímavý způsob jak se bránit proti znásilnění. ()

Survanta

Farma, tatínek, dva synáčkové a milý pejsek. S nimi zažije dobrodružství muž a žena, kterým to zajisté utuží vztah:-). Jen nevím, jestli by se jí mužíček neměl začít bát! ;-). Výborná atmosféra i hudba. ()

bobstock

Zlosinný krváček, který se nebojí pomstít se vším všudy. Jednodušší, ale ve svém žánru nic víc nepotřebujete vidět. :) 70% ()

jerenymo

No paráda. Hororek jak má být. Pár postav, napjatá atmoška a originální mrzačení a zabíjení no a o pejskovi netřeba mluvit. Fakt sem si na tomhle filmu smlsnul včetně konečného hrdinství tý ženský. Fakt doporučuju. ()

Geller

Slušná podívaná, která exceluje v první polovině, kde se atmosféra podobá té ze snimku Deliverance. Ve druhé půli se nejspíš nebudete nudit, ale ani bát. ()

Illy

Příjemné překvapení. Ohrané táma, dobře natočené s pár opravdu vychytanýma zhebnutí. "Dámská past" byla opravdu k popukání:-) Super. ()

bolan

Monotóně zaběhnutý děj hixploitation hororů mě v tomto případě vůbec nevadil, protože film mě celkem slušně vtáhl do děje díky buranům, kteří jsou zde echt debilní prasata, chování všech postav na celkem uvěřitelné rovině a způsoby likvidace vyvedené. Nic nového, ale dobře udělané. Rozhodně jeden lepších hixploitation. ()

wampire23

No na viac ako 3* to určite nebude. Už sa nedokážem v každom druhom horore pozerať na úplne vypatlanú rodinku s morbídnymi chúťkami. Chcelo by to vymyslieť niečo nové a nie tak obohrané. Keby tam neboli tri brutálnejšie vraždy bol by to úplne obyčajný thriller, ktorý by nemal čo ponúknuť. Aspoň že tie mordy sú celkom dobre spracované (až na tú zaverečnú, tá mi prišla trochu trikovo nezvládnutá) a je tam aj dosť krvi. Herecké výkony sú priemerné, atmosféra tiež nie je nijak zaujímavá, aspoň že kameraman sa činil. Takto je to v oblasti čistého priemeru. 50% ()

Ronaldo79

Bezesporu kvalitní hixploitation, který mě na první pokus zklamal a napařil jsem mu 2 hvězdy, musím uznat, že to byla chyba a nedovedu si ji vysvětlit. A proto po druhé projekci upravuju na silné 4*. Těd k dílu, děj není ničím výjimečný, jedná se o klasický hixploitation scénář(mladý pár se za bouře schová v domě, kam zanedlouho dorazí jeho obyvatelé a ty podle zvyku jednají buransky). Film dělá zapamatovatelným především ústřední trojice nuchutných buranů, originální zabití a výborný hudba. ()

Silviaxx

Jedna z prvých Austrálií, ktorá naozaj sadla. Námet síce neprináša žiadne inovácie, ale to nevadí, lebo toto ma asi nikdy neprestane baviť. Malo to hlavu a pätu, dalo sa na to pozerať, postavy boli perfektne vystihnuté a samotná brutalita bola veľmi dobrá, aj keď nie moc originálna, ale to tiež nevadí, lebo to rovnako baviť neprestane. Akurát sa v mnohých uvedených situáciách dalo konať úplne inak, teda postavy podľa mňa vo viacerých prípadoch jednali nelogicky. Na druhej strane ak by sa správali logickejšie alebo by mali vyššiu hladinu sebazáchovy tak by mal film asi polhodinu. V rámci Austrálie teda príjemné prekvapenie. ()

Warhorr

Perfektní záležitost. Typický příklad toho, že i s nízkým rozpočtem lze natočit parádní horor. Zoofilská rodinka na samotě u lesa, nebo teda spíše na samotě na ostrůvku, je vskutku rozkošná. Do toho ještě slušný gore a pěkná french prcina. Škoda jen, že nebyla videt nějaká ta nahota nebo nedošlo přímo k rape, jinak by to byl plný počet bodů. ()

Šmoula

Dobrej příběh, trocha akce i toho napětí nechyběla, prostě takovej spíše podpruměrněj krváček s hororem, ale celkem bylo na co koukat. ... 50% ()

KOZEL84

Nejradši bych zopakoval svůj předchozí komentář.Takový trochu kříženec.Ze startu fajn atmosféra s hudbou ala Eden Lake,pak hybrid pachu krve s texaským masakrem a nakonec pár slušných vychytávek od buchty co nejdřív neuměla ani točit navijákem.Ale nevadí.Horory logice nefandí.Uteče to jak voda. ()

dawe787

Po dlouhé době výborný thriller, kde jsem se bavil až do konce! Výborný antiznásilňovací prostředek v akci a pejsek Honky forever! ()

Game90

Párik sa vyberá na výlet na loďke keď zablúdia a dostanú sa do nie veľmi útulného domčeka. Naozaj vydarený horor, na začiatku som si myslel že to bude ďalší klišé horor ( z časti aj bol) ale zvrat bol vynikajúci. Žena sa s nimi pekne pohrala. ()

rusty09

Ztracený pár najde chatu, kde bydlí 3 vidláci a ti je začnou šikanovat, a nakonec se vše v dobré obrátí, nic revolučního, ale aspoň to napěti bylo. ()