Láska a jiné pohromy

• Velká Británie Love and Other Disasters (více)

Emily Jackson (Brittany Murphy) má kouzelný život. Žije a pracuje v Londýně jako asistentka editorky časopisu Vogue. Avšak její rychlý životní styl je v přímém rozporu s její duší toužící po lásce. Tak se vyžívá tím, že dohazuje svým přátelům partnery. Peterovi (Matthew Rhys), jejímu spolubydlícímu a nejčastější oběti svého párování, vyhlédne pohledného asistenta Paola (Santiago Cabrera). Je však natolik zažraná do seznamování druhých, že si ani nevšimne, že o ni taky někdo stojí... (oficiální text distributora)

Lukoboss

Mně to teda přišlo vcelku stupidní, některé scény byly tak hrozné, že jsem se chytal za hlavu. Jako pardon, ale mám pocit, že jsem se díval na nějaký jiný film než zdejší obecenstvo ()

Pavlík

19. 06. 2009 (178.); snímek jsem chtěl vidět hlavně kvůli hollywoodské Jacks a v závěru jsem se jí konečně dočkal ()

Seti

Snaha o zesměšňování žánrových klišé se musí tvůrcům přičíst k dobru, ovšem překročit jejich stín se jim stejně nepodařilo. Prostředí londýnských high-class gayů a jejich milostných potíží si příště taky nechám klidně ujít a Brittany Murphy ve spodním prádle to všechno zachránit nemůže. Místy solidní, místy nezáživně otravné a celkově podprůměrné. ()

noby

Tak trochu jiná, tak trochu britská romantická komedie. Nic fenomenálního, ale velice příjemný kousek. ()

dopita

Zpočátku trochu dějovej mišmaš, kde jsem se ňák neorientoval v postavách, s občasným humorem a docela zábavnou Brittany Murphyovou. ()

mirkaaa

Poměrně vydařená romantická komedie s nádechem anglického humoru. Rozhodně je tento film s Brittany Murphy daleko lepší, než její Líbánky, kde hrála s Ashtonem Kutcherem. ()

Prochy38

Mně se tato roztomilá americká komedie hodně líbila. Asi to bylo i pohodovou atmosférou s přítelkyní. Ale co? Celkem originální námět, pohotové a vtipné dialogy a pohled na lásku a vztahy zase trochu odlišný. Sice tu na můj vkus byla hrozně moc gayů - nic proti nim, ale to vykopenzovala pořád krásná a na obálce fakt sexy B. Murphy! ()

ElizabethB

Hmmm... ako romaticka komedia celkom dobre, no koniec ma trosku sklamal, pretoze vynechali zaverecnu scenu, ktoru asi polovica divakov ocakavala...tak ako ja... ;) Inak musim povedat, ze Brittany tam je tak babikovo-zlata... 6/10 ()

katchi

Vtipné, dobře to odsýpalo, chvilkově originální, elegantní a kouzelné. Ve škatulce "romantická komedie" to byl jeden z nejzdařilejších filmů co jsem kdy viděla. Brittany Murphy hrála skvěle a navíc ji to neskutečně slušelo. Santiago Cabrera byl úchvatný. Občas mi to sice kapku přišlo, že gayové to maj v životě lehčí a všude je plno gayů..pomalu víc jak heteráků, nicméně ani toto filmu neuškodilo:) Doporučuji všem, kteří se občas rádi zasmějou a mají rádi romantiku:) ()

Illy

Příjemné překvapení. I když předvídatelný děj - ovšem koření anglický humor. Líbilo se. Hlavně Brittany:-) ()

tragicus

Zacatek spise jako Pratele: "banda troubu stoji na scene a prehrava" = "humor". Nicmene od vecere Petera s Pauloem film dostava vcelku spad a misty problikne i nejaky ten vtip. Ale mozna mne jen opila Brittany svym spodnim pradlem. ()

waits

Začátek vypadá jako romantická komedie pro sekretářky z nadnárodních společností, včetně nesympatických postav a přemíry homosexuálních žertů. Druhá polovina je trochu lepší, zejména díky Matthew Rhysovi, který udrží film v civilním duchu a jistému sympatickému nadhledu. Přesto mě tahle romantika minula, a po hříchu, ani Britanny Murphy není zrovna můj typ.. ()

Greg25

Podle mého inteligentní, chytrá a hravá romantická komedie, která je v mnohá ohledech příjemně svá, svižná s obrovskou dávkou humoru a příjemné atmosféry. Nechápu tak nízké zdejší hodnocení, protože Láska a jiné pohromy se zdařile vyhýbají i některým typickým klišé romantických komedií, jejichž výskyt ve filmu povětšinou způsobuje nízká hodnocení. Pořádně přesvědčivých 80%. ()

jiri.twist

Kvalitní britský film měl všechny předpoklady mě přikovat k ději a nepustit. Bohužel, v mnohých částech to bylo dějově slabší a celkově nesplnil mé očekávání ... 4766 ()

hazaba

Tak tohle se hodně nepovedlo. Užvaněný film s protivnou hlavní postavou, kterou jsem chtěla každou chvíli zaškrtit, naprosto zbytečné postavy (kamarádka, "ex"přítel, fotograf). Sympatičtí byli akorát Peter a Paolo. Zajímavé byly rovněž titulky na začátku a na konci, které jakoby uvozovaly film do filmu. A potěšily mě záběry na londýnské uličky. Za tyto tři věci dávám dvě hvězdy, a možná taky za mou slabost pro britské filmy... ()