ink flo

Povedenej heist dle skutečné události, kterej překvapí hlavně v druhé půlce, kdy šlápne na plyn. Stejně jako překvapil Jason Statham. ()

film-fancz

Vahal jsem mezi 3 a 4, ale pak jsem jeste v rychlosti proklikal jednotlive useky ve filmu a priklonil jsem se ke 4:-) Ma to proste spad a to od filmu presne cekam . Statham u me zas stoupnul v bodovem hodnoceni. Mistama jsou i vtipne hlasky, trocha erotiky, dobry hudebni doprovod, zkratka tenhle film ma od vseho neco a navic podle SKUTECNE UDALOSTI...bravo ()

PDcz

4**** hvězdičky Film nám sedl. Vydrželi jsme koukat od začátku do konce a film nás nenudil a podle nás neměl slabší hluchá místa. [X] Minus 1* hvězdička Za Jasona Stathama. Moc mi tam neseděl, mám ho příliš spjatého s filmem Kurýr a ten se mi moc nelíbil. [X] Je morálně správné sympatizovat se zločinci? ()

zelda82

Fajnová kriminálka, která pěkně odsýpá a běžnou vloupačku balí do zajímavého kabátu politických čachrů a kšeftů aneb co všechno se dá udělat pro pár fotek s nahou holkou. Příjemně pobaví a rozhodně neurazí. ()

Ben Nevis

Nic se nedá dělat, britové umí točit. Pokud je to opravdu natočeno podle skutečné události, smekám nad scénáristy, protože scénář nenudí, dějové linky se uvěřitelně proplétají a nutí člověka tajit dech a do poslední minuty. Násilí je omezeno na nutné minimum, takže sledujeme hru nervů a ne akční krvák. Herci nikterak nezaujali, vyniká pouze hlavní hrdina v podání Jasona Stathama. Britská angličtina dává filmu ten správný šmrnc ("Our commitment is for the recovery of the royal portraits only"). ()

Mbeast

První část možná nebyla tak akční a napínavá, ale jako celek je nese tahle loupež srovnání s nejlepšími filmy "lupičského" žánru. Navíc je hezky zapasovaná do 70. let, což ji bezpochyby prozpívá. ()

Gedes

Někdy v půli flmu jsem si rikala tak max 40% až 60%, ale film tak nabíral na otáčkách. že nemohu jinak než 100%. Navíc představa, že se něco takového opravdu stalo... je opravdu mrazivá. Filmu bych po technické stránce - hlavně ze začátku vytkla, že režisér moc pospíchal... mnoho informací moc rychle, takže podle toho i nekteré zaběry vypadají, ale pak když se začatkem prokousete tak je to lepsi a lepsi. Film je jeden velký paradox... jdete vyloupit banku kvůli prachum a krome toho narazite na mnoho dalších jiných (možná) cenejších věcí... ()

Darkslayer

Slušný film nevinne a pohodovo začínajúci (viacmenej v štýle dannyho partakov) a a dramaticky a zamotane končiaci (pripomínajúc snatch. alebo lock, stock ). Nemá sí ce tak vťahujúci dej, či enormnú gradáciu, ale oplýva sympatickými protagonistami, zaujímavým dejom, dobrou hudbou a vizuálom. Určite nadpriemerná záležitosť pri ktorej sa nebudete nudiť. ()

xavierr13

O tomto filme som vedel len to, že bol natočený podľa skutočnej udaľosti a že sa jedná o vykradnutie banky. Pôvodne som čakal super thriller v štýle Dannyho jedenástky, ale film ma rýchlo vyviedol z omylu. Vôbec sa nejedná o ľahkú kriminálku ale o drsný thriller. Jason Statham predvádza slušný výkon a rozhodne sa nesnaží o napodobnovanie, niektorých zo svojich akčních úloh a predvádza pohodový sústredený výkon. Film má zaujímavé zvraty a rozhodne mu nechýba napetie ale mne niečo na to filme chýbalo. Prišlo mi, že film nedokáže diváka vtiahnut a najskôr na tom bude mat najvetšiu chybu režisér, ktorý si s tým nedokázal poradit. To však neznamená, že by film nestál za pozretie. To rozhodne stojí, ale neponúkne nič čo by z neho robilo akíkoľvek výnimočný kúsok. ()

*Colorado

Docela dobrá krimi, inspirovaná skutečnou událostí. Vyloupení banky proběhlo od prvního návrhu do (přes drobná zaškobrtnutí) přerozdělení si podílů z lupu relativně rychle a zbytek filmu už jsem se jen bavil, co že to všechno v tom lupu bylo kontroverzního a pro pány (a slečnu) lupiče situaci znepříjemňujícího :) Jen jsem Saffron Burrows alias Martine nežral její "It was always you, Terry", když se loučila s Jasonem Stathamem alias Terrym :-D ()

Bohnice05

Jedna věc mi chybí... v žánrech napsáno "komedie" mezi Thriller / Krimi / Drama. Protože vtípky tam byly a docela vkusné. Ony to ani jinak postavy ztvárněné Stathamem neumí, kdyby se v nějaké třeba i vážné situaci neušklíbnul a neutrousil nějakou sarkastickou perlu, nebyl by to on. Jinak vážně dobrý film ve stylu klasické britské krimi, které mi čím dál tím víc přirůstají k srdci...jen tak dál. ()

agassi68

Jason Statham trošku v menej agresívnom vydaní, ale v starých koľajach. Vykrádanie bánk patrí medzi najčastejšie sfilmované motívy a tu máme ďaľšiu variáciu na túto tému. Nesmie chýbať pekná žena, zápletka, pár bitiek a o pekný večer máte postarané :) ()

Puol

Drsňák Statham v retro-vykrádačke banky, vraj čiastočne podľa skutočnosti. Až na ten záver, to vyznelo vcelku vierohodne. Čo tam ale robi ten Poirot? :) ()

Wolvie

Akční rychlokvaška,která ovšem baví až nečekaně dobře a Jason Statham znovu dokazuje,že je ideálním akčním hrdinou nového milénia.Namakaný hubeňour,který zvládá dobře kontaktní bitky i moderní akční honičky a přestřelky tady dlouho chyběl.Velmi příjemné old school překvapení. ()

Luk Skywalker

Inspirované skutečnou událostí. Scénář je teda parádně zpracovaný, to se musí nechat vypadá to, že jde jen loupež, ale pak je černoch kdesi v Trinidadu s borkou napojenou na MI5 a z druhé strany (čili v Londýně) je tu starý porno král a oba dva se znají a ve všem má prsty MI5. Teď to vypadá na špionážní drama, ale není a je to fakt dobře zpracováno. ()

Akana

Ze začátku to vypadalo na další zábavnou zlodějíčkovskou motanici ve stylu Guye Ritchieho a to nejen díky Stathamovi v obsazení. Ale atmosféra se poznenáhlu začne zahušťovat, úsměv na tváři zamrzá a začíná jít o krk. Propletenec zájmů politických hlavounů i bezvýznamných kriminálníků je narýsovaný komplikovaně ale přehledně a s trochou fantazie i uvěřitelně. Příjemné překvapení. ()

Rokle

Zlodějská gangsterská pecka! Neuvěřitelně chutně namíchaný koktejl, kdy se parta relativních amatérů pustí do těžké hry proti zkorumpovaným poldům a hnusným hajzlům, kteří se ničeho neštítí. První polovina je proložena spoustou humorných situací, partička se mezi sebou špičkuje a běží to strašně příjemně. Když jsem si myslel, že musí dojít k nejhoršímu a film bude upadávat, tak přepnul na jiný level... a to tak, že se současný Guy Ritchie může jen rozpomínat na dobu, kdy točil své drsné a kvalitní snímky. Je to prostě čistých pět hvězd! ()

Rockerman

Velmi dobře vygradovaný film, který však od počátku působil jako taková amatérština. To vyloupení banky bylo tak nevěrohodné a přitom se to tak nějak asi skutečně stalo. O napětí však není nouze a to se postupem času ještě zvedá a proto je tento film tak zajímavý. Vše je ještě prošpikováno jemným humorem. To jak Statham balancuje mezi dvě ohnisky, které jej ohrožují a jak se z toho elegantně dostane, to jsou nejlepší momenty tohoto filmu. Každopádně já jsem se dobře bavil, proto do pěti hvězd nebylo moc daleko. ()