Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

DžejPý

Slova netřeba... Ani v epizodkách, ani v hodnocení. Skvělá zábava! Můj oblíbený detail - co dělají ovečky, když se bojí? ()

ra0474401

Ovečka je názorný příklad toho. jak něco tak neuvěřitelně stupidního může být zároveň neuvěřitelně geniální. ()

Restr

Výborný seriál pro malé i velké. Když se mi zrovna nechce přemýšlet nad intelektuálními forky a nemám čas na hodinu a půl trvající film, Shaun the sheep je pro mne jasná volba. ()

KcarlosK

Naprosto bombastické ! Neznám člověka, který by tu malou bílou potvůrku nemiloval. A všichni se u ní řehtají smíchy. Žeru tu obtloustlou a to mimčo. Bééééé !!! ()

Dr.Mattes

Z mojej strany prekvapenie, že seriál primárne určený ráno pre deti dokáže pobaviť tínedžera aj dospelého. Niektoré srandičky naozaj stoja za to a v každej časti sa taká nájde. Odporúčam na takú oddychovku večer, alebo príjemné prebúdzanie ráno :) bééé ()

Wlashack

Tohle se jinak než pěti hvězdami ohodnotit nedá. Skvěle technicky provedené, třeskutě zábavné a je jedno, jestli vám jsou dva roky, nebo 50. Pobavíte se stejně. Prostě 7 minut našlapaných kvalitní, vtipnou animovanou podívanou. A některé ovce si prostě zamilovat musíte. Shaun je fajn, ale já osobě žeru tu vypasenou, co se zásadně musí kamkoli tlačit a kde může vše sežere. Než pomalu každý druhý současný večerníček, dejte prosím raději tohle. Britové válí, nic naplat. ()

Paan

Úžasná série krátkých vtipných příběhů pro všechny věkové kategorie s roztomilou bandou ovcí, zákeřných čuňat za zdí a další veselé havěti. K tomu milá hudební a zvuková kulisa. Prvně jsem to viděl v německé verzi jako Shaun das Schaf a úvodní znělku si už nepamatuju, původní anglická je moc pěkná, ale co s ní zase udělali Češi, to je děs. Aspoň, že to je jedna z těch "němých" pohádek, že není dabing, co by to domršil úplně. ()

mato.ka

Černá ovca s IQ minimálne stredoškoláka, inšpirácia od Wallace alebo Gromita alebo obidvoch. Pozeral by som to pred spaním stále dookola, akurát som nikdy nerozumel, čo si ten ich ryšavý farmár stále brble. 5 bodov ()

mikehoblog odpad!

Bože, tahle odporná dementní rádobyroztomilá slátanina by se vůbec neměla dostat na televizní obrazovku ani nikam jinam. Naprosto strašně vypadající figurky s trapným "humorem" a co nejpřiblblejším dějem.....proč??? ()

23ch

Nejoblíbenější pohádka mé čtyřleté dcery. Musím se přiznat, že se občas dívám s ní. A je to celkem sranda. ()

Krastom

Krásné zpracování animované pohádky, avšak nevím proč, ale samotná pohádka mě tolik nebavila. Asi jsem na takové pohádky už velký, ale na druhou stranu třeba takový Slepičí úlet mě bavil náramně. Tak jako tak minimálně tři hvězdy si ovečka prostě zaslouží. ()