papinak

Hodně slušná práce. Film je syrovější, bez bytečného přikrášlování. O zvraty v ději není nouze a rozhodně se člověk nenudí. Čím více se blíží konec, tím více se přitvrzuje. ()

radostR

Slušně odvedená kriminálka s rychle ubíhajícím dějem, potřebným napětím a kvalitními hereckými výkony. ()

Novik

Vůbec jsem nevěděl co ten film je zač, prostě jsem se nudil tak sem si hledal v počítači nějaký film a našel jsem tohle. Hups, a najednou je o nudu vystaráno! Zajímavý námět a celkem slušný scénář. Dobří herci, včetně mého oblíbeného machra Stathama a poctivá filmařina. Tomuhle filmu dlužím opětovné zhlédnutí. :) ()

RonnieR

Krimi ala Ritchie (no toho a hlavne na RocknRollu to nemá) ale tentokrát zo 70. rokov a podľa skutočnej udalosti. Najprv som si hovoril WTF to je? Ale postupom času som mu prišiel na chuť. 75%. ()

Tulkis

Parádní film, kde se pár menších zlodějíčků chystá na trochu větší akci. V tom se samozřejmě vyskytne pár zádrhelů. Výborná atmosféra,kde jste napjatý až do konce jak to dopadne, výborní herci (můj oblíbený Jason Statham). Jestli nechcete na večer jen nějakou řežbu ale kvalitní podívanou, tak se na to podívejte. ()

MATG

Čistá práce, otázka znie či je naozaj až taká čistá? Bohu žiaľ nieje. Problém vidím nie v hercoch, ale v kamere. Z časti by som možno aj odsúdil momenty, ktoré už už berú nádych dramatična a v tom najmenej očakávanom momente kedy si viem predstaviť niečo skvostnejšie scénka končí a až na pár výnimiek som sa tak trochu nudil. To však neznamená, že tento film patrí medzi braky, práve naopak, klasická oddychová dráma s o niečo väčším nádychom krimi a rozličných neodpustiteľných akčných momentoch, ktoré u pán Kuriéra sa nedajú odmyslieť vytvárajú jemnú "pravdivú" skutočnosť o obraze vtedajšej spoločnosti. ()

Ajwen007

Hned prva piesen dobre nastartuje film. Viacej krimi a drama. Statham sa konecne pobije az v zavere, ale tak nemoze byt kazdy jeho film o tom istom. Tu pracuje rozumom a rukami pri kopani tunelu do banky. Film videny doma, co mu vsak neubralo na hodnoteni. ()

Infurius

Stathama nemám vobec rád ale tento film sa dal pozrieť. Lepší priemer si myslím, lebo nebola to nejak úplne originálna vloupačka... Koniec mal celkom napatie takže sa to dalo pozrieť... ()

Zoltarek

S napětím jsem očekával co vyleze z dalšího filmu "dle zkutečné události". A byl jsem velice mile překvapen jak byl film pojat. Musím říct, že jsem se poměrně bavil. Opravdu povedené hlavní postavy, které byly vykresleny zcela věrohodně, stejně tak i celé okolí hlavního příběhu. 8/10. ()

Eclipsis___

Film o tom, ako sa z pomerne ľahkej lúpeže stane boj o vlastný život. O tom, ako sa neoplatí vykrádať bezpečnostné schránky, ale radšej ísť pekne po starom na hotovosť. Bolo celkom príjemné sledovať Stathama vo filme, kde sám nepobil aspoň 10 ľudí, prípadne sa nesnaží udržať si srdce napumpované adrenalínom. Lepších 75% ()

Lonelybiker

Zajímavý filmeček s dobrým spádem a párem vtipných hlášek. Kýblování sutě při kopání tunelu bylo sice trošku mimo a takhle by to asi v reálu nešlo, ale jinak je zápletka velice zajímavá. Jasona Stathama si v jiné než podobné roli asi ani neumím představit a mám filmy podobného ražení rád. Abych úplně pobral všechny detaily, budu to muset skouknout alespoň ještě jednou. ()

pupidup

Zas jeden akčňák, u kterého jsem se nenudila od začátku do konce. Vtipný, dobrý scénář. A vůbec mi zprvu nedošlo, že pornoproducent byl "Hercul Poirot" :o))) Statham opět předvedl supermana v závěrečné scéně, navíc je to fakt pěknej chlap! Tři a půl hvězdy za film, půlka za něj! :o) ()

17carlos

Naprosto špičková a jedna z nejlepších kriminálek vůbec. Děj s výborným spádem a logikou ve kterém se odehrává více zápletek, které jsou však dokonale promyšlené a zapadají do původního děje. Naprosto zasloužených 5 hvězd. ()

drovi

Malo to švih, kvalitné retro kostýmy a kamera nemala chybu. Bolo to mrazivé, pravdivé a tvorcom sa podarilo ukázať špinu vysokej politiky. Jason Statham a Saffron Burrows bodovali, všetci okolo kvalitne sekundovali. Filmy podľa skutočných udalostí mám rád a tento sa naozaj vydaril. Nemilo ma prekvapilo jedno konštatovanie v komentároch : Nepochopila som prečo ich pustili. Názor nech si urobí každý sám. Film vyslal jasný odkaz. ()

SNCIS

"Kdo si myslí, že jsou?" - "Tajní... MI5 nebo 6... Nepoznáte rozdíl, chodí do stejné školy a nechávaj si šít u stejného krejčího." - 40%. ()