kolik27

Nevim zda mám na herce Jason Statham slabost, ale opět mě přesvědčil o svých bravůrných hereckých schopnostech ... ()

Budisovie

Filmy typu: podľa skutočnej udalosti mám rád a bolo to aj pekne natočené, čím myslím atmošku a dobrý herci. Fajn pohodovka na sobotný večer. Náladu mi akurát kazili reklamy, ale to k filmu nepatrí. Odporúčam všetkým lupičom :), aké im môžu nastať prípadné problémy s lupom :). ()

Grondal

Pre mňa predstavuje tento film úplný priemer. Prvá približne polovica filmu bola vyložene podpriemerná, a vzhľadom na hodnotenie aké tu film má som bol seriózne sklamaný. Od polovice sa úroveň začala dvíhať, ale nič z toho, čo sa tam udialo už zo mňa nedokázalo vyhnať pocit, ktorý už vo mne zahniezdil, a to ten že takýchto podobných ale lepších filmov je dosť a dosť. Vo výsledku teda film, na ktorý si už za týždeň nespomeniem. ()

Elegnor

Slabší start, ale o to líp vůči němu vypadá závěr :) Guy Ritchie to není, ale i tak je to poctivá londýnská gangsterka :) ()

Solverino

Pěkná klasická gangsterka ze "staré školy". Hezky se na kouká, dobří herci i film celkově. Velmi doporučeníhodné! ()

unrocker

Dobře herecky zahrané s jednoduchým příběhem, která zpočátku moc nebaví, ale za polovinou se rozjíždí na plné obrátky. Mám rád jak hraje Jason a tady mě opravdu moc potěšil. ()

Bigwave

Svérázná krimi zasazená do sedmdesátek. Po prvních minutách se tento film zdá jako nudný britský pokus o natočení akční krimi detektivky. V celém dějství následuje jakýsi zlom, kdy se z toho rozjede slušná podívaná, která vás bude mást,bavit a dech brát. Jasonu Stathamu vyloženě tato role drsného londýnského automechanika sedí. Automechanik,který je na vedlejší poměr lupičem,podvodníkem a gangsterem. ()

Pavel_Pan

Dobrý film. Hrdinové autentičtí, děj je dramaturgicky vyváženě posouván až do konce. Trochu vázne nejasnost žánru a logické deklarace - ke kterým autory prostřednictvím úst hrdinů nikdo nenutil: kdy je člověk chráněn a před kým kompromitujícími materiály. Ale pobavil jsem se a to je fajn. ()

borohub

Paráda, nečekal jsem že film bude tak zábavný ovšem byl. Děj totálně bez problému, akce také a dost, avšak musím přiznat, že jsem se ke konci docela ztrácel v postavách, ovšem možná je to proto, že jsem to nesledoval na 100%. Každopádně kvůli mé nepozornosti nemohu strhávat hvězdu. Doporučuji ()

Olafsson

Slušná krimi se zajímavě rozvětvenou zápletkou u mě získala o hvězdu navíc díky tomu že se jedná o příběh založený na skutečných událostech... Borci kteří tohle zmákli si ji zaslouží.. ()

Nightmare89

Keď patríte medzi tých, ktorí čakali nabúchaný, prestrelkový, akčný masaker, tak je vysoko pravdepodobné, že tento počin celí nasratí vypnete už niekedy v prvej tretine. Tento "dvojtvárny" krimi-thriller vás totiž v prvej polovici doslova uvoľní, ukľudní a vy si budete doslova vychutnávať túto štýlovo prebiehajúcu bankovú lúpež, ktorá keď sa ale úspešne zavŕši, donúti vás klásť si otázky ako sa táto bezstarostná atmosféra bude vyvíjať ďalej. Tu prichádza na rad druhá stránka mince, ktorá spočíva v nepretržitej tvorbe dramatickosti a napätia a vy úplne zabudnete na prvú tretinu filmu. Treba k tomu ešte prirátať slušnú hudbu, solídne herecké výkony a máte tak vyšší žánrový štandard zaručený. Nebyť napr. slabšieho dejového vyvrcholenia a podobných "detailov", v kľude by som dal 5 výstrelov, takto si musím vystreliť iba štyrikrát. ()

Echoes

Éeej, velice povedená bankovní loupež. Taky je dobré vědět, že jsou ještě akční věci, kde se nemusí 87% filmu střílet (a dalších 8% se všichni honí za použití všemožných vehiklů) a zbytek padne na random bláboly. Jo, Čistá práce! :) ()

HEED

Zpětně dodatečně hodnotím řemeslnou práci, jak po tvůrčí tak po herecké stránce. Spokojenost ve všech ohledech. A Jason zde nehraje výjimečně drsňáka jako v Kurýrovi. U filmu se dá krásně odreagovat, žádné extrémní namáhání mozku nečekejte. Příjemná nedělní podívaná se špetkou vychytralosti prostě pobaví. Za čtyři hvězdy. ()

jayman

Sú skutočné príbehy, ktoré sú nudné. A sfilmujú sa iba preto, že ich hrdina zabil 160 ľudí (čau, americký sniper). Inak sóda. A potom sú tu iné skutočné príbehy. Také, ktoré sú skutočnými preto, lebo ich nevymyslíš. Ktoré ťa zabijú tým, kam až prídu. A to je Bank Job. Šialené. ()

marek29

Napínavej zajímavej thriller z Anglie 70. let s mistrem Stathamem. Já se bavil celou dobu (prej podle skutečné události). Zavání to pověstným taháním za nitky těch nahoře a tak bych tomu snad i věřil, když víme, kdo ovládá BK.. Ale zpět k Bank jobu: za mě tu nic nechybělo a punc reality to ještě vyzdvihuje - 5 z 5 ()

Mr_Fear

Pustil jsem si film poprvé, vydržel jsem prvních asi 5 minut. Po čase jsem se přemohl a pustil si ho znovu, vydržel jsem 15 minut. Jason Statham je můj oblíbený herec a dal jsem filmu ještě jednu šanci. Musím říct, nelituji. zhruba do necelé půlky filmu jsem fakt žasl, že se na to dokáži dívat. Děj byl tak záživný, že jsem málem vytáhl mobilní telefon a začal hrát hry. Pak ale najednou přišel zvrat. Najednou všechny smysly na pozoru a začal jsem žral celý film až do závěrečných titulků. Kdo přečká úvodní část, tak ten nemusí litovat. Snad jenom lehce je zamotané, kdo z těch pánu v oblecích je kdo. Jinak krásné 4 hvězdy. ()

Tominni

To je tak, když se parta zlodějů rozhodne, že prostě od sousedů udělá díru a podkope se do banky.......a ono to vyjde, ale ukáže se, že vlastně o peníze až tak nejde, ale o citlivé dokumenty, které vedou až k samotné královské rodině, ale i k politickým špičkám a tak nastává ten pravý hon na zloděje a napětí roste. ()

Mamlas

Partě amatérů se shodou šťastných okolností podaří vykrást na zakázku banku. Pak řeší komplikace s naštvanými majiteli bezpečnostních schránek a MI-5. Je to celkem zívačka, tu a tam nějaká ta bitka, ale převážně se tam vykecává. (45%) ()

Hawaj

Výbornej film vod A do Z. Po takovým filmu si vždycky uvědomím, proč mám radši pěkný evropský fim než americkou produkci. Šlape to, kasting ani výkony nemaj chybu, herečky nejsou přehnaný krásky a maj charakter, neherec Statham hraje, výborný výkon dává kompars i kdesi v pozadí. Herkule Poiro čili David Suchet jako záporák z pornoprůmyslu taky není k zahození. Zajímavá kamera se šikmými záběry. Skoro top film. ()

RafaKrakal

Umně zpracované řemeslné dílo o bankovní loupeži, které díky Jasonovi Stathamovi má drive a energii a jako "odpočinkový" film rozhodně neurazí. ()