Plně vyzbrojená bitevní loď Missouri se vrací z poslední plavby, aby byla slavnostně vyřazena z provozu a proměněna ve vojenské muzeum. Na palubě se chystají na slavnost, které se má zúčastnit i prezident. Kapitán Adams vyčte podřízenému Krillovi, že nehlásil přílet vrtulníku, důstojník se však vymluví na chystané překvapení k oslavě jeho narozenin. Na palubě helikoptéry jsou totiž rockový zpěvák, striptérka Jordan, číšníci, kuchaři a členové prezidentovy ochranky. Pohoda a dobrá nálada se nečekaně změní v drama, když rocker, ve skutečnosti terorista William Strannix, zastřelí dva důstojníky a obsadí s Krillem loď. Zmocní se disket v sejfu a raketou sestřelí americkou stíhačku. V Pentagonu je vyhlášen poplach. Paranoidní Strannix, který vyhrožuje vládě odpálením jaderných střel Tomahawk, byl totiž kdysi špičkovým agentem a akce je součástí jeho pomsty… (TV Nova)

gabin(a)

Dobrý nápad, dobří herci (Tommy Lee Jones), hezká kočička a kuchař, který by mohl doplnit ty televizní, popřípadě uzemnit nechutně sprostého Pohlreicha:-) Tož zasalutujmež! ()

Pajky3

Pravděpodobně nejlepší Seagalovka, kterou Steven natočil. Minimálně ve starých dobách. Tentokrát mu stojí v cestě banda terosistů v čele s Gary Buseyem a Tommy Lee Jonesem. Na lodi se Steven ohání skvěle svým kuchařským nožem. Forma dosahuje vrcholu, kosti praskají, hlášky padají a loď jde pomalu ke dnu. Až na to oko je to fajn 75% ()

necisty

Uznávám, že ani zub času tomu nijak neublížil. Seagal Tommy tu mají prostě šmrnc. Samozřejmě se tu objeví pár nelogických momentů a občas trapně zahrané postavy, ale není tu žádné fatální klišé. A kdyby přece jen v podobě blonďaté modelky, tak co? Tohle bylo na světě už mnohem dřív, než ty dnešní slátaniny. ()

Juto

Najlepší film Stevena Seagala. Akcia je brutálne dobrá. Dej filmu je tiež výborný aj spracovanie. 7/10 ()

Seag

Asi jediný Seagal ktorého som pretlačil do mojej TOP 10. A myslím že zaslúžene. Stallone má Ramba, Bruce Willis má Johna McClanea, Arnold má Terminátora, Keanu má Nea, Harrison Ford má Indiana Jonesa, Wesley má Bladea, Steven má Caseyho Rybacka. No a Casey Ryback je dámy a páni VELKÝ FRAJER. ()

Maty85

Jednoznacne nejlepsi Segaluv film - super scenar,akcni sceny bez chyby,Segal ze sebe vydal maximum (preci jen na to jeste mel),Tommy Lee Jones jako zapornak skvelej.Unesena lod silencem,ohrozeni tisice nevinnych civilistu,kraska v nesnazich a nepremozitelny hrdina na palube v podani Segala a jeho vytecnych smrticich uderu,ktere ho proslavili v drivejsich hitech typu Nemilosrdna spravedlnost,Niko vic nez zakon,Tezko ho zabit atd...4 hvezdy jisty ()

c.tucker

Pro mě jasná number one ze Seagal-movie. Vše humorné a velmi zábavné. Všemu dodává tu správnou příchuť Tommy Lee Jones a jeho šílenství na konci, kdy vypouští rakety: "This little piggy went to market... This little piggy stayed home... And this little piggy... oh, mama... oh, mama... went wee, wee, wee, WEEEEEEEEE...! ALL THE WAY HOME! [Přitom hraje na imaginární kytaru "The Star-Spangled Banner" a rakety odlétají] ()

Googlak

Klasická , ale najlepšia Seagalovka a určite to nie je len zásluhov Stevena ,... Pretože mu veľmi značne sekunduje a v niekoľkych okamžikov ho aj previšuje skvelý Tommy Lee Jones - BRAVO!! ()

BoXBe

Pro mě klasika z období puberty. Více uzavřených příběhů na jasně vykolíkovaném hřišti. Viděl jsem nejmíň desetkrát. P.S. Škoda postupné degenerace představitele hlavní role... ()

SHI-SHA

S přehledem nejlepší "Segalovka". Film nepostrádá slušný příběh, rychlý spád, ani svižnou akci. V době VHS jsem si ho jako mladší pouštěl téměř každý týden. ()

laik_60

Ale ano. Tu sa dalo ešte na toho "lámača rúk" celkom pozerať, naviac keď mu tak dobre sekundoval Lee Jones. Po rokoch však s pribúdajúcimi kilami začal u mňa Segal klesať na kreativite, aj ako producent . Ale za tento film dam kludne tri aj kuštik ()

mortak

V hlavní roli Tommy Lee Jones, který z plátna téměř nesleze. Seagal se přepne do non-stop akčního módu až v závěrečné půlhodině, a i když se pár highlightů najde, celé je to dost béčkové. ()

otík

Zřejmě v nejznámější a nejvíce profláknuté seagalovce ze starých dobrých časů, kdy Steven točil výborné filmy, vypadal k světu a ukazoval své bojové umění. Zahrál si bývalého člena elitní jednotky SEAL ve výslužbě, který slouží na bojové lodi Missouri jako kuchař Casey Ryback. Tato loď je při své poslední plavbě napadena zabijáckým komandem v čele s ujetým dalším členem tajné jednotky, jenž chce z lodi ukradnout rakety s jadernými hlavicemi a prodat je. Posádka je zatčena, jen Ryback náhodou zůstává sám proti veliké přesile. Známe ale Seagala, který si i v takové situaci ví rady a díky svému bojovému výcviku se dostane i z této bryndy. Říkává se, že jde o Seagalův filmový vrchol, já bych to tak ale neviděl. I dalších pár filmů je kvalitních. Vždyť ani zde nepředvede nic z hraní, jen se tváří odhodlaně, tvrďácky a ukazuje nám, jak je jednoduché vypořádat se se cvičenými vojáky, pokud jste vycvičeni ještě lépe. Jedná se o vynikající akční áčkový film, to je zcela bez diskuze. Výborně natočené akční scény (i když jich vlastně až tolik není), výbuchy, dražší výbava, vše vypadá jako v reálu, žádné trapné triky, dobré kaskadérské kousky. Seagalovi však zdatně sekunduje Tommy Lee Jones, který si svého záporáka notně vychutnal a přispěl k tomu, že tento film je považován za ten nejlepší. Já ho ovšem řadím do stejné řady jako ty starší seagalovky. ()

Deyw

Tak sem to shlidnul a muzu rict ze je to pecicka .. Seagaluv prelom akcnich filmu :) docela sem dostal chut na Nemilosrdnou spravedlnost :) fakt tohle uz je klasika doufam ze bude na CT1 i 2dil :D ()

sir-dave

Přepadení v Pacifiku patří mezi nejlepší Seagalovky. Steven Seagal jako Casey Rybak coby kuchař, se vypořádá s hordou charismatických záporáků. Plný mladí, na vrcholu své kariéry, akce, napětí, má to vše co měli dobré akční snímky 90. let. Mírná nostalgie ()

SeanLSD

Kedysi absolútna kultovka videokaziet vďaka ktorej sme sa zoznámili s novou, fantastickou hviezdou, ale ktorá mi už ani vtedy nesadla. A určite nie som jediný, kto si z nej pamätá hlavne kúsok, ktorý nemal nič spoločné s Pánom Kuchárom, a to famózny a veľmi umelecký výskok Eriky Eleniak z torty, ()

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

18.11.2021

Studio Warner Bros. se rozhodlo oprášit jednu ze svých osvědčených značek, nového rebootu se totiž má dočkat populární akční snímek z roku 1992, Přepadení v Pacifiku. Nová verze příběhu o kuchaři na… (více)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)