Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Dslike

Uz dlho som sa tak nenasmial ako pri tomto filme, jednym slovom geniálne! Niektore sceny som si zo slzami v ociach (sposobene smiechom) musel pustat znova a znova dookola. *SPOILER ked si chcem zlepsit naladu pustim si scenu ako Simon taha papier z rolky toaletneho papiera so slovami ,,pood pridaj sa k ostatnym" a mam zaisteny taky prival endorfinov ze mi vystaci na cely den. * KONIEC SPOILERU . Skratka, vrelo doporucujem. ()

Burrows

Ač to zní paradoxně Death at a funeral, nenápadný komorní snímek o pohřbu, mě zvednul náladu a náramně pobavil jako už dlouho žádný snímek. Už první scéna ("Who is this? It´s not my father") naznačuje směr, kterým se film bude ubírat - absurdní scény prošpikované suchým britským a obzvláště černým humorem, kterému není možné odolat. Do toho zajímavé a rozmanité postavy, velký dům s anglickým trávníkem, neokoukaní herci navlečení do smutečního a pohřební hostina může vesele začít. Je až s podivem, co krabička Valia a jeden trpaslík můžou způsobit. Výborná zábava! ()

soldiersn

Nerikam, ze prubeh sledovani byla nuda, protoze misty jsem se dobre bavil, nicmene to na me celkove pusobi prumerne (asi nejsem moc velkym priznivcem obdobneho stylu humoru). 6/10 P.S. Ztrata casu to neni... ()

boombang

Brit-komedie jak má být, to jest kurevsky zelená a vtipná. A když si u toho divák vezme valium, není už skoro co řešit. Také většina herců potěšila - především Marshall a Dinklage. Těším se na opětovné shlédnutí. ()

blacktomas

Jedna rodina, jedna mrtvola, jeden pohřeb, jeden divnej trpajzlik, valium (teda ono to není úplně valium) a břitkej britskej humor. Stačí? Ne? Tak se na to mrkněte. ()

han.ci

Myslím si, že mám pochopení pro britský humor, ale u tohoto jsem se moc nenasmála. Některé způsoby řešení situací byly sice přinejmenším překvapivé a pobavující, ale u mě to dost strhává fekální humor a zhulený blonďák. ()

B.Jay

Brilantní komedie o tom, že v den pohřbu nemusí být samotný obřad tím nejhorším, co nás potká. Černo černý humor v nezaměnitelném britském podání opět nezklamal. Hvězdička dolů za ne zcela využitý potenciál, což u tohoto filmu považuji za hřích...Po druhém shlédnutí plný počet - prostě film dle mého gusta :) ()

Toustovač

Tak jsem v jednom dni viděl dvě komedie stejného jména, z nichž jedna je remakem té druhé:). Jaksi mě nenapadlo, že Američani budou takový dobytci a "svojí" verzi natočí tři roky po původní, takže jsem nejdřív omylem shlédnul tu jejich. No co, aspoň si můžu srovnat jednotlivé herce a ztvárnění postav. Originál je celkově klidnější a rozhodně lepší, ovšem na druhou stranu, remake má Jamese Marsdena (hrát sjetýho/opilýho chlápka je klasika, ale stejně to stojí za to:). Celkově si říkám, že vidět to ve správném pořadí, remake ty 3* nejspíš nedostane. ()

ladyClaire

Herecký koncert zdrogovaného Alana Tudyka.... Už jen kvůli němu stojí za to film vidět, ač jde o zdánlivě vedlejší roli. Ostatní nadstandartně skvělí. Malé mínus za občasnou očekávatelnost situací. ()

jafuska

Britskému humoru nerozumím, a tento film se mě asi omylem dostal do rukou, nevím, absolutně mě tento film nenadchl, a z toho důvodu, že herci a celý děj byl celkově nepovedený, křivdy, zápletky jaksi hodně pokulhávali za vším ostatním, tyto žánry nejspíš budu vynechávat a ne proto, že se děj točí kolem smrti, ale humor na této úrovni nemusím, ()

Mykhaluu

Co to...?!?! Tak teda jo!!! :D :D :D Naprosto zvrhlá černá romantická komedie, která vydala víc než za čtyři svatby a nějaké tři pohřby! :) Měl jsem strach, že se to nějak rozklíží do trapna, ale ne!! Skvěle zahrané, šílené a brutálně směšné! :) ()

Olafsson

Vynikajici britska komedie ktera vas nenecha vydechnout a radne procvici vasi branici.. Pri prvnich dvou shlednutich jsem mel zachvaty smichu, v soucasnosti je efekt mirnejsi. Presto se na ni moc rad opet podivam. Vynikajici situacni humor, vtipne napsane postavy a legracni zapletka vytvareji spolecne filmovou lahudku. Vrele doporucuji! ()