Horší než smrt

Oliver Curtis

Murray Gold

Kostýmy:

Natalie Ward

Příjemná komedie, která nenabízí moc originality, jako spíše již viděné situace, ale vše je namícháno tak sympatickým osobitým anglickým(!) stylem, že to vůbec nevadí.(17.10.2008)

Komédia plná čierneho humoru. Pri jednej scéne som myslel, že zomriem od smiechu. (nápoveda - trpaslík, LSD, klopkanie) 8/10(5.12.2010)

Scénář: Dean Craig .. Všechno je tu tak kurevsky zelený… Poctivá porce staré dobré britské komediální školy. Humor, který je od začátku tak suchý, až se z něj místy dokonce zapráší nám později pomale, ale o to intenzivněji černá a černá. Cesta rakve do hrobu totiž může být dlouhá - a zábavná! Dean Craig si s tématem patřičně vyhrál a Frank Oz už neměl ani tak moc složitou práci, zvláště když si přibral pestrou škálu výborných, veskrze britských herců. Opravdu jsem se nasmál, nějaké vážnější zadrhnutí v tempu děje se prakticky nekonají, timing gagů je precizní a veškerý situační humor tak krásně funguje. Jedna z mála zdařilých komedií jinak spíše suchého roku 2007!(11.11.2007)

[imdb: 7.3/10] | me: Pomalšie rozbiehajúca sa komédia, ktorá naberie na tempe a pobaví čierným situačným humorom. Výborné herecké výkony však zaručujú kvalitu jednotlivých komických situácii. Nápad je jednoduchý, prevedenie kvalitné a tak sa človek baví na situáciach, ktoré sú práve vďaka jednotlivým výkonom v tejto komédii dostatočne vtipné. Zdlhavejší začiatok však uberie na náboji,... škoda, že energickosť poslednej tretiny sa aspoň čiastočne nedostala k začiatku,... ale človek zabúda na začiatok ak je koniec dobrý, však ;) (3,5*)(24.8.2009)

Pro milovníky anglického černého humoru je to skvělá podívaná. Velmi dobré herecké obsazení v čele s mým oblíbeným MacFadyenem mě nadchlo svými výkony hned od začátku a bavilo mě až do konce.(19.10.2012)