Plně vyzbrojená bitevní loď Missouri se vrací z poslední plavby, aby byla slavnostně vyřazena z provozu a proměněna ve vojenské muzeum. Na palubě se chystají na slavnost, které se má zúčastnit i prezident. Kapitán Adams vyčte podřízenému Krillovi, že nehlásil přílet vrtulníku, důstojník se však vymluví na chystané překvapení k oslavě jeho narozenin. Na palubě helikoptéry jsou totiž rockový zpěvák, striptérka Jordan, číšníci, kuchaři a členové prezidentovy ochranky. Pohoda a dobrá nálada se nečekaně změní v drama, když rocker, ve skutečnosti terorista William Strannix, zastřelí dva důstojníky a obsadí s Krillem loď. Zmocní se disket v sejfu a raketou sestřelí americkou stíhačku. V Pentagonu je vyhlášen poplach. Paranoidní Strannix, který vyhrožuje vládě odpálením jaderných střel Tomahawk, byl totiž kdysi špičkovým agentem a akce je součástí jeho pomsty… (TV Nova)

Rousse

Podle mého názoru poslední ze série "Segalovek", na kterou se dá dívat a která má šťávu - pak už šla úroveň hodně prudce dolů až se dostala do těžkého mínusu. No každopádně Přepadení v pacifiku je dobrá podívaná - vlastně víc než to, když jsem dala 4*:-) Segal je ještě "v nejlepších letech", předvádí dobrý výkon a vše jistí parádně vymaštěný T. L. Jones. Na tohle se vždycky ráda podívám. ()

vanderbart

Jeden z mála snesitelných filmů se Seagalem... Jestli někdy bude na CSFD Top10 nejneoblíbenějších herců, má tam u mne Steven rezervé... ()

Maynard.

Ale jó, už jen kvůli tý nostalgii... Seagalovi vděčím zato, že pokaždé když jsem byl v mládí nemocen, tak jsem si tento akčňák pouštěl a vždy mi to krásně uteklo. Jasně, je to klasický akční béčko, ale z těch filmů se Seagalem jednoznačně to nejvydařenější. Už jen kvůli velice sympatickému padouchovi v podání Tommyho Lee. Vnadná blondýnka Shauni z Baywatch samozřejmě nesmí chybět. No a závěrečný potlesk v budově CIA též ne :o). Poslední bitka starých známých je zakončena skutečně po "Seagalovsku" (prstem do voka, kudlou do hlavy a hlavu rovnou mezi pixely :o). Dneska už se na tento kousek dívám spíše s odstupem, ale byly doby, co jsem ho fakt žral :o) ()

SG-1

"Já mám jednu zásadu o zabíjení lidí. Vlastně mám dvě. Zaprvé: Nerandím s muzikanty a zadruhé: Nezabíjím lidi!" -Jordan Tate- ()

kenkaku

Ha inovace! Seagal NENÍ POLICAJT!!!! Je voják... což je jediný odklon od fenomenu Seagalovky. Přesto je "V obležení" (sorry ale "Přepadení v Pacifiku" je jeden z nejstupidnějších překladů názvu filmu v historii stupidních překladů názvů filmů) na mém žebříčku druhý nejlepší film co natočil. Každý kdo se Stevenovi v roce 2012 směje by se měl mrknout jak válel před dvaceti lety. Tohle je akční klasika. ()

herr_carter

Asi nejznámější film S.S., nestavím ho kvalitativně ale před filmy jako Nico, Těžko ho zabít atp. T.L.Jones je tu však skvělý................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

MARTIN*I

Co dodat... Mam Seagalovky prostě rád... Líbí se mi jak dycky všechny nehorázně zmlátí :-)) Vim že to je všechno přehnaný, nemá to extra příběh a celkově je to béčko... Ale co? :-)) Já se u toho bavim, Segalovo hlášky, které mají nabudit spíše akční atmosféru mě rozesmívají.. Je to joker ani to neví :D ()

bruceman7

Jeden z mých nejoblíbenějších snímků se Stevenem. Kdybych to měl hodnotit objektivně, tak je to někde na přelomu *** a ****. Parádní bitky, zlosyni, Erika a její dvě přednosti, zdravá dávka klišé a nevynechatelné závěrečné poplácání po zádech. Jo a nostalgie. 70% ()

jondoe

Mna proste Seagalovky nikdy nebavili. V kazdom filme vsetko vie. Nikdy ho nic neprekvapi. Nikto sa ho ani nedotkne. Kludne by mohol byt terminator on a nie T-800. ()

Han22

Seagal v nejlepší formě poprvé vychází z podžánru ubran action film a stojí sám na námožní lodi obsazené teroristy. Přestože jde o kopii Smrtonosné pasti, bylo a je mi to buřt, protože akce i hlášky jsou prostě dokonalé, dvojice záporáků Tommy Lee Jones a Gary Busey jsou skvělí a Seagal tady ukazuje všechno to proč jsme ho měli rádi. Chybí mi jen ten pocit, že bych se o hrdinu mohl bát. ()

666Carnage

Jeden z nejlepších Seagalových filmů vůbec. Filmy natočený v týhle době měli šmrnc a opravdu byly akční. A i se Stevenem je to dobrý film. Do určitýho roku se najeho filmy dá koukat, potom je to naprostá srač**!! Tenhle film je opravdu akční popkornovka, která v době vydání frčela, dneska už po ní asi nikdo moc neštěkne. Každý dá radši přednost Komandu nebo Die Hard. Stejně jako já. Dávam 4* za klasiku, vtipnost, akci a finální souboj s Tommym :) ()

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

18.11.2021

Studio Warner Bros. se rozhodlo oprášit jednu ze svých osvědčených značek, nového rebootu se totiž má dočkat populární akční snímek z roku 1992, Přepadení v Pacifiku. Nová verze příběhu o kuchaři na… (více)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)