Láska a jiné pohromy

• Velká Británie Love and Other Disasters (více)

Emily Jackson (Brittany Murphy) má kouzelný život. Žije a pracuje v Londýně jako asistentka editorky časopisu Vogue. Avšak její rychlý životní styl je v přímém rozporu s její duší toužící po lásce. Tak se vyžívá tím, že dohazuje svým přátelům partnery. Peterovi (Matthew Rhys), jejímu spolubydlícímu a nejčastější oběti svého párování, vyhlédne pohledného asistenta Paola (Santiago Cabrera). Je však natolik zažraná do seznamování druhých, že si ani nevšimne, že o ni taky někdo stojí... (oficiální text distributora)

Gladi

Britské romantické komédie ma jednoducho vždy dostanú :-) Brittany Murphy tu bola naozaj veľmi milučká a zvodná, je veľká škoda, že už nie je medzi nami :-( ()

Eywa11

Strašne zlatá,vtipná a pohodová romanťárna. Presne sa hodiaca k mojej dnešnej ostanem v posteli a zožeriem celú zmrzlinu nálade. Em je úžas a Paolo je typický lámač srdcí s tými jeho krásnymi hnedými kukadlami a ešte krajšou osobnosťou :) No a na tom prdení niečo bude :D a tá báseň od Tallulah ... :D ()

sAreOn

Poměrně nečekaně vtipné... Hodně perverzního humoru, černého humoru, ironie a sarkasmu... to vše zkloubené do romantického příběhu se zajímavým rozuzlením. Ale na mě místy až moc gayů (ne že bych byl nějaký rasista, já jen místy nevěděl o kom, že to je řeč :-D ) ()

Je to romantická oddechovka, tak jsme si ji s tetou daly po úmorném dni. A řezaly jsme se od začátku do konce. Jiné to bylo v tom, že se děj netáhl a ačkoli to bylo předvídatelné, stejně jsme se bavily od začátku do konce a vůbec nám to nepřišlo dlouhé. Původně stáhnuto kvůli GP, která tam měla opravdu zásadní roli, neuvěřitelné! ()

Tsuki003

Trochu si vybavuju, že jsem tenhle film před několika lety viděla a líbil se mi, hodně. Když jsem ho teď viděla znovu, nejsem si úplně jistá proč. Není to nejhorší film, ale hodně velká splácanina a spoustu scén a dialogů je přeafektovaných a neuvěřitelných. Průměr. Ale na druhou stranu má jistou atmosféru a kapku upřímnosti. A Jacks se mi líbila :) ()

Arehanah

Co si budeme povídat, Brittany měla talent a navíc byla nádherná. Sdílet domácnost s gayem (nejlepším kamarádem) není od věci. Zábavy je dost a člověk se nenudí. Herci hrají výborně a příběh zaujme. "Pokud zná někdo důvod k tomu, aby sňatek nebyl uzavřen, ať promluví nebo ať mlčí navždy" ....."Nejsem gay"..."Cože, prosím?"..."Nejsem gay"...."Tak to máte oba štěstí!" :-) ()

zigy

Nehezká hlavní hérečka, nezajímavý příběh a nevtipný scénář - z toho vyplývá ponaučení: NEdívejte se na tenhle film, ledaže jste fanatickými příznivci romantických komedií. Romantika je to jediné, co film přináší. ()

Kozlowski8

Milá komedie, založená na spoustě legračních nedorozumnění, vtipných dialozích, skvělé a krásné Brittany Murphy a příjemné hudbě. Mne to tedy bavilo. 70%. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Lucyane

Průměrná komedie v novém kabátu:-)...Móda, gayové, láska, to vše smícháno v příjemný snímek k večernímu odpočinku...jen ten konec byl trochu přerůžovělej, což trochu zkazilo předcházející slibně se vyvíjející zavěr, ale i tak dojem poklidného večera nezmizel. ()

najki

pokus o romanticku komediu s nadychom britskeho humoru? vlastne len ten nadych britskeho humoru stal za to. Najvacsie minus tohto filmu je Brittany Murphy, tak nevyrazna, nesympaticka a hrozne hrajuca herecka, keby vybrali lesiu herecku, tak dam urcite o hviezdicku viac. ()

Katekat

To se mi líbilo, moc! Tak trochu jiná žánrová komedie, snad i parodie? V prvních minutách jsem měla pocit, že koukám na Audrey Hepburn! A Felicity je dobrý střevo a jak řekla na konci: I dont like to brag but I really think I stole the movie .-) ()