Groower

Slušná bankovní akce . Osobně jsem čekal od filmu se Stathamem nějakej akční nářez, ale naštěstí to bylo úplně něco jiného. To , že se příběh odehrává v 70. tých letech dodalo filmu správnou šťávu. Určitě jeden z dobrých filmů se Stahamem. ()

wray

Nebol to zly film. Akurat problem (pre mna) bol v tom ze to bolo britske (len maloktory britsky film mi "nevadi") najprv o nejakych amateroch co chcu vylupit banku (pre mna neoriginalne), a nakoniec to preslo do dramy az politickej dramy (pre mna obrovska nuda). Posledna drobnost ktora to pre mna posunula este nizsie - "podla skutocnej udalosti". Preto subjektivne iba 2. Napriek tomu vsak tusim ze to bol zaujimavy film, bolo to vlastne celkom napinave, a malo to "happy end" ineho divaka snad potesi. Mna osobne vsak nezaujalo, asi som si uz prilis navykol na americky styl. ()

da_silva

Precizní. Váhám mezi čtyřmi a pěti hvězdami, po druhém zhlédnutí (na který se už teď těšim) snad budu mít jasno a asi tu pátou přidám. Chytře navrstvený příběh, zahraný s naprostým přehledem. Po filmařské stránce dostává The Bank Job svému českému názvu, je totiž opravdu čistou prací, ke které nelze mít výhrad. A navíc je Statham jedním z mých největších oblíbenců vůbec. Dlouho jsem neviděl tak dobře fungující kriminálku (nikoli thriller). Tohle můžu jen doporučit. ()

blekekeke

Děsím se filmů s nálepkou "podle skutečné události". Jenže tu jsem se děsil zbytečně. V celku je to čistá práce, bez sebemenších skvrn ... ()

lepo

Výborná predloha v podobe skutočnej udalosti, umožnila režisérovi uvoľniť trošku uzdu fantázie, poihrať sa s možnými konšpiračnými teóriami a "šumami" okolo lúpeže a aj po rokoch šplechnúť do tváre nepoškvrnenej matičky monarchie, že "Niečo je zhnité v štáte Dánskom". John Statham príjemne prekvapil a ukázal, že nemusí celé filmy lámať len rebrá. Sekundanti v podobe spoločníkov ho slušne dopĺňajú a Mrs. Saffron nemá chyby. Že páni? No a čo Micki Jagger, sťaby bankový úradník? No comment. HA HA HA. Mimochodom môj najoblúbenejší spevák. Výborný filmík. ()

lumpcz

První půlka filmu vypadá jako vcelku pohodová vloupačka, která se ovšem v druhé půlce zvrhne do převelkého propletence napětí,akce a intrik. Živý důkaz toho, že Jason Statham nemusí splašit kladiva, aby film stál za to! Poctivá práce pane Donaldson! Hodnocení: 8/10 ()

DansteR

Nevím proč, ale Jason se mi k té kriminálce něják nehodí. Zbytek však je v naprostém pořádku. I na to, že je film relativně dlouhý, tak má slušný spád, plný nečekaných změn na všech stranách, herecké obsazení (až na toho Jasona) je taky v naprostém pořádku....bylo fajn vidět Sucheta zase u svého žánru, i když na druhé straně zákona než obvykle. Celkový dojem z filmu bohužel ještě asi trochu kazí i skutečnost, že je to vlastně okoukaný příběh o obyčejné loupeži. Trošku škoda. ()

ludovit14

Dobrá tematika- dobrá kriminálka, ktorej sa podľa mňa podarilo výborne zobraziť atmosféru 70.rokov a dobového Londýna.Film sa síce pomaly rozbieha,ale druhej polovičke to graduje až do samého záveru.Herecké obsadenie skvelé na čele so Stathamom,ktorý opäť predvádza svoju klasickú hereckú polohu drsňáka(aj,keď to tento krát nie je masaker,,ALA’’ STATHAM),ale to neuberá od jeho role drsňáka.Niečo tomu ešte chýbalo aby to bolo dokonalé.HOD:78%.VIDEL 2 krát.PS:takéto filmy kvitujem! ()

Kozlowski8

Parta apíše drobných podvodníků a zlodějů dostane tip na vyloupení bezpečnostních schránek jedné banky. Ve hře je však výce, než peníze a šperky - kompromitující fotografie vysoce postavených osob a deník s - pro někoho zničujícím obsahem. Vynikající scénář příběhu, na jehož hlavní linii je navázáno několik vedlejších linek. I kdž je příběh, hlavně v jeho finále, vcelku členitý a zapeklitý, je zpracován velice přehledně, přičemž chvíle očekávání ani slušná dávka napětí nechybějí. Jeden z nejlepších filmů Jasona Stathama (ne však jeho top výkon). 80 %. ()

djtotal

Klasicky anglicky akcnak, velmi sa mi pacil, trocha aj navrat do minulosti, v podobnosti na typicke anglicke krimi, super. :) ()

Goumen

První film se Stathamem, kde nejsou v podstatě žádné souboje a i přesto se mi to hodně líbilo. Hlavně děj poté, co vykradou banku se začíná pořádně komplikovat a často to už vypadá dost bezvýchodně. Navíc je to dle skutečné události. ()

Leník

Ze začátku to vypadalo na černou komedii, ale nakonec to bylo docela drsné. Ale dobré. David Suchet jako vždy skvělý. ()

PTuranyi

Veľmi dobre natočený príbeh partie zlodejíčkov, ktorý sa nechajú zapliesť do hry tajnej služby a ich cesty sa tak skrížia nie len s políciou, ale aj pár ľuďmi, s ktorými sa neradno zahrávať. Pre nejaké psychologické ponory tu nie je veľa miesta, ale herci si počínajú veľmi dobre. Vzhľadom na to, že ide o film podľa skutočnej udalosti, mám z neho o niečo lepší pocit. 70% ()

oceanic6

Napínavý thriller odohrávajúci sa v 70.rokoch s vynikajúcou atmosférou, nekončiacim napätím a aj kúskom humoru. "Vysokonapäťovú" réžiu len umocňuje skvelý scenár ktorý počas filmu neustále vyráža dych skvelými zvratmi a ako vždy neuveritelne cool Jason Statham =) Od absolútneho hodnotenia film delí len príliš vela postáv vo filme, niekto sa môže lahko stratiť v tom, kto je vlastne kto.. ()

hudson07

Viděl jsem už mnoho bankovních loupeží a tuto bych zařadil ... mezi zajímavé. Ovšem na můj vkus to postrádavalo to, co bych od takového filmu a tohoto žánru čekal - loupež plná zvratů, triků a napětí. Přesto to je poutavý snímek který dokáže zaujmout a pobavit. Stylová atmosféra i poutavé herecké výkony. Něco mezi tři a čtyřmi hvězdičkami, 70%, nenudil jsem se i když k dokonalosti to má daleko. ()

Camp_nou

Solidní podívaná s chytrou zápletkou, která divákovi nedovolí odskočit ani na půl minuty. Příběh o obyčejném majiteli autoservisu, bývalým drobným zlodějíčkem, který pod tíhou dluhů a naléhání dlouholeté přítelkyně kývne i s pochyby na trochu větší sousto - na bankovní loupež. Ve chvíli, kdy se ale provalí o co vlastně běží, už je pozdě a Terry musí očistit a uklidit vše, co se dá, včetně sebe. The Bank Job má náboj a postrádá (až na ty závěrečné americké "dojáky" ) nudné momenty, což je mi na filmu velice blízké. Možná až trochu kamerově odfláknutě zabrané chlouby Saffron Burrows a ten příliš sladký "happyend" mě odradí od té poslední hvězdičky k dokonalosti. ()