Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

Marty_cihi

Celkem povedený režiserský i herecký počin Rob Schneidera. Če kal jsem nějakou klasickou bezduchou komedii, ale byl jsem mile překvapen. Poměrně originální příběh, kdy se Rob Schneider dozví že pujde do vězení. Poté se snaží stát neznásilnitelným, což se mu po půlročním trénováním s Davidem Carradinem daří. Při nástupu do vězení hned srovná pár největších znásilňovacích bossů a za nedlouho mu leží celá věznice u nohou......U filmu sem se vůbec nenudil a působil na mě pohodovým dojmem. ()

carAnthony

Úplne otrasný film ktorý si dosť hrá na svojho úspešného predchodcu Trestná Lavica no toto je úplne otrasné......smiať som sa smial a za celkom dobrý koniec dávam 2* ()

KacHnAop

Překvapivě vydařená komedie v režii Roba Schneidera, který si zahrál jak jinak hlavní roli zlodějíčka s vědomím, že půjde do basy a tak nelenil a stal se mistrem v bojovém umění Kung-fu, aby se ve vězení ubránil. Díky jeho schopnostem nakopat každého řízka si získává respekt všech vězňů a dostává přezdívku velký Stan. Upřímně jsem čekal další slátaninu, ale film mě pobavil. ()

Hakuna Matata

Podle mne nejlepší Shneidrova komedie. Ne každého ten styl humoru sedne, ale místních 68% svědčí o tom, že to špatné, nebo trapné nebude. O kolik byla první půlka plná vtipů, tolik toho přináší druhá s pěkným koncem a nějakým tím poselstvím atd.. Jinak Carradine je skvělej, ale u mně pořád vede Chuck Norris. 70%. ()

p.a.douch

"Ty jsi impotent? To je skvělý. - Ani moc ne!" Rob Schneider (ač ho moc nemusím) se celkem snažil a doopravdy mě dost pobavil. Pro mě celkem příjemný překvapení. Zábava ušla a obsazení bylo typově na výbornou. David Carradine znovu ukázal svou lepší tvář (škoda ho). M. Emmet Walsh a Scott Wilson dobrej výkon. Kevin Gage, Bob Sapp, Tsuyoshi Abe, Randy Couture, Don Frye, Simon Rhee atd. Zajímavá sestava - sice nic moc herci, ale zajímavý osoby. Za zkouknutí (i opakované) to stojí. 80 % je zaslouženejch. ()

Enzo555

Pán herec je pán režisér. Veľmi príjemná a pomerne inteligetná komédia. Mňa Rob neprekvapil, šípim v ňom veľké talenty odjakživa ()

blekekeke

Asi nejlepší komedie, kterou jsem s tímhle týpkem viděl :o) Tahle role mu sekla. PS: To tetování mne bude trápit až do skonání věků, achjo :o) ()

MiniRecenze

Komedie ve které si zahrál a režiseroval R.Schneider ,po zhlédnutí Vás napadne spousta negativ.Třeba,že scénář byste mohly srolovat do kuličky v rukách,protože scénář je tak jednoduchý až to místy bolí.Zápletku jste určitě viděly jinde a líp natočenou.Nebýt účasti R.Schneidra, tak by film byl poměrně ne-koukatelný,takhle máte aspoň nějakou šanci se pousmát,správně bránice zůstane v klidu. JEDNODUCHÉ!!! ()

Lahvi_5

Je tak neskutečná blbost, že to patří k mým nejoblíbenějším komediím vůbec... "Bobku, sedíš mi na posteli... " ()

hony23

V zásadě průměrná komedie, jakých se točí stovky do roka. Je pravda, že některé scénky mě pobavily a že jsem se jim od srdce zasmál, což se mi u amerických komedií nestává často. Na druhou stranu, vše se tu točí pouze kolem análního sexu ve věznicích a s ubíhajícím časem toto téma začíná poněkud nudit. ()

Kalda69

Vetsinou ma komedie, ktery jsou vicemene trapny. Tady pridal trochu toho vezenskyho humoru a vysel z toho pocin, ktery je o neco lepsi nez prumerne komedie. Kdo by cekal neco smysluplnejsiho musi se poohlednout jinde nez v Schneiderove tvorbe. ()

MattFrost

Ať si říká kdo chce co chce. Takhle já si představuju dobrou komedii, u které se člověk zasměje a odpočne si. Moje hodnocení - 75% ()