Lovec pokladů Ben Finnegan touží najít poklad zvaný Královnino věno, který se potopil společně se španělskou lodí Aurelia. Zatím se však potýká s finanční tísní, která je stále horší. Dluží peníze gangsterovi přezdívanému Velký Králík. Navíc nestihne rozvodové stání a přijde nejen o manželku Tess, ale také o zbytek skromného majetku. Finn využije náhody, která mu do cesty přivedla milionáře Nigela Honeycutta, pro něhož pracuje Tess jako stevardka. Díky záchraně klobouku jeho dcery se dostane na jeho jachtu a milionáře natolik zaujme, že získá jeho pomoc při hledání pokladu. Ukáže se však, že není jediný, kdo po něm pátrá. Při honbě za pokladem jde o život a Finn se musí rozhodnout, jestli je pro něj přednější poklad, nebo Tess. (TV Nova)

adamm90

Myslím, že rozhodně silnější 3*, protože byl pěkný film, u kterého jsem se rozhodně nenudil. Samozřejmě, takové ty až přehnané věci tam byly ( například banda Big Bunnyho ) jako v každé podobné komedii a vlastně, když to řeknu s nadsázkou, tak i každé americké komedii. Jak jsem ale už řekl, rozhodně jsem nebyl zklamán. Jak také, když od podobných filmů mnohé nečekáte. ()

Naby

Zázrak to není a úplná nuda taky ne. Takový klasický téma s "dobrým" koncem, jak už to u komedií bývá. K rozptýlení od žehlení to chvilku pomohlo ;-). ()

fořtajs

Film pro návštěvníky gay barů a milovníky odhaleného těla mistra McConaugheyho, kterého si ovšem můžete dosyta užít v každým skvostu, kde se tento narcísek objeví... mám pocit, že ve slovenštině se to jmenovalo spíš "Močiace blato"... chudák Donald a Spud z Trainspottingu (Ewen Bremner), asi zrovna neměli do čeho píchnout a na nájem... ()

P@\/EL

Dobrý dobrodružný film, který se nese v poměrně oddychovém tempu, jež místy naruší nějaká ta menší akcička. To vše je doplňěno svěžím humorem a vtipnými dialogy. Nejvíc mě ovšem pobavila přiblble naivní dcera starého pracháče. Vše se točí kolem vody, takže o dobrodružství zde rozhodně není nouze. Závěr jen podtrhuje celkově pohodového ducha filmu. ()

Chlo0opek

Ze začátku příjemný svižný správně trhlý film, který ale od polovičky jaksi přestane mít šťávu. Přestane být jaksi vtipný. Alexis zde hraje opravdu až moc blbou:( Lepší 2*. ()

BullittSF

Neromantické, nedobrodružné, nekomediální, nezábavné. A pod pojmem akce si nepředstavuji stupidně natočené násilné scény typu mlácení rýčem, takže i neakční. Ale jestli se chystáte do Karibiku, dá se okouknout, že tam bude hezky;) ()

zero_zelo

na tomdle filmu je asi nejhezčí to moře, sluničko a opalení krásní lidé. nebejt otce sutherlanda a jeho krásné dcery, tak to stojí za hovno úplně ()

Pythonator

Taková ta letní dobrodružná plavková podívaná určená jen pro potěchu oka. Bohužel tvůrci byli asi teplouši, protože osvalený polonahý Matthew McConaughey je na plátně téměř neustále, zatímco roztomilé Kate Hudson v plavkách si moc neužijeme. Naštěstí to kompenzuje šíleně vypatlaná Alexis Dziena. ()

ReTeZa

Pěkní herci, nádech akčního žánru, vtipné momenty... Proč ne, jako kulisa dobré, jako film k odreagování taky... Indiana Jones tisíckrát jinak... ()

KraLuban

Příjemná letní oddychovka, která si na nic jiného nehraje. U tohohle filmu lze vypnout a nechat se jen vézt na karibské vlně. Nijak extra originální, nijak extra vtipné a přesto se na to dá slušně koukat. Můj oblíbenec Matthew McConaughey v jedné ze svých slabších rolí, dramata mu sluší více. ()

Vlkodlak13

Film začíná už poněkud vtipně, takže se hned ze začátku můžete zasmát. Příběh je poutavý a i na svoji délku nezačne po chvíli nudit. Co je na tomto filmu škoda je to, že onen příběh o pokladu a lodi je smyšlený. Pátrání po pokladu je zajímavé, vtipné, ale taky poněkud dramatické díky druhé, záporné straně, která má o poklady zájem jen z finančních důvodů..tak jako vždy. Trochu jsem se obával, že ten boháč bude ve filmu zavazet, ale dost tam zapadl, bohužel však ta jeho rozmazlená dcera byla jediná co mi tam hodně nesedla, ikdyž se ke konci trochu "zpravila". ----- Pokud máte rádi dobrodružné a vtipné filmy o hledání pokladů, je toto ideální film právě pro vás. Doporučuji shlédnout. ()

Lucka07

Lehká letní oddechovka hodící se k parnému dni a litru mojita ... napětí a pravou honbu za pokladem či triller opravdu nečekejte. ()

rotas

Již osvědčená dvojice, mě opět nezklamala, nic světoborného nečekejte, ale krásná svěží letní podíváná. ()