TominoLa

I, když přivřu obě oči tak prostě nejde nevidět jaká je to blbost. Je potřeba vypnout mozek a jen se bavit. Já si to užil. Ať už pohledem na ty kočky v bikinách, nebo ten masakr. Trošku mě to připomínalo Hostel, ale tohle byla lepší podívaná. I, když není pro každého. Aja nezklamal a dvojku bych uvítal. Jen by ji slušela premiéra v létě, když to nevyšlo s jedničkou. ()

kajas

Některé scény byly tak brutální, že by se člověku až zvednul žaludek... Aja má každopádně docela dobré nápady a natočil snímek, při jehož sledování sebou možná párkrát cuknete, zasmějete se a který prostě musíte vidět až do konce ("A kde mají rodiče?" Haha!). ()

Trevor

V porovnaní s Joeom Dantem mal Alexander Aja (a nepochobne aj Eli Roth, nepochybujem o tom že čo to o réžii minimálne svojich scén Ajovi povedal) 32 rokov k dobru, najmä čo sa týka efektov a zmene nielen vnímania toho čo sa premieta na plátne ale aj celej spoločnosti. Využili to v podstate naplno, ako sa spomína vo viacerých komentároch je to vlastne iba o kozách a krvi, ale im sa podarilo eko horor predsa len pretaviť do celkom podareného filmu. Po challenge enviro hororov som si toto pridal ako bonus, aj keď som film už videl aj predtým, tentokrát som mal chuť ohodnotiť čerstvejšie dojmy a nespoliehať iba na spomienky, tam by to bolo pravdepodobne o hviezdičku smerom nadol. ()

stuntmanMIKE

hahaha... poviem to tak su tam momenty, ktore stoja za to, ale keby tam neboli tie hole baby, ktorych je mimochodom dost a keby tam nebolo par humornych scen tak je to odpad ako vysity... je tam vela scen, ktore nedavaju zmysel atd. hodnotenie ktore je teraz pojde rapidne dole... mimochodom komentar *andersona* to vystihuje ()

Petroff

Pitomoučkej film, jak z 80.let, v atraktivním 3D hávu léta páně 2010. Dost vtipný složení komparzu, předpokládám 80% holek v bikinách, a těch zbylejch 20% lidí tipuju na režisérovi a producentovi kámoše, kteří z plochejch bříšek těch koček šňupou kokain, chlastaj tequilu a pařej na elektro muziku. Nicméně, těch koz bych bral ještě víc, furt nestačilo... Závěrečnejch 15 minut je ještě stupidnějších, než člověk čeká - cokoli tam kdokoli dělá a cokoli se stane tu je podáno ještě hůř/vtipněji, než kdykoli dřív. Celá rodinka, který máme fandit, přežije... většina koziček a prdelek je rozkousanejch... vlastně špatnej konec, no .-) ()

Eldrick

Má to všechno, co má letní žánrovej horor mít. Kozy, prdele, gore jatka, humor, debilní scénář, tupý nesympatický postavy, litry krve. Fajnšmejkr si nestěžuje, když vidí v jednom filmu ukousnutý péro piraňou, Giannu Michaels smáčející si kozy, nebo zabití Eliho Rotha. Jediný, na co Aja zapomněl, je nějaký to budování napětí, který byste marně hledali. ()

BoredSeal

Příjemná retro relaxační hororovka, kterou korunuje masakr ve finále - neuvěřitelný. Aja se svým parťákem Levasseurem mají talent na scény s nápaditým krveprolitím a násilím. Tady se vykašlali na jakýkoliv kompromis a sexy CGI piraně masakrují, až mrazí, tak to má být. Jen mě mrzí, že oba pánové mají na horory talent a mrhají ho od určité doby na obyčejné remaky. ()

maverick10

Piranhe sem a kozy ven!!!! - aneb jak byly kozy vystaveny brutalnimu masakru krveziznivych bestii. Co to melo bejt? Necham uplne stranou tu dementni radoby komedialni stranku, kde nam piranha vesele okusuje penis. . . Film pusobil az strasne ucelove a velice lacine. Bylo mi uplne fuk koho ty mrchy sezerou a jen jsem sledoval v nemem uzasu co nam to tady Aja predvadi. Eli mu do toho musel asi hodne kecat, kdyz se vytasil s timhle povrchnim smeckem, ktere ma k dobremu filmu tak daleko jako intelektual k lahvovemu pivu. Piranhe vypadaly dobre, stejne tak vylet do nezname hlubiny, tim ale koncim kladne hodnoceni. Nelogicke jednani je tu divakovi ucelove predhazovano jen kvuli vyslednemu efektu brutalnimu zohaveni ci finalnimu vybuchu ala Steve McQueen (co nadelame je to hold v rodine) Aja se nam riti do kalsickeho beckoveho bahna a Eli mu radi kudy nejrychleji se tam dostat!!! ()

StrYke

NAPROSTÁ BOMBA! Snad první film vůbec, odehrávající se na moři (jezeru), s nějakými mořskými záporáky s naprosto využitou atmosférou (Chobotnici nepočítám)! Plný počet ()

Jigy

Přežil jsem už hodně filmů, ale tohle je vážně moc. Film o opilých studentech, točení porna a uplně nesmyslných rybách, které vše nakonec sežerou. Hlavně že stříká krev a vidímě několik uchylných smrtí. Jedna hvězda je aspoň za to, že jsem se zasmál (Vybuchující ryby po zásahu taserem), jinak odpad. ()

M.i.k.e

Musím uznat,že větší šílenost už sem dlouho neviděl.Několik zajímavých cameo roliček (podobně jako Tetsuo bych neočekával Giannu Michaels),spousta krve,koz,krve,koz a ryb.Nicméně Aja vyloženě nezklamal a na dvojku se určitě rád mrknu...70% ()

Chen

Sedmdesátá léta jsou zpátky, stejně zábavná, roztomilá, jen o něco trikově vypilovanější. I když překvapivě zase ne o tolik, jak jsem čekal. ()

Martin741

Piranha 3D je slusny nadpriemerny horor od majstra Alexandra Aju /Hory maji Oci 1 ...../, kde najdeme krasnu prirodu, dostatok koz, Vinga Rhamesa ako realne posobiaceho drsnaka, hororovu atmosferu a ultrakrvavy extremny koniec filmu. 69 % ()

peiton

Podme sa báť?Alebo radšej nie,takto by som to rozhodne nešpecifikovala.Mám lepší nápad,podme sa radšej baviť.Niečo by o tom vedelo porozprávať 5 ročné dievčatko,s ktorým sme na tomto malú chvíľku bavili spolu.Piraňa sa snaží byť vo svojej hlavnej myšlienke krvilačným sústom pre diváka,no neprekvapí hádam nikoho,ked napíšem,že ju môžem s kľudným svedomím zaradiť do jedného z tých pomyselných šuflíčkov podpriemerných a lacných sci-fi hororov.Po grafickej stránke bola síce zvládnutá do detailu presne,a dokonca až dve scénky ma dokázali vytrhnúť z letargie,reč je napr.o scénke s odhryznutým prirodzením,ktorá ma úprimne pobavila a na ktorej som sa úprimne zasmiala :o))))))))) Avšak snímka sa po celú dobu drží na tej istej vlnovej dlžke,žiadne stupňovanie deja či vzrastajúceho napätia atd.stojí to na jednom mieste.Nehovoriac o veľa nelogických situácií,pri ktorých sa mi až rozum zastavoval.Ale ved čo môžeme očakávať,že?!A tvorcom,či scenáristom asi nič nehovorí pojem o gradujúcom finále.Inak útrpné a útrapné toto dopozerať dokonca.Piraňa týmto pádom u mňa už dolovila :) ()

rakovnik

Tak nevím, zda toto byl horror, nebo ne, i když poslední dvacetiminutovka dojem napravila. Jinak to byl film o kozách, dudech, melounech a jiných podobných předmětech. Takže sice první více než polovina filmu byla zajímavá na pohled, tak ta závěrečná byla zas pořádně brutální. Ohlodané kosti mě fakt bavily. Jen se divím, že američané schválili ve filmu mužskou chloubu zblízka a ještě ve 3D. I když...ale to už bych prozrazoval mnoho. Na pozdní noc pohodovka, která možná snese i další zhlédnutí. ()

Figu

Aja je čaroděj ze země koz! Tenhle kozí příběh je úžasnej v tom, že si na nic nehraje a je natočenej čistě kvůli zábavě a fatálnímu pokochání! Navíc je perfektně a slušivě obsazenej. I rybičky vypadají suprově, že by si je člověk hned pořídil do svýho domácího akvárka. Do toho spousta krve, krve a koz a je tu bomba oddychovka. A Gianna Michaels bez noh? Hlavně, že jí zůstaly kozy, o to přeci šlo! 60% ()