Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

Markis

Neuvěřitelně vtipný seriál pro malé i velké. Krásný animačně zpracovaný, plný stále nových neotřelých příběhů a nápadů. Dokáže pobavit a rozesmát celou rodinu. Tvůrci seriálu ukazáli obyčejnou ovci v uplně jiném, novém, nápaditém, chytrém a šíleně vtipném světle. ()

ferika

Ovecka bekajuca v style Nicka Parka je neskutocne milucka a pobavi celu rodinu. Mam uz kus nad 50 rokov, ale ja ju jednoducho "zeriem"! V tej zaplave transatlantickych pocitacovych paskvilov je to balzam na dusu. Psychologom by som namiesto predpisovania liekov doporucil predpisat pacientom povinne sledovanie tohto serialu. Nadhera! ()

ketie

Pohádka mého dětství, která mi připomíná ta páteční odpoledne, kdy ještě na české televizi chodily pohádky jako Garfieldova show a ovečka Shaun spolu s dalšími, které si bohužel už nevybavuju. Navíc nepostrádá vtip a může se na ní dívat celá rodina a přitom se skvěle bavit. A česká verze úvodní písničky je taky skvělá. :-) ()

MarcoH

Dokonalá zábava, na ktorú sa teším, kedykoľvek na tento seriál narazím. Niektoré diely sú možno z hľadiska scenára trochu slabšie, ale celkove je to pre mňa vysoký nadpriemer. Najviac ma však fascinuje neuveriteľná animácia - detailné vytvorenie prostredia, vyzerajúceho ako skutočná a pritom rozprávková zmenšenina skutočnosti. Neprestáva ma baviť stále odhaľovať nové a nové drobnosti, ktoré vďaka možno až maniakálnemu zmyslu pre detail posúvajú genialitu tvorcov o ligu vyššie než čokoľvek, čo som videl inde. Či už sa jedná o realisticky zablatený traktor alebo drobnosti v stodole, je to očarujúce. Výborne je vymyslený takisto zvuk, kde si vďaka tomu, že sa tam vlastne nehovorí, ale len "robia zvuky", môžete vychutnať originál. ()

Pelidor

Když máte malé děti ,tak se s nimi zkrátka občas díváte na blbinky ,na které by jste se normálně nedívali ,protože by jste je nebrali na vědomí. A tak jsem svým dětem vděčen ,že pro mě objevili tento seriál. ()

Rawen616

Dlouhá léta jsem věděl jen o tom, že nějaká ovečka Shaun existuje. Pak jsem na to jednou pustil dvouletému synkovi který si to velmi oblíbil a výsledek je ten, že teď si to občas pustím i sám bez synka:-D Absolutně geniální večerníček který pobaví velké i malé. Je z toho hrozně moc cítit to "srdíčko" se kterým to autoři dělají. ()