Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

• Velká Británie Frequently Asked Questions About Time Travel

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...  Když do místního baru vstoupí tři úplně obyčejní muži, aby si večer dali pár piv, pokecali spolu a na chvíli zapomněli na svůj zcela průměrný život, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoli výjimečného. Ray (Chris O'Dowd) je pověstný svou posedlostí, týkající se cestování v čase, ale když se setká s Cassií (Anna Farisová), která prohlašuje, že je z budoucnosti, považuje to samozřejmě za žert. Toby (Marc Wootton) je posedlý filmem, a když uslyší Rayovu historku o ženě putující časem, předpokládá, že kamarád mu přihrál filmovou zápletku. A cynický Pete (Dean Lennox Kelly), který ničemu takovému nevěří, musí změnit názor, když náhodně nahlédne do budoucnosti baru, který je plný mrtvol a on je mezi nimi. Tato událost uvede do pohybu sérii náhodných výletů časem zpět i kupředu, v jejichž průběhu se tři hrdinové snaží najít pravidla pro cestování v čase a odhalit tajemství, kdo se je bude snažit zabít a proč... Sci-fi komedii z původní produkce HBO režíruje Gareth Carrivick. (oficiální text distributora)

veverysiak

Time Travel je poväčšine spájaná s veľkorozpočtovými scénami a trikmi, tu sa to odbavilo pri všetkej skromnosti, a napriek tomu by to nevadilo, lebo je to postavené na zauzľovaní časových paradoxov, aj keď nie príliš vydarenom, úroveň mohla byť pozdvihnutá pridaním väčšej dávky humoru, samozrejme toho ostrovného, ale ani tento zámer úplne nevyšiel, a tak je výsledkom nedochutená inscenácia s atraktívnou dejovou líniou, takže 60%. ()

VUCAKO

Perfektní film pro fanoušky sci-fi (pokud si pod tím žánrem nepředstavujete střílečky z budoucnosti). Dobrý nápad, minimalistický scénář, dobré herecké výkony. Levnější produkce tu není na škodu. Doporučuji a dávám 90%. ()

JHappy odpad!

Podle hodnocení tady jsem se na film docela těšil, ale po zhlédnutí hrůza. Tohle a hodnoceni 73% ani náhodou. Větší kravinu už jsem dlouho neviděl. ()

Katy19

Tak tohle je dobrý úlet! Film s promyšleným scénářem mě hodně bavil a nasmála jsem se. Váhala jsem na pěti, ale konec byl tak trochu zvláštní. Teď už má cesta na WC nebude nikdy jako dřív... ()

gpx

Pokud jste opravdový pivní filozof (jako Bosák a Táborský), tak vás tahle komedie (která je naštěstí víc britská než americká) připoutá ke gauči a až dokonce nenechá odskočit ani na WC. Kdo ví, co by se vám tam mohlo stát! ()

Weehaa

Viděno ve zkrácené verzi v letadle. Na cestě z ráje zpět na zem se chytáte jakéhokoliv stébla, které Vás vytáhne z deprese. Vybral jsem si tuto konverzační úchylárnu. Bez jakékoliv viditelné souvislosti mi to stejne pořád připomínalo Being John Malkovich. Zábavné, zábavné, účel splněn. Dopad na zem bolel díky tomuto filmu o trochu méně, jen asi jako lobotomie kuchyňskou naběračkou bez anestezie... ()

Muf911

Taková nízkorozpočtová televizní inscenace o cestování v čase. Tři loseři nacházejí na záchůdkách jednoho baru brány do jiných časů a různě cestují v čase, až z toho jde hlava kolem. Jestli to nakonec dává smysl, jsem ani neřešil, protože mi ta ptákovina nestála za to, abych si tím namáhal šedou kůru. ()

Wintery

A pak že to způsobem kočičky a pejska nejde. Hoďme tam 3 geeky, atmosféru hospůdky, anglický humor a aby to nebylo málo, cestování v čase. Výsledkem je něco, co se mě dotklo takovým způsobem, že se mi určitě některé jiné filmy v budoucnu budou líbit méně. ()

Holusacek

Britský humor jsem nikdy moc nemusel,u tohohle filmu mi to zhruba nějak nějak nevadilo a aspon jsem se seznámil s nějakými herci, které jsem do té doby neznal (a musím říct, že špatní nebyli).I když děj nebyl dvakrát úchvatný a napočítal jsem jednu nebo dvě nepřesnosti,ale musím uznat,že jsem se bavil dobře.Velké mínus za hodně nudné a dlouhé rozhovory a také mě nepotěšilo že byl film velice ktátký a zrovna,když jsem se začal dobře bavit......BYL KONEC!!! Hodnotím však to jaký film byl a ne jaký by mohl být. (Každopádně je to škoda,protože mohli tvůrci udělat něco co se stalo po vchodu do toho portálu a ještě to natáhnout,ale neudělali.)Takže slušné,ale musím uznat ,celkově to vypadalo jako pěkná ptákovina.Po prvním shlédnutí mě to nadchlo,takže nejspíš =70% ()

blekekeke

Britové umí zpracovat jakékoliv téma, a při tom co dělají nekoukají napravo, ani nalevo. Prostě nic jim není svaté, a díky tomu vznikají skvělá dílka, tak jako je i toto :o)) Jen tak dál ... ()

Cearomana

Začátek mi přišel trochu nezáživnej, ale nakonec se to docela zajímavě rozjelo, a i když sci-fi nepatří mezi mé oblíbené žánry, tohle jsem si vcelku užila. Velký podíl na tom měl hlavně Chris O´Dowd se svým hereckým výkonem. Pěkný film, ale znovu vidět nemusím. ()

jopal

Humor slaby, napad neorginalny, strhujuci zaver sa nekona, takze len taka "kratochvila", ktora priaznivcov tohto zanru neurazi. ()

sokor3

Zajímavý, mírně chaotický příběh, který člověku dokáže zamotat hlavu... no mne to tedy hodně bavilo!!! ()