poster

Horší než smrt

 • Velká Británie

  Death at a Funeral

 • Německo

  Sterben für Anfänger

 • Slovensko

  Horšie ako smrť

Komedie

Velká Británie / USA / Německo / Nizozemsko, 2007, 90 min

Režie:

Frank Oz

Scénář:

Dean Craig

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

Murray Gold

Střih:

Beverley Mills

Kostýmy:

Natalie Ward
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Poněkud mustrová britská komedie, která má nepochybně několik silných momentů, kdy se člověk zasměje, ale jinak je to vše takové očekávatelné a "adekvátní".(19.2.2013)

 • Shit
  ****

  Ze začátku, ač je to nenudící, tak na komedii docela mdlý a bez nějaký většího zábavnýho faktoru, jen pár scén vyvolá jakž takž úsměv na tváři. Ale pak, až se příběh trochu usadí Frank Oz rozehraje docela dobrou komediální jízdu plnou černýho britskýho humoru, která s přibývajícími minutami zvyšuje ještě obrátky. Sice nemůžu říct, že bych se nějak extra nasmál, i když pár scén bylo fakt dobrých, ale pobavil sem se dobře(25.11.2007)

 • LIVINGDEAD
  *

  Obyčejná nudná TV komedie, při které jsem SE ZASMÁL 1 x a to když měl jeden chlápek sračku na ksichtu. Což je tedy u komedie velice málo. Je to film na který po shlédnutí ihned zapomenete. Bližší je mi britský humor!(28.6.2008)

 • genetique
  *****

  V podžánri čierneho humoru a v seriózne bláznivom šate s inteligentným humorom tu mám kandidáta na komédiu roka. Jeden dom a pohreb. To je kombinácia ako vyšitá pre tento štýl zábavy a hlavne pre anglický humor v plnej poľnej. Zaujímavosť zaručujú už úvodné titulky a po prvej scény so zámenou rakví sa to už viezlo samo. Perfektná ukážka vynaliezavosti v danom priestore, na tak malej ploche prakticky nebolo jediného miestečka a jedinej situácie, pri ktorej by som si povedal - toto mohlo byť vtipnejšie alebo trefnejšie. Svoju úlohu v tom znova zohrala samozrejme hlavne potreba totálneho mixu charakterov osobností (Alana Tudyka prehlasujem za majstra halucinogénneho herectva). A ako plynuli minúty plné vtipných momentiek, začínal som sa obávať povestne nezvládnutého záveru. S dávkou predvídateľnosti bol síce zvládnutý len miernou rutinou, ale šalamúnsky a nenamietavo. 90%.(29.5.2008)

 • Isherwood
  ****

  Dokonalý koncentrát všech poloh suše černého humoru, kterým se pyšní snad jenom sami Britové. Že se bude šroubovat do absurdnosti, nikoho nepřekvapí už při prvním nakouknutí do rakve, ale že to ustojí jak zdrogované účastníky, tak i všechna ta děsivá rodinná tajemství, je mi absolutní záhadou. 4 a ½.(2.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace