JosefTomas

Nejsem velký příznivce hororů a lehkomyslných kravin, ale tahle mě bavila. Aja rozdá karty bravurně a pak už s nimi jen rozpoutá chaos a to ve velkém stylu. Jen škoda, že Piraňa je chvílemi občas až moc digitální, což ovšem souvisí s nízkým rozpočtem. Stejně jde ale o opravdu skvělou podívanou, u které nemusíte přemýšlet a dobře se pobavíte. PS: Aja se vyhýbá jump scareům, ale jeden si pro vás celou dobu šetří a ten mě dostal. ()

Hyperbolic

Aja je solidní hororový režisér, až na některé CGI featury, které vypadaly šíleně nereálně parádní film. Takové odpočinkové prázdninové béčko, se spoustou zbytků těl, které piraním unikly a i nějaký odlehčeným černým humorem. Eli Roth jako ovlažovač na miss mokré tričko potěšil. ()

White-Man

Tolik nechutných scén v jednom filmu jsem snad ještě neviděl. Divák musí mít opravdu tvrdý žaludek, aby se mu neudělalo nevolno. Příběh svižně odsejpá a graduje až do finálních jatek, plné krve, ohlodaných těl a kusů oddělených končetin. Scény s pěknými nahými slečnami přinutí diváka alespoň na chvíli myslet na něco jiného než, že příšti léto k vodě určitě nepůjde. ()

Papercut

Aja natočil parádní film, takovýhle jatka jsem už dlouho neviděl. No a to že tam hrajou moc pěkný hérečky ani nemá cenu zmiňovat. :-) ()

me3x®

nahotinky a kopec mäsa-žravých momentov je asi všetko čo tento film ponukol. Bavil som sa, aj ma sem ta strhlo a hádam by som bol dal tri hviezdičky nebyť takých do neba volajúcich logických chýb, ako suchá policajtka, ktorá práve vyliezla z vody, ryby, ktore na jednom mieste žerú všetko čo sa pohne, na druhom, stačí trocha návnady a môžte plávať okolo akoby nič... a tak ďalej. 45% ()

natalie15

Ehm... Mne sa zdal tento film akoby rozdelený do dvoch celkov: pirane, krv, vnútornosti, rozhryzené a znetvorené telá a každá druhá hore bez + ľahké porno. To od hororu nečakám! Takže... kiežby sa viac zamerali na celkom dobrý nápad než na polonahé herečky. Lebo ani spracovanie by až také zlé nebolo. Ale čo už... Za "rybičky", za sympatických hrdinov, za Stevena R. McQueena a za ten začiatok a koniec. Nič prevratné, nič na zamyslenie, nič čo by utkvelo v pamäti. Na jedno zhladnutie s popcornom a partiou sa to ale hodí. 55%. ()

Toumyk

Jako komedie to neni špatný, po úchylný stránce taky dobrý, ale ten konec to mám pocit tak trochu zabil.... ()

Cechyno4

Čekal jsem od tohohle filmu hodně i podle zdejšího hodnocení. A to jsem i dostal. Jasně beru ty hrozné dialogy některých puberťáků, i toho trápného pornoherce v tomto filmu. Na to vše se však dá zapomenout. Protože Piraňa je hlavně pekelná zábava. Té pomáhá atmosféra i fantastické záběry. Scény s rozkousaným penisem i s holkou, která se doslova rozpadla v rukou záchranářů, to bylo něco. Na filmu jsem byl v kině ve 3D, ale až tolik záběrů s touto technologií tam využito nebylo. Tento horor u mě aspiruje na horor roku 2010. Ovšem rok 2010 ještě nekončí a je tu pár mojich favoritů. 80% ()

kl.st

Nemyslím si, že by to bylo tak špatné, ale piraně jsou dost nereálné..Nebýt těch pár chvil, kdy jsem se opravdu lekla a herců, které mám ráda, tak to stojí za nic. Ale zas musím říct, že jsem se u toho vůbec nenudila ()

ShotgunED

No co na to říci. Zase jasem se nechal zblbnout tím jak je to zábavné béčko. Tak jsem čekal trochu té naivity, hodně zábavy a gore. Bohužel došlo jen na to "gore". Zábava se nekonala a naivita byla nahrazena debilitou. Titul B-čko bych jasně změnil na H-čko jakožto hovadina. Celý punc leží pouze v té troše 3D a záběry na masakr. Jak na tohle ukecali Dreyfusse a Shue nevím,asi potřebovali zaplatit účty nebo co. ()

toomm

Co dodat k fimlu plném nádherných holek v bikinách (nebo spíše bez nich) a skvělých krvavých scén? Snad jen, že Piraňa splňuje přesně to co jsem od ní čekal a to jest 88 minut zábavy. Kdo očekával dějově zajímavý film bude zklamán, ale je to jen jeho chyba. Krásně béčko, které se nesmí brát vážně. Aja prostě umí, akorát by koncečně potřeboval dostat do ruk nějakej pořádnej scénář. 70% Edit: Po druhém zhlédnutí měním na 5* ()

j.sorensen

Nechápu zdejší nadšení nad tímto filmem.Horror znamená hrůzu a tu tam nějak postrádám,natož pak thriller a komedii.Po přečtení zdejších komentářů je ale bohužel jasné,že většina hodnotících je nadšená z nahých zadnic a poprsí,pak ale není něco v pořádku.Na tohle tenhle film vsadil a je vidět,že trefil do černého.Herecké výkony ubohé,kde mě hlavně zklamali Rhames i Shue,od ostatních jsem ani žádné nečekal a trapný Lloyd to jenom dokonal.Jednu dávám za masakr v marině,jinak odpad! ()

asader

Prosím hlavně,už ne pokračování jak poslední scéna naznačovala.Možná to ani není tak chyba filmařů,ale jak chcete udělat aby rybičky působili strašidelně?Nijak,tak radši do rolí obsadíte pornoherečky a snažíte se vyhrát cenu o nejbrutálnější film plus přidáte známe klišé o povolování lana,které se utrhne a jentaktak se zasekne o jinou překážku nebo scénu s náhle nestartujícím motorem.No a výsledek je film,který příležitostný nebo hloupý divák "žere" a po shlédnutí se bojí vlézt do jezera a ten zkušenější se jen diví co si to zase pustil a musí se tomu jen smát.3/10. ()

djbarrel

Nejsem si úplně jistý jak to mám komentovat. OK, piraně byli fajn, žravý a celkem hezky udělaný to jo, masakr byl taky slušnej, krve víc než dost, beru. To že jsou to tvorečci prehistorický už je horší, hafo scén je příliš samoúčelných a zbytečných. 3 metrový piraně jsou fakt hlína, je tam dost logických chyb a film působí trochu odflákle. Nevím, původní piraňa byla slušný horor, tohle horor není, atmosféru to nemá, thriller taky ne a ani komedie to moc nebyla. Bylo to takové neslané nemastné a to i přesto že děj měl docala spád. Fakt nevím ,ale prostě mě to nenadchlo. 45 % ()

jack_scott

Lehká jednohubka pro fanoušky žánru, jakkoliv je snímek prnoplánovitě zaměřen na pubertální publikum. Alespoň tak mi to přišlo. Nebo si Aja dělá ze všech srandu. Na snímku za něco stojí jen efekty, ty jsou fajn, jina kje to ubohost nejvyššího žánru. O ději se nedá vpodstatě mluvit, je to jen pospojování všechmožných klišé z x filmů, hlavně tedy originálu a pokračování... Velm ise mi ale líbilo, že sem těm diskoušům přál od začátku krutou smrt, a ono se to vážne stalo! Snad nikdy sem nebyl nikým ve filmu ta kotráven, a Aja si je opravdu skvěle vychutnal, to klobouk dolů. ** a 40%. ()