poster

Wanted

 • USA

  Wanted

 • Německo

  Wanted

 • Slovensko

  Wanted

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  ***

  Instantní polívčička kuchtěná čistě pro efekt, anarchie bez rizika, rány bez polesti. Bekmambetov přesto překvapil - akce je přinejmenším velmi dobrá, vytřískání tkalců a tkadlen pak rovnou vyikající.(31.8.2008)

 • Adrian
  *****

  Bomba. Bekmambetov spaja filmovy Zapad s Vychodom. Znamy (nielen) komiksovy motiv vyvoleneho a jeho cesty za naplnenim svojho osudu ozvlastnuje hutnou porciou rezijnych napadov (i ked, kto videl jeho "hliadky", moze naznacovat urcitu recyklaciu) s razanciou a nekompromisnostou videnou castejsie od Slovenska smerom k sikminkam, aby neuhol ani pred dekonstrukciou mytu s az fight-clubovskym uzitim voiceoveru povrchnej socialnej kritiky. Zaverecnym infernom zdravi Bruce Leeho a jeho pyramidovu vyradovacku v Game of Death :) Zatial jedno z najprijemnejsich prekvapeni roka.(24.6.2008)

 • Tosim
  ****

  Bekmambetov se s tím nesere a v tomhle případě se ten akční balast a malý důraz na logiku dá snést mnohem lépe, než třeba v Denní hlídce, vlastně ani nevím proč :o) A zmlátit od Angeliny bych se nechal snad i dobrovolně.(8.12.2008)

 • J*A*S*M
  ****

  Kdyby to nebyla taková krávovina, tak dám za pět. Wanted je skvěle odsýpajícím moderním akčním filmem, který v mnoha momentech vypadá neskutečně cool, ale najdou se i chvíle hodné pousmání, jejichž absenci bych jednoznačně uvítal. Ale každopádně jsem se bavil.(22.10.2008)

 • Malarkey
  ****

  Wanted - především perfektní akce, kterou bylo povinností Timura Bekmambetova, krále digitální akce, původem z Kazachstánu, natočit. Američani si ho vyčápli, vrazili mu do ruky pro ně pár peněz a on jim na oplátku natočil nejefektivnější akci, kterou jsem vůbec nikdy neviděl, tedy než jsem narazil na Wanted a částečně Noční a Denní hlídku, jenže tam to hanil ten zakomplexovanej příběh. Takže natočit Wanted byla taková zkouška pro Timura, kterou u mě, a nejen u mě, bezesporu splnil. Natočil totiž film, takový, jaký se od něj očekával a přidal k tomu perfektní příběh a více než solidní herce (McAvoy, Jolie, Freeman minimálně) Wanted je hlavně akce, takže logičnost v akci bych hledal marno, ale proč to řešit, tady jde hlavně o zábavu. Když jsem v Noční hlídce viděl jak dusíkem naplněnej autobus dělá salta přes překážky, tak proč by měl být problém pochopit, že Angelina Jolie tady střílí z kapoty sporťáku, který se řítí neskutečně digitální rychlostí po jakési dálnici a ještě dokáže odpálkovat otravné čumili, kteří jí chtějí dostat? Snadno. Stačí se podívat na film a užívat si těch 110 minut zábavy, která nezklame. Timur Bekmambetov nezklame. Už se nemůžu dočkat dalšího díla, který na nás vystřelí digitální rychlostí, že se nestihneme ani otočit.(14.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace