Láska a jiné pohromy

• Velká Británie Love and Other Disasters (více)

Emily Jackson (Brittany Murphy) má kouzelný život. Žije a pracuje v Londýně jako asistentka editorky časopisu Vogue. Avšak její rychlý životní styl je v přímém rozporu s její duší toužící po lásce. Tak se vyžívá tím, že dohazuje svým přátelům partnery. Peterovi (Matthew Rhys), jejímu spolubydlícímu a nejčastější oběti svého párování, vyhlédne pohledného asistenta Paola (Santiago Cabrera). Je však natolik zažraná do seznamování druhých, že si ani nevšimne, že o ni taky někdo stojí... (oficiální text distributora)

Pythonator

Tři hvězdičky pro psycholožku definující úroveň vztahu podle prdění. Jednoznačně nejlepší scéna. Jinak jen další průměrná romantika plná gayů. Brittany Murphy bylo fakt škoda. Dívalo se na ni hezky. ()

demovka

Film pro ženy a snad i homosexuály. Rozhodně není pro muže, kteří nesnášejí konverzační komedie a preferují akční filmy. Brittany Murphy považuji za jednu z nejlepších hereček poslední doby a v tom filmu je moc hezká.Hraje zmatenou a aktivní mladou ženu, která stále přemýšlí o láce a partnerství, snaží se dohodit každému někoho, jen na sebe nemyslí. Toho, kdo je zamilovaný do ní, považuje za homosexuála - Paul. Tím vzniká mnoho komických situací. Dotyčný neví, jak z toho ven, když pokaždé, když se jí to snaží vyvrátit, ona ho předežene s další přívalem akčních zážitků. Paul nakonec musí domů kvůli vízu a tudíž je řada na ni, aby vzala rozum do hrsti. ()

Margotka

nesnáším, když je hlavní hrdinka tak jasná klaďaska - milá, krásná, má hromadu kamarádů, pro který je pořád k dispozici a to, že je zamilovaná si uvědomí za dramatických okolností... a Brittany měla celou dobu nejlepší make-up, což ještě podtrhávalo její dokonalost.... tohle mě irituje na nejvyšší možnou míru! 40% ()

anomaliana

Brittany bola skvelá herečka. Láska a iné pohromy som videla snáď aj šesť krát, vôbec neľutujem. Kľudne by som si ho pozrela znova. Príbeh je jasný a typický. Páči sa mi štýl postavy Emily. Nepáčilo sa mi, že Paolo bol taký ostýchavý a nevedel to Emily povedať narovinu ale stále len mlčal alebo povedal polovičnú pravdu a ona si to už potom vysvetlila po svojom a nechcela ho nechať hovoriť poprípade prišiel jej bývalý a zas si to nemohli povedať. Bola to sranda. ()

Raviola

Dvě třetiny filmu se nic zajímavého neděje. Záčatek je splácaný a zmatený. Dobrých 30 minut jsem si říkala "co tím chtěl básník říci?", Avšak konec není překvapivě americky kýčovitý a přeslazený. To bylo jediné plus celého filmu. ()

Matulla

Přemýšlela jsem, zda dát 3 nebo 4 hvězdičky. Vyhrály to ****, jelikož Britanny Murphy já můžu a je veliká škoda, že zemřela tak mladá. A v tomto filmu jí to moc slušelo. Já se bavila. ()

linsi

Nic převratného, ale přesto svým způsobem originální film, který je víc milý a úsměvný než stupidní. Člověk ho musí brát dost s nadhledem, nic extra v něm nehledat a pak se u toho dobře odreaguje a pobaví. Je to prostě jen nenáročná komedie, která je pro mě osobně daleko příjemnější než obvyklé americké zplodiny. ()

MJSK

A to se mi dost libilo :) . Urcite nic originalniho, ale je to hezky prasteny. A proste na kouzelny Brittany bych oci nechal .. ()

LuckyCZ

Pokud film berete s nadhledem, měl by se vám líbit. Tolik se mi stýská po Brittany... Byla opravdu nádherná a nadaná ženská. ()

Kactaa

Vcelku nudná a prvoplánová romantická komedie. Tenhle žánr je už tak ojetej, že přijít s něčím novým je težký. Zachraňuje to Brittany Murphy, která je v tomhle filmu hrozně roztomilá a krásná, a celkový vyznění mi vylepšila scéna na konci s Orlandem a Gwyneth. Jinak ale horší průměr, bohužel. ()

Octavia

Napůl španělská, štíhlá, krásná, ale podobně nemožná verze Bridget Jones s příšernými očními linkami (no vážně... vypadají hrozně), ale rozhodně stejně zábavná a se stejnou zásobou ulítlých přátel, z nichž většina je gay. PS: Hlavní hrdinka pro svoje dobro neměla nosit podpatky, vážně na nich neumí chodit, spíš tak nějak zvláštně popobíhá v mírným předklonu. PPS: Už se asi vážně budu muset podívat na Snídani u Tiffanyho. ()

len.tilka

Straašně příjemná romanťárna :) Jednoduchá, uvolňující a nenáročná. Brittany je nádherná a úžasná, ale to její neustálý třeštění - máte chuť vlézt do filmu, postavit barikádu a zařvat na ní: hej kámo, zastav se sakra, tady Paolo už se ti snad třičtvrtě hodiny čistýho času snaží něco říct! A proč sakra furt chodíš s tim blbem? Její kámoši sou bezvadný, hlavně spolubydlící, takovej by bodl každýmu, jeho soukromý sny přesně doplňovaly dějovou linku. Ovšem co prodělali je to, že vynechali ten konec, na kterej všichni čekáme.. Hm cože? Britt si balí kufr - je v letadle - je těhotná. Aha? ()

lineker

První ztřeštěná a bláznivá půle mne kupodivu sedla více. Poté když již trochu vtip začne ustupovat vztahovým rovinám stává se film trochu hůře stravitelným a těm původně bizarním postavám se trochu přestává věřit. ()

martinicon

Zajímavé propletence osudů a lásek v partě přátel už od počátku nabízí několik vtipných variant. Film má spád, neunaví a pobaví svým typickým britským humorem. Jacks je krásně naivní, její spolubydlící Peter, v podání Matthewa Rhyse (kterého mám rád i z několika dalších filmů), je ostře sarkastický. Jejich společná kamarádka Talullah mi příjde až uměle hloupá, ale i tak doplňuje film o dost vtipných pasáží. A nebyl by to právě Paolo Sarmiento, do kterého se Jacks zamiluje. Takových filmů víc a je jedno o jakou lásku se ve filmu jedná. ()