ivan_drago

Bavil jsem se královsky... minutáž akorát, všude kozy a holý prdele... a komu by nestačilo spousty ohlodanejch mrtvol, tak nám tvůrci připravili i pár nešťastných úmrtí... V rámci žánru velice slušné.... ()

oveckaoa

Něco krásného krásný masakr prostě všchno. Původní verze se může jít bodnout tohle je dokonalé nechápu proč to není v červených barvách ale tady na csfd.cz mě to nepřekvapuje tady jsou všecky zvířecí horory podhodnocené. ()

Mrkvič

Nuda, nuda, kozičky, nuda, pět minut krvavého pekla, nuda, nuda a nakonec nuda. Když má krev tuhnout v žilách, je to trapný. Když to má být odlehčené a s nadhledem brutální, je to trapný. Chování hrdinů je stupidní jako vždy, a kdo tu píše o opaku, užíval si film spíš s erekcí a měl málo krve v mozku. Ale pak přijde scéna drsnější než vylodění v Zachraňte vojína Ryana. Je to vlastně zase jen sled brutálních zmrzačení ve stylu Saw, ale v té vodě a v takovém davu to má neskutečnou sílu. Jsem rád, že jsem viděl, ale těžko mě někdo donutí vidět to celé ještě jednou. Možná jedině ta příjemná slečna s hezkýma balónama. ()

DivX

Není to špatný horor. Zmutované piraně, jeden velký mejdan, samá pornohvězda a hlavně liltry a litry zbarvené vody do ruda. Čekal jsem větší blbost ale v pohodě se to vyrovná další řadě podobných filmů. Prostě nic extra ale do vody po zhlédnutí polezete s opatrností, a my co máme panickou hrůzu ze žraloků a jiných větších vodních tvorů už vůbec. 50% (DĚJ *** AKCE ** KOMEDIE ** HOROR *** THRILLER ** HERCI ****) IMDb: 5,9/10 ()

kinghome

Kurva to byl nářez!!! Už od začátku jsem se skvěle bavil! A to až do konce. Super odreagování. Nesmíte u toho moc myslet a jenom si užívat ten masakr. ()

Bobik9

Překvapivě slušné. Samozřejmě je to nicneříkající blbost, ale závěrečná koupel v krvi je opravdu strašlivá, odporná a přesto docela stylová. Na Kelly Brook a tisíc dalších dívčin, co se vlní v bikinách i bez bikin, se dá hezky koukat, do té doby než jim ryby ukousnou nohu. Ovšem myslím, že je to film skutečně pouze pro kluky 15-20. Fajn závěr, fajn atmosféra. ()

Raven0

Aja je magor. Něco tak brutálního, drsného a krvavého jsem, snad s vyjímkou Braindead, ještě neviděl. Nahé slečinky, hektolitry krve, vtipná smrt Eliho Rotha a Jerryho O'Connella a neutuchající retro akce... A to 3D? Sedí na výbornou. Bez třetího rozměru by to asi taková správně pokleslá pecka nebyla. ()

Cushing

Neoceňuju ani tak film jako přístup tvůrců. Konečně se přestává hrát na americkou jemnostcudnost a filmy opět získávají cojones. Blbiny pro teenagery (jako tenhle flick) občas náramně svědčí duševnímu balancu dospělých. ()

PierrevanH

Jakože jsem divák, co hodně vydrží, tak po konci tohodle filmu mám opravdu ne zrovna moc příjemný pocity :), rozhodně nedoporučuji pro slabé nátury. ()

anli

Nova"Piranha"je opravdu typicky priklad,jak ma vypadat kvalitni becko,od rezisera,ktery vi,co si tento zanr zada a navic si umi delat srandu ze zanru samotneho.Jednoduchy pribeh,scenar psany s hororovou chuti a plny hororoveho humoru.Reziser vi co chce a skutecne si nebere servitky-velice zahy se lidi rozdeli na ty,co budou nekompromisne zpapani-tech je zdaleka nejvic,pak na hrdiny,kteri jsou vlastne jen ve spravnou chvili na spravnem miste a pak na ty,co chcete,aby byli zpapani co nejdriv.Reziser si s divakem opravdu hraje,takze se o sve hrdiny divak boji a az do posledni chvile netusi,kdo dude dalsi obet.Taky si prijdou na sve znalci zenske krasy a to celkem pozehnane.Odhalene zenske "airbagy"jsou tu skutecne hojne a reziser se nebal omezene pristupnosti(USA)a sahnul i po uplne nahem zenskem tele.Nutno rict,ze scena pod vodou je dokonala i vtipna zaroven.Takze myslim,ze jde o jeden z nejlepsich filmu zanru poslednich let,ktery se neboji spravnych hustaren a humoru.U me jasnych 75%.Nebudu zbytecne komentovat 3D,protoze je to modni zalezitost a az na vyjimky upne zbytecna. ()

Cocacolix

Dlouho jsem se nesmál v kině nahlas... :) Prostě super. Trapný vtipy, klišé záběry, spousta rybiček a krve jak z vola... Obvzláště jsem se nasmál u scény s mořskejma panama (ta hudba!!!), u rozpolcený osobnosti jedný bloncky v bikinách pomocí utrženýho ocelový lana a pak hlavně u faceliftu obličeje pomocí lodního šroubu:D . Cameo Eliho Rotha z panchartů nebo Richarda Dreyfusse nemělo dlouhého trvání, ale to snad ani nemůže být spoiler. Stačí vám tak 15 vteřin na poznání postavy, a hned víte jestli je či není předurčená k pikantnímu úmrtí. Bonbónkem byl ještě Christopher Loyd, který se ještě z dob Návratu do budoucnosti chová jako naprosto zmagořelej vědátor (kdoví, třeba je to ten samej vědec, jen se přestěhoval) Ale stejně, dyť to bylo strašně nerealistický. No řekněte mi, kde studentky berou prachy na plastiky?! To přeci neni možný :D ()

Barvoj

Nechutnější film jsem snad ještě nevidel... Krev by se dala počítat na hektolitry, zmrzačené končetiny na stovky.. ale aspoň se člověk nenudí, když se snaží přemoct zvracení.. A pokud zrovna nejsou na scéně tisíce piraní, tak je tam minimálně stejný počet polonahých žen... Co se děje týká tak ten tu nehledejte... pokud jste si přečetli, obsah filmu tady na čsfd, tak už se nic víc nedozvíte :) Nicméně to lze u takovéhoto typu filmu očekávát... Takže vzhůru do vody! ()

ivan bohatyr

Dobrá blbost, spousta a spousta nesmyslů v každé minutě, nejvic mě dostala, když ta policajtka střelila tim faisrem nebo co to je, ta věc co paralyzuje cíl elektrikou, do vody a ta piraňa doslova vybucha :-D jo byly tam pěkny fórky, skoro místy to vypadalo až jako parodie na horory. No snaha byla, jinak to moc nevyšlo. ()

neoBlast

I když je mi přístup režiséra plný sexu a krve celkem sympatický, stále je to hrozný brak (i když uvědomělý). A bohužel překvapivě ani ne moc zábavný. 55 % ()

Redi

Cecky kam se podíváš (ještě k tomu povětšinou hnusné symetrické balónové implantáty) a povedené gore scény filmu nepomohli, protože ten zbytek je prvotřídní průjem. Jediné plus, že je to odlehčeno humorem, protože i bez toho by to bylo s tím otřesným, stupidním, stokrát ohraným a predvídatelným scénářem napínavé jak papír. Poslední sekunda filmu byla na tom asi to nejlepší. :) ()

ywo666

Tak na toto by som svoju babu do kina nezobral. Ale inak je to masaker. Kozy. Krv. Črevá. Vták. A niekdy som sa fakt rezal smiechom. Po tých gulervúcich komentároch som čakal, že Aja ešte viac pritlačí na pílu, ale aj tak spokojnosť. Filmu nič nechýbalo. Dej? Ten najmenej. Čo by tam robil. Na dvojku sa teším a kľudne nech tam je viac krvi, viac kôz viac hlášok a viac WTF momentov. Lebo takýto žáner sa môže pojať už len ako komédia a absurdný gorefest. ()

Luk80

Perfektní prezentace Richarda Dreyfusse coby Matta. V čelistech se taky jmenoval Matt :-) Kozy,tequila,ukousnutý penis,Eli Roth a fajné hlášky s krásným gore. Užíval jsem si to. ()

mickyreed

Slovy vznešeného Stifiho: "Baby a kozy, dudy a zadky, cecky a vemena!!!" ... a taky krev, piraně z pravěku a několik logickejch zkratů. Zkoušel jsem vypnout mozek, ale abych tomu dal 5* musela by se objevit uprostřed filmu nějaká zkurvená pravěká bestiální piraňa a vyhryzat mi ho z hlavy. 1 hvězda navíc za poslední scénu = za jedno z nejlepších vyprovodění postavy z plátna v historii filmu. ()