poster

88 minut

 • USA

  88 Minutes

 • Německo

  88 Minutes

 • Slovensko

  88 minút

Krimi / Drama / Thriller

USA / Kanada / Německo, 2007, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  **

  88 minut jsem si pustil bez velkých očekávání. Dynamická režie v první polovině spolehlivě udrží oči na obrazovce a dokonce nabídne náběh k nevyzpytatelnému konspiračnímu thrilleru. Většinu času jsem tak byl dostatečně zabaven a těšil se z pohledu na sympaťačku Alicii Witt. Pak se ale zpočátku energická hříčka zvrhne ve změť slabě provedených žánrových rekvizit a vyvrcholí ohromně hloupým závěrem. Škoda. Mít lepší scénář (nebo aspoň jeho druhou polovinu) a udržet krok s nadějným začátkem, šlo by rozhodně o nadprůměrnou podívanou.(10.12.2008)

 • mil@n.fanatik
  **

  Začátek slabý, chtěl jsem to vypnout, naštěstí jsem ještě pár minut vydržel a udělal jsem dobře, protože od "88 minut" mě film chytl a dalo se to. Celkově ale asi jen 2*... 50%(13.2.2012)

 • Botič
  **

  Když uhádnete kdo je vrah, hned po první desetiminutovce, něco není asi úplně v pořádku. Zajímavý námět v neskutečně nudném provedení, který se potácí od bodu A do bodu B mrtvolně bezkrevným způsobem, aby v závěrečném aktu předvedlo 88 minut solidní záblesk režisérova génia - zablikal a pak totálně zhasnul. Škoda Al Pacinova talentu.(17.4.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Kdyby mně někdo vyhrožoval, že budu žít 88 minut, tak bych si v poklidu zalezl do sklepa, podíval bych se na film a za hoďku a půl bych vítězoslavně vylezl ven. Jenže Dr. Gramm reaguje na podněty, přijímá telefonní hovory a tak se není co divit, že je zadýchaný a neomylně směřuje tam, kam bych raději nechodil. Já jsem tedy rád, že se rozhodl věc řešit, protože mně ten film hodně bavil, ale já raději volím ten sklep, kde mobil nemá signál a zvonek či halekání zvenčí není slyšet.(24.2.2015)

 • Sonnery
  ****

  Po přečtení všech komentářů místních, uznávaných filmových kritiků jsem měl pocit, že tenhle film je děsná sračka. Odmítal jsem si ho pučit a už vůbec u něj strávit nějakou tu minutu. Jenže jednoho dne jsem našel v krámě originálku za 49 Kč. Jako správnej Čech s lety prověřenou obchodní intuicí "nebude se mi to líbit, ale když to stojí tak málo, tak si minimálně tři vezmu", jsem neváhal a DVD si pořídil. Nakonec napětí v mym bytě bylo na tak vysoký úrovni, že mi na čele, kromě potu, vyskočila obrovská žíla, která mi bránila ve výhledu na televizi. Užil jsem si to a má obchodní instuice nelhala(14.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace