Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

Kroupa

Je to tak geniální, že musím dát pět, i když stoprocentní to rozhodně není - závěrečné díly byly výrazně slabší. ()

camper

Možná trochu infantilní, ale tahle ovce mě udivuje svou vynalézavostí, jak "prosadit práva ovcí". Chudák pes, pravá ruka pána, ten vždy musí napravovat to, co tito nezbedové natropili. Seriál do nepohody, vždy dodá dobrou náladu! ()

sedlo03

Nemůžu hodnotit objektivně, lebo sem tento seriá nikdy neviděl střízlivej, nebo nezduněnej, ale to co jsem viděl. ( Asi 5O dílů) bylo tou nejvtipnější záležitostí ever!!! Miluju to :D 90% ()

zdenur

Pro mně jediná možnost, jak zabavit dítě aniž bych se nezbláznil z videí s rozbalováním desítek Kinder vajíček. Ač množství shlédnutí některých dílů sahá k desítkám, i po tom množství se občas uchechtnu. ()

Vazbič

Ten nejlepší možný večerníček. Nejen pro děti, starší diváci ho ocení ještě víc. Spousta zábavy na tak krátkém časovém úseku.... ()

melloun

Ani nevím, co sem napsat. S ovečkama jsem prožil tolik nezapomenutelných okamžiků a žádný se mi nechce vynechat. Takže hybaj sledovat tyhle plastelínové ovečky, šup, šup. ()

mirliflore

Jsem nadšen! U tohohle se musí bavit snad každý, bez ohledu na věk, vzdělání a sociální skupinu. Plastelínové postavičky jsou skutečně roztomilé (můj favorit je kocour Pidsley, ten vypadá prostě dokonale), příběhy milé a... a co budu povídat, tohle zkrátka musíte vidět :) ()

Luqi

Tie postavičky samé vyzerajú smiešne. Nie ešte keď začnú za farmárovým chrbtom vystrájať......... Myslím, že dospelí sa zabavia minimálne tak ako ich deti........... ()

AndreyCSFD

Jednoduše úžasné, úžasně jednoduché. Konečně seriál, který neuráží dětskou inteligenci a co víc - nehustí do dětí morálku. Někomu se sice může zdát tenhle seriál jako rychle spíchnutý večerníček, ke kterému se autoři neobtěžovali ani namluvit komentář. Pro mě je to skvělá ukázka toho, na jak malém prostoru lze vytvořit ucelený příběh se spoustou zajímavých figurek a že když máte skvělý scénář obejdete se i bez vtipných replik. Seriál je sice primárně vytvořený pro děti, tvůrci ale nezapomněli ani na dospělejší diváky a občas ze seriálu vykoukne i nějaký vtípek vyloženě pro ně. ()

peetrejr

Úžasná zábava najmä pre najmenších. Je priam komické že detský seriál kde sa nehovorí je na takých vysokých priečkach. No ja určite viem prečo. Nezabudnuteľná animácia a skvelý humor, ktorý pobaví každého. Moje detstvo bolo v podstate Veselá farma, ...A je to!, Tučniaky z Madagaskaru, Tom a Jerry a ešte mnoho ďalších. Odporúčam každému kto má dieťa/deti, pretože zabavia sa aj deti a aj vy. ()

gumbo

100% beeeeeee °°b Jelikož jsem viděl jen 1. serii, tj. prvních 20 dílů, mohu o nich krátce poreferovat. //// 1.díl Off.the.baa! - ovce hrají fotbal s hlávkou zelí, klidný průběh narušují prasata, která na hlávku dostala chuť //// 2. Bathtime - nadchází čas koupele, jenže došla teplá voda //// 3. Shape.up.with.Shaun - jedna ovečka nám moc přibrala a Shaun jí musí dostat zpátky do formy //// 4. Timmy.in.a.tizzy - boj o hračku pro malou ovečku //// 5. Scrumping - boj o jablka Ovce vs. Prasátka //// 6. Still.life - umělecké ovce nám něco namalují //// 7. Mower.mouth - nenažraný kozel //// 8. Take.away - ovce kupují pizzu //// 9. The bull - Shaun jako toreador //// 10. Saturday.night.Shaun - ovčí diskotéka ve stodole //// 11. The kite - přiletěl drak //// 12. Little.sheep.of.horrors - hororový díl //// 13. Buzz.off.bees - zabijácké včely útočí //// 14. Fleeced - je čas stříhat vlnu! //// 15. Shaun.shoots.the.sheep - Shaun fotografem //// 16. Big.top.Timmy - přijel cirkus a ztratila se nám jedna ovečka //// 17. Fetchin - farmář odjel a ovce nám zdivočely //// 18. Mountains.out.of.molehills - protivný krtek //// 19. Whos.the.mummy - Shaun matkou :) //// 20. Things.that.go.bump - noc plná hrůz ()