Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

• Velká Británie Frequently Asked Questions About Time Travel

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...  Když do místního baru vstoupí tři úplně obyčejní muži, aby si večer dali pár piv, pokecali spolu a na chvíli zapomněli na svůj zcela průměrný život, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoli výjimečného. Ray (Chris O'Dowd) je pověstný svou posedlostí, týkající se cestování v čase, ale když se setká s Cassií (Anna Farisová), která prohlašuje, že je z budoucnosti, považuje to samozřejmě za žert. Toby (Marc Wootton) je posedlý filmem, a když uslyší Rayovu historku o ženě putující časem, předpokládá, že kamarád mu přihrál filmovou zápletku. A cynický Pete (Dean Lennox Kelly), který ničemu takovému nevěří, musí změnit názor, když náhodně nahlédne do budoucnosti baru, který je plný mrtvol a on je mezi nimi. Tato událost uvede do pohybu sérii náhodných výletů časem zpět i kupředu, v jejichž průběhu se tři hrdinové snaží najít pravidla pro cestování v čase a odhalit tajemství, kdo se je bude snažit zabít a proč... Sci-fi komedii z původní produkce HBO režíruje Gareth Carrivick. (oficiální text distributora)

Lucka D.C.

Začátek výborný - navnadil mě, ale film nakonec nesplnil moje očekávané "nároky". Přestože nebude v mých top filmech, tak téma určitě velmi dobře zpracované - nudit se rozhodně nebudete! ()

Lord_Helma

V poměrně jednoduše postaveném prostředí se zrodila velmi kvalitní podívaná. Nevím jestli je to mým zájmem o tématiku cestování v čase nebo tím, že mám rád britský humor, ale tento film u mě získává na celé čáře 100%. ()

huhulalka

Nevím, viděla jsem několikrát a pořád nemůžu přijít na tu zábavnou část, upřímně, bylo celkem náročné od toho neodcházet a vnímat celý film ()

hippiesak

He, ROY z IT Crowd ve sci-fi komedii o cestování v čase :)) dobře :)) je vidět, že se jedná o TV film, i ta délka neodpovídá kasovnímu trháku, ale dívat se na to dá. Je to tak 50/50. Jak humor, tak nápad, zápletka zajímavá, mě tam potěšila Anna Faris z Vřískotu. Nevím, jestli si i v originále udělali vtipný dialog na film Vřískot, ale v dabingu ano :) Dodíval jsem se do konce, občas se zasmál, ale dle mého je to prostě na 50/50 tedy i na 50 procent. Díky Anna Faris tedy 3 hvězdičky :) = 60 procent :)) ()

EggO

Myslim si ze vcelku podareny kousek...Nejsem moc zastance britskeho humoru, ale prekvapilo me to. Jak jsem v zaveru videl Annu Faris, tak jsem slintal jako malej xD ()

Phex

Jojo legranda alá Červený trpaslík. Kdo se s největší mírou pravděpodobnosti vydá na cestu časem: a) fantasta, b) jódlující ninja, c) prostatik? Chlapci to evidentně vymysleli v hospodě a pokud šli lineárně dějem asi už nakonci působil alkohol. ()

wendus92

Blbost, nuda, ale úplné zatracení se to nezaslouží. Ze začátku to vypadalo slibně, postupně to ale začalo upadat a ke konci to vyústilo v naprostou zhovadilost. Scénky na záchodě byly vtipný, občas i nějaký ten fór, toť vše. ()

Patr1k

Jedna z najlepších TV produkcií, čo som v poslednom čase videl, dosť som sa bavil, či už smiechom alebo dejom, škoda toho konca (obzvlásť remaku songu, ktorý je otrasný), trojica hercov sa celkom dobre dopĺňa a stopáž je viac ako prijateľná, na hociktorý večer ako stvorené... ()

ElKamil

Tak tu máme takový delší sitcom o cestování v čase a následcích, jaké mohou jednotlivé akce mít. Celé se to prakticky odehrává na jednom místě, takže tvůrci mají můj obdiv, kolik děje tam dokázali napumpovat. Film je celkem napínavý, jednou nebo dvakrát přijde hororová atmosféra, nicméně to vše v takovém humorném duchu, kdy se po většinu filmu usmíváte či smějete. Původně jsem chtěl dát 4 hvězdy, ale nakonec musím jít s hodnocením ještě výš. Bavil jsem se opravdu svkěle. ()

Mawete

Jednoduché, vtipné a funguje to. Žádné zvláštní efekty, žádná akce a přitom zajímavé a zábavné. Důkaz toho, že i s minimálním rozpočtem se dá natočit zajímavý film. ()

sAreOn

Řekl bych, že tohle je prostě typická anglická komedie s anglickým humorem. Navíc se zajímavým námětem. Bohužel musím konstatovat, že jsem od filmu očekával více... Po většinu času se nic moc neděje a tudíž diváka dost nudí. Přesto je si myslím, ýe je to jedna z lepších komedií roku 09. (Navíc musím ocenit závěr, který jsem opravdu nečekal;)) ()

david666

Vcelku zábavná věc, která i přes svoji ujetost nějak drží pohromadě a drží Vás v pozornosti, protože jen težko odhadnete jak se bude děj vyvíjet. Pokud máte rádi anglický humor budete spokojeni. Po deseti minutách jsem si říkal, že to bude další blbost o třech chlápcích, kteří žijí jen svými sci-fi příběhy ale kupodivu došlo k zajímavému dějovému zvratu. Akorát mě štve, že nevím co bylo na tom papírku, okolo kterého se děj točí. ()

lisma

Toto cestování časem po anglicku vás rozhodně naučí jednu věc. Dávejte si pozor při návštěvách hospodských toalet. ()