poster

Tropická bouře

 • USA

  Tropic Thunder

 • Německo

  Tropic Thunder

 • Slovensko

  Tropická búrka

Akční / Komedie / Dobrodružný / Válečný

USA / Německo, 2008, 102 min (Director's cut: 121 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ****

  Solidních 75%. Originální střelba do vlastních řad. Downey Jr. je skutečně dobrý, naopak Tom Cruise se trochu minul účinkem. Jedna z nových komedií, na kterou se rád podívám znovu. ** Musim se ted skutečně ohradit proti vyzdvihovanému Cruisovi, ten se do své role absolutně nehodí, ale ke všemu není ani vtipný. Čili na Červeňákovu otázku z aktuální novinky (17.2.), "Čím by byla Tropická bouře bez Cruise??", se dá říct, "Rozhodně o nic chudší."(11.2.2009)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Ben Stiller mne prostě v komediích baví. A občas jsem se v Tropické bouři i zasmál. Já ale dávám 4* zejména za skvělé herecké výkony, nádherný čistý obraz a kvalitní zvuk.(26.12.2008)

 • EdaS
  ****

  Úplně každý fór či gag nevyjde, ale těch 100 minut jsem se velmi dobře bavil. Robert Downey Jr. je samozřejmě boží (a ne že ne, Robe).(22.9.2008)

 • Arx
  ***

  Ben Stiller mě konečně přesvědčil nejen o svém hereckém ale také režijním talentu. Na film Tropická bouře se dobře kouká a je v něm spoustu scén při kterých sem se skutečně popadal smíchy. Musím se ale přiznat že ke konci filmu mě přepadla nuda a to snímek není zrovna z těch nejdelších. Hodně jsem váhal mezi 3 nebo 4 hvězdičkami. Když ale vemu v potaz, že na film bych se už asi nikdy nepodíval, dávám nakonec pouze 3. U tohoto filmu mi tak trochu sedí dodatek: Film o ničem a poněkud zbytečný. 60%(29.10.2008)

 • kOCOUR
  ***

  Prvních dvacet minut nářez, posledních dvacet minut totální nářez. Všechno mezitím na půl ucha a na půl oka. Chápu úmysly, chápu pointy. Ale ta opravdová šťáva, která na mě prýští z plakátů, v tom bohužel není. A skotačící Cruise už je "over the top".(18.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace