Horší než smrt

Scénografie:

Michael Howells

Kostýmy:

Natalie Ward

[imdb: 7.3/10] | me: Pomalšie rozbiehajúca sa komédia, ktorá naberie na tempe a pobaví čierným situačným humorom. Výborné herecké výkony však zaručujú kvalitu jednotlivých komických situácii. Nápad je jednoduchý, prevedenie kvalitné a tak sa človek baví na situáciach, ktoré sú práve vďaka jednotlivým výkonom v tejto komédii dostatočne vtipné. Zdlhavejší začiatok však uberie na náboji,... škoda, že energickosť poslednej tretiny sa aspoň čiastočne nedostala k začiatku,... ale človek zabúda na začiatok ak je koniec dobrý, však ;) (3,5*)(24.8.2009)

Povedená hodně sympatická komedie se spousty černého britského humoru. Ve filmu se pořád něco děje a většinou to jsou fakt hodně směšné okamžiky, o smích určitě nouze není. Humor je i inteligentní a neměl by nikoho urazit. Alan Tudyk s přehledem nejvíce trápí vaši bránici, ale ani zbytek rodiny nezůstává pozadu a když už se něco zpraví/zklidní příjde další problém, kolikrát i daleko horší než ten předešlý ;-) – veliké překvapení a určitě jedna z nejlepších komedií roku 2007. 10/10*(10.12.2007)

::::::::::::::::::::: Tak už jsem se dlouho nezesmál ! ::::::::::::::::::::::(25.2.2009)

Mám slabost pro britský humor a u tohoto filmu jsem měl úsměv od ucha k uchu. Aneb jak může být pohřeb zábavný, když na poslední rozloučení s pozůstalým přijedou herecká komediální esa a stane se několik neočekávatelných humorných situací.... tuto povedenou černou komedii hodnotím 4,5 hvězdičky...(17.3.2011)

Velmi povedená komedie o "trochu" pokaženém pohřbu. Film oplývá řadou perfektně načasovaných a vygradovaných gagů, je příjemně černohumorný a, co je podstatné, celou dobu baví. V rámci komediálního žánru tedy rozhodně podařený počin. Velmi silné 4*.(10.6.2008)

• - Alan Tudyk (Simon) a Peter Dinklage (Peter) jsou jedinými Američany, kteří si zde zahráli. (HappySmile)

• - Natočené za 7 týždňov. (fishki)

• - Když měl Alan Tudyk dělat, že je zfetovaný, inspiroval se vzpomínkami na své mládí, kdy viděl opilého teenagera vylézt na stůl. Ve scéně na střeše napodoboval jeho podivné pózy. (HappySmile)