Mladou svobodnou matku Helenu svede úspěšný a pohledný muž a ona se s ním vydá z Prahy do Vídně. Mezitím si modelingová agentura v ukrajinském Kyjevě vybere šestnáctiletou Nadju, která se s dalšími vybranými kandidátkami vydává do Spojených států. Dvanáctiletá americká turistka Annie Grayová je ve filipínské Manile unesena přímo před zraky svých rodičů. Všechny se staly obětí mocné mezinárodní sítě obchodníků s bílým masem, kterou řídí Sergej Karpovič. Po třech newyorských úmrtích mladých prostitutek z východní Evropy přesvědčí policejní agentka s ruskými kořeny Kate Morozovová velitele imigrační a celní správy Billa Meehana, aby ji najal. Slíbí mu, že bude bojovat proti tomuto druhu zločinu a že nikdy nebude litovat, že ji angažoval. (Filmbox)

gruzdej

Na tom filmu není dobře snad nic. Režie je rozvláčná, nemá to tempo, scénář je naivní až blbý. Téma by mohlo být tak skvěle nosné, ale nesmělo by ho do rukou dostat komando nudařů. ()

Kozlowski8

Krutá, ohavná, žalostná a deprimující realita těch nejodpornějších zločinů, páchaných na mladých dívkách a hlavně dětech. Obsahově výtečně, působivě a věrohodně podaný příběh. Forma jeho zpracování ale tak přesvědčivá není. Vadí mi scénáristická křečovitost a rozpolcenost při přecházení ze scény na scénu a taky typově nevhodný výběr Miry Sorvino do její role, které jsem to, co předváděla, nevěřil. U mně na hraně mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. 65 %. ()

w.w.

Na televízny film celkom slušné. Na túto tému veľa filmov nepoznám a odporúčam pozrieť všetkým naivným povahám - ono Avatar je pekná rozprávka,ale to čo tu môžete zhliadnuť sa vo svete bežne deje. Naozaj celkom realistický film, aj keď tuším že realita je určite aj horšia. ()

sarianna

Z tohohle filmu mrazí, když člověk vidí, co všechno se kolem nás děje, to je opravdu hnus. Film je dobrý, zachycuje to, myslím, dost realisticky. Robert Carlyle byl skutečně tak hnusnej, že člověk měl chuť mu šlápnout do úsměvu. Takže skvělý výkon. ()

Chlo0opek

Největší slabinou filmu jsou občas otřesné herecké výkony a dialogy. Místy to fakt zpracováním vypadalo jak nějaká přiblblá telenovela. To sráží film tak o 2 hvězdičky, jinak ale námět a samotný film byl dobrej a zajímavej. Místy až člověka zamrazí, jak to prostě v životě chodí... ()

tosastava

Téma zaujímavé, spracovanie katastrofálne. Keby sa réžie ujal napr. Guy Ritchie, mohol to byť veľmi zaujímavý film. V tomto prevedení to vypadá, ako keby to režíroval Bebjak s mladým Krónerom na objednávku TV Hnoj. Bol som prekvapený, že sa Carlyle nechal nahovoriť na takú amatérsku TV inscenáciu. Honorár bol pre neho zjavne omnoho zaujímavejší ako scenár. Bolo na ňom vidieť, že ho to vôbec nebaví. Nech si Kanaďania ďalej točia tie svoje primitívne romantické TV inscenácie a vážne témy nech radšej nechajú profesionálom ()

pyzma84

Dostala som sa ku tomuto filmu až neskôr, no i tak na mňa zapôsobil. Pekne spracovaný problém novodobého otroctva a určite strhne do deja. I keď celé zobrazenie bolo len okrajové-rozobrať celý problém by bolo na hodiny a ne na dva filmy-ale beztak je poukázané na všetko potrebné a brutalitu okolo celého biznisu. ()

mdf

Obchod s drogami,se zbraněmi a s lidmi.To nejvýnosnější nelegální byznys na světě.Tento televizní film je sice průměrný,ale ukazuje novodobé otroctví,které někdy začíná na seznamce s vidinou báječného života a pak příjde tvrdá realita. ()

pupidup

Strašně odflakly film, až naivní..nechápu to hodnocení.. ale každý má právo na svůj názor. Pro mě o ničem.. a ještě jsem se na konci rozčílila.. 😳 ()

leafroller

Naprosto otřesný a velmi realistický náhled na současný sexuální průmysl a lidská práva. Toto je další film, na který by měly chodit povinně děti a potom o něm diskutovat. Jen tak je snad možné skoncovat s otroctvím jednou pro vždy. I když dokud bude mezi námi tak obrovské množství perverzních úchylů, bude i nabídka k uspokojení jejich potřeb. ()