poster

Horší než smrt

 • Velká Británie

  Death at a Funeral

 • Německo

  Sterben für Anfänger

 • Slovensko

  Horšie ako smrť

Komedie

Velká Británie / USA / Německo / Nizozemsko, 2007, 90 min

Režie:

Frank Oz

Scénář:

Dean Craig

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

Murray Gold

Kostýmy:

Natalie Ward
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  ****

  Na tenhle film jsem dostal doporučení a výborně jsem se u toho pobavil. Rozjezd je sice trochu pomalejší, ale zhruba od chvíle odhalení identity trpaslíka to nabere na obrátkách a druhá polovina filmu je fakt nářez a já se skoro nepřestal smát. Hodně zajímavá černá komedie s neznámejma hercema (já poznal snad akorát Spuda z Trainspottingu). 80%(11.10.2010)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Britský humor mi moc nesedí... V tomhle případě to místy bylo vtipný i zápletka byla líbivá,ale střídalo se to i ze špatnými momenty,což u filmu, který má 79% neodpouštím... Žádný velký záchvat smíchu nepřišel,což ovlivnilo i mé hodnocení ..za mě 65%(2.4.2013)

 • Isherwood
  ****

  Dokonalý koncentrát všech poloh suše černého humoru, kterým se pyšní snad jenom sami Britové. Že se bude šroubovat do absurdnosti, nikoho nepřekvapí už při prvním nakouknutí do rakve, ale že to ustojí jak zdrogované účastníky, tak i všechna ta děsivá rodinná tajemství, je mi absolutní záhadou. 4 a ½.(2.11.2009)

 • Renton
  ****

  Scénář: Dean Craig .. Všechno je tu tak kurevsky zelený… Poctivá porce staré dobré britské komediální školy. Humor, který je od začátku tak suchý, až se z něj místy dokonce zapráší nám později pomale, ale o to intenzivněji černá a černá. Cesta rakve do hrobu totiž může být dlouhá - a zábavná! Dean Craig si s tématem patřičně vyhrál a Frank Oz už neměl ani tak moc složitou práci, zvláště když si přibral pestrou škálu výborných, veskrze britských herců. Opravdu jsem se nasmál, nějaké vážnější zadrhnutí v tempu děje se prakticky nekonají, timing gagů je precizní a veškerý situační humor tak krásně funguje. Jedna z mála zdařilých komedií jinak spíše suchého roku 2007!(11.11.2007)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::::::::: Tak už jsem se dlouho nezesmál ! ::::::::::::::::::::::(25.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace