Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

Mr.Shock

Fotbal s hlávkou zelí, koupání v bazénu, hubnoucí program... Všechny jsou vtipné! :-) Naprosto boží záležitost :-) ()

danndda

Na tento úžasný seriál plný pohody jsem narazil jen náhodou a jsem tomu rád. Jen se divím, že tak skvělé dílko ještě nenasadili jako večerníček. Nejlepší je pes, který to bere s nadhledem. ()

natalie15

Tak na toto sa človek môže pozrieť vždy! A o zábavu má postarané:-) Ovečka Shaun je seriál ktorý rieši normálne veci veľmi milou, zábavnou a originálnou cestou. A ja som nevedela že ovce sú tak inteligentné! :-) Ovečke Shaun tie nápady asi nikdy nedojdu, a to ma len teší! Každý diel je veľmi zábavný a milý, a ja som sa do dobrodružstiev týchto ovečiek zamilovala. Niektoré diely sú nezabudnuteľné - napríklad ako tá tučná ovca chudla, ale o tom ako farmár zobral macka tej malej ovečke a tá potom celý čas plakala, chúďa. A Bitzer! To je asi moja druhá najobľúbenejšia postava po Shaun... to ako stále pije kávu... Amen. Krásny, milý, inteligentný a zábavný seriál. 95%. ()

chrustie

Ono tohle nejspíš mělo být vtipné... A ono to i je vtipné :) podle mě vydařenější než W&G. Dospělý humor, dobrá animace skvělých plastelíňáků. ()

Snapphanar

Pohádka nejen pro malé. Konečně nějaký seriál ukázal, že anglický humor není jen tolik charakteristický a suchý.... Jak jen to říci... Britský? .....Kdo by nechtěl ovečku Shaun po shlédnutí pár dílů domů? ()

Fugito

Mám rád spracovanie STOPMOTION. Dáva to seriálu takú umeleckú krásu a prepracovanie a už len kvôli tomu si to rád pozriem- fascinuje ma to. Seriál plný humoru a zlatých ovečiek. Bééé ()

Moebius

Další tvrdý direkt zastáncům antropického principu. Vše je nastaveno tak, že na vrcholu evoluce stojí Ovis Sapiens. ()

Nonna

S tímhle báječným seriálem jsem se setkala prvně v Praze, na návštěvě u kamaráda Agnara, ,t.č. studenta FAMU z Islandu. Pouštěl si, tehdy nově vzniklou, Ovečku na internetu a prorocky tvrdil :"Tohle u vás v Čechách bude slavný tak za pět let a dobude to svět." Měl pravdu. Dnes už narazím na Ovečku v každém obchoďáku (baťůžky, plyšáci, polštáře, trička......), nicméně je to snad jediná filmová postavička, která mi svým vzezřením nepřijde kýčovitá, spíš naopak - okamžitě si vybavím její poťouchlé činy a těším se na dosud neviděné díly. Akční a vynalézavá Ovečka i její kamarádky a psí hlídač, jsou prostě k popukání, zvlášť, když společně zabojují, aby jim na nápadité lumpárny nepřišel jejich přitroublý a přisleplý majitel. Nádhera. ()

Max Q.

S mojí tříletou dcerou jsem nucen občas shlédnout (h)různé věci a tisíckrát viděný krteček umoří snad každého. Nicméně na tohle se vždy opravdu těším. Pohádka pro celou rodinu. ()

blondboss

Jediný dôvod, prečo nenapálim do plných, je, že tento animák patrí skôr do kategórie detských a tým pádom bez nejakej významnej pointy. Avšak na druhej strane je to seriál nádherný, milý a hlavne neskutočne funny, pričom ja som sa pri pár epizódach tak rehotal, že konec. Skvelý unikátny motív čiernej plastelínovej ovce a jej kumpánov. A tie prasce, z tých som nemohol. Nevidel som ešte všetky série, ale na tú poslednú sa maximálne teším. Tento seriál je proste cool, tak ako cool je samotný Shaun. 85 % ()

fiasko

Seriál se kterým jsem vyrůstal. Aardmani stejně jako LAIKA používají mou velice oblíbenou stop motion animaci, bez které by Ovečka Shaun prostě nebyla tou pravou Ovečkou Shaun a seriál by ztratil svou osobitost a kouzlo. Aardmani jsou konzistentní a dokázali si vysoce nastavenou laťku kvalitní zábavy udržet několik let. Bomba! ()