Paldiny

Slabší rozbeh strieda slušne natočená banková lúpež a krásne poprepletané finále. Štýlové uchopenie 70tych rokov filmu svedčí, byť lepšieho režiséra, mohol byť výsledok ešte intenzívnejší a vzhľadom na príliš uvoľnenú otváraciu polhodinku aj vyrovnanejší. Táto Londýnska sonda do skorumpovaných radov si ale pozornosť zaslúži, takže zostáva sa len nenechať zmiasť zavádzajúcim distribučným prekladom a obsadením Jasona Stathama do hlavnej role. S oddychovkami typu Kuriér či Lúpež po taliansky v tom nájdete pramálo spoločné. ()

Zombi

Poctivých 90%. Výbornej zlodějskej film, říznutej thrilerem, s bezvadnou atmorsférou 70tých let a bezvadným Stathamem. ()

1945

Člověk si řekne: to bude další film v kterým se pár chlapíků rozhodne udělat banku... Neočekával jsem nic víc než průměr... Ale byl jsem velice příjemně překvapen a to dokonce několikrát! Jason Statham, můj oblíbený herec udivoval svým klidem a svou tradiční akci předvedl až v závěru filmu. Děj příjemně gradoval a ve chvíli kdy se pokoušeli detektivové vystopovat lupiče pomocí sanitky jsem byl opravdu zvědav co přijde. Nakonec jsem byl vyřízen informacemi v závěru, které byly námětem k vytvoření celého filmu. Vykrást beztrestně banku je totiž opravdové umění ;-) ()

Tydyt007

Pěkný, dobově věrohodný film, plný napětí, akce a na konci i pěkné rozuzlění zápletky se rvačkou v podání Jasona Stathama.. ()

Tomizzi

Najprv som si myslel, že to bude ďalší film typu Dannyho jedenástky. No nie je tomu tak. Vykrádanie skončilo niekde v polovici a potom už ide o niečo viac. Tým, že je to točené podľa skutočnej udalosti, dáva tomu filmu ten správny nádych. Štatistiky skorumpovaných vládnych činiteľov a policajtov, zobrazené na konci, má úplne dostali. 80%. ()

Ukko

Pohodovej začátek alá "Sbal prachy a vypadni" se postupem času změní v poměrně napínavou a krvavou honičku. I přes nevyvážený scénář, ale film dokáže upoutat a vydechnete si až s posledními titulky. Slušný nenápadný film, který stojí za zhlédnutí. ()

Daqvid77

Na Konci filmu jsem si řekl. Jak jednoduchý film to je a jak jednoduše to jde natočit. A žetohle může vymyslet každý. Ale právě že ne doba už nám ukázala že hodně filmařů se spalilo. A že natočit s tak lehko film a ještě tak braburně není jednoduché. Proto říkám Čistá práce a Skvěle ()

jerenymo

Příjemný překvapení s Jasonem Stathamem. Ze začátku se film zdál jako tuctovej filmeček o vyloupení banky a pak následném úprku do bezpečí, ale celé se to nějak zvrtne v pěknou podívanou. A jak na začátku titulek uvádí jde o film založen na pravdivých událostech, což je na konci pěkně poukázáno. Dávám 4 * a podotýkám že konečně po takové době zase Statham hrál v ucházejícím filmečku. ()

Phillo

Stále je to dosť zábavné na to, aby to úplne nezapadlo, ale stále je to dosť béčkové a obohraté, aby ma to dokázalo nudiť. Bank Job je len a iba podareným prevedením zaujímavého nápadu na plátno, bez túžby prekvapiť, ozvláštniť... Jednoducho typicky Stathamovská nič neriešiaca "gangsta" porcia... 50% ()

maty39

Není to čistých 5, spíš 8.5/10 ale stejně zaokrouhlim nahoru, protože Statham je drsňák a opravdu jsem se u sledování tohoto filmu pobavil. ()

BlaXxer

Kvalitná kriminálka s prekvapivým zauzlením. Jason Statham tu exceluje, dejová línia drží napätie solídne vysoko a to umocňuje fakt, že sa to skutočne odohralo. Nadštandartná jazda, ktorá poteší každého milovníka krimináliek. ()

wampire23

Poctivé 70te roky, poctivá banková lúpež, poctivý Jason Statham. Na tomto filme je najzaujímavejšie to, že je rozdelený do dvoch úplne rozličných polovíc. Prvá polovica je takou krimi komédiou, ktorá sa nesie v uvoľnenom duchu, druhá sa zmení na ,,veľkú" drámu a pochová hravosť a ladnosť prvej polovice. Keby to nebolo podľa skutočných udalostí, mal by som asi väčšie výtky:D. No a ešte k Jasonovi. Konečne sa u mňa zbavil nálepky ,,Kuriéra" a ukázal, že vie zahrať aj niečo hodnotnejšie (samozrejme v rámci svojich možností:D). Akurát mi vadilo, že si nemohli odpustiť tú trápnu bitku na konci. Akoby bez toho nemohli existovať. Inak veľmi slušné dielko, ktoré si zaslúži pozornosť. Čistých 80%. ()

Oxymoron

Tohle není žádná akční trhavina s litry krve a tisíckrát překombinovaným dějem, jen aby diváci do poslední chvíle netušili, kdo je ten "zlej". Tohle je moc příjemné retro, které nenudí a upoutá. Prostě čistá práce. ()

Luukec

Hustá thrilero-komedie z prostředí anglie v nějakých 80tých létech. Film mě hodně překvapil a rozhodně stojí za to ho vidět. ()

DavidBeko

Dobrá banková lúpež natočená podľa skutočnej udalosti. Jason Statham to zahral tak výborne, že mi tam počas filmu nechýbali ani jeho bojové scény, aj keď aspoň na konci sa jedna objavila :) ()

embecka

Mám rada dobre premyslené filmy, od ktorých sa nedá odísť, lebo nepochopíte už vôbec nič. Tento film takým bol. Mňa očarila aj kostýmová časť, kulisová časť a tak ďalej, jednoducho pekne spravené. Tak staro charizmatické. Ide o tak veľa a pritom máte pocit, akoby to bolo nič, pohoda - darmo, šmrnc podľa skutočnej udalosti. Postavičky typické rôznorodými charaktermi, ako sa už na kriminálku tohto typu patrí... Škoda akurát chudáka Dave-a. ()

Kratoc

Z počátku to vypadá na super retro krimi ze staré dobré Anglie o vykradení jedné banky, jenže pak se to zvrtne vlastně celé trochu někam jinam - snad směrem k politickému thrilleru? Sice jinam, ale rozhodně ne špatně. Jason Statham, který hraje občas v opravdových kravinách, tak tady si u mne dost šplhnul a vůbec celý film má spád. ()