Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

Estrellita

Tento šílený seriál mě vždy dokáže pobavit líp než deset reality-show! Shaun mi totiž podezřele připomíná Mahonyho z Policejní akademie a na tenhle typ charakteru prostě nedám dopustit! :) ()

filmmovier

Prvotřídní zábava. Prvotřídní. Od tvůrcu Wallace a Gromita. Koukám jen občas, ale začínám to mít rád stále víc a to už je co říct. ()

Kri-kri odpad!

90%?! Český národ definitivně ztratil veškerou soudnost i kulturní úroveň! Dlouho mi bylo záhadou, proč tahle infantilní a ničím nezajímavá pohádka je u českých diváků (a to i dospělých!) tolik populární a na ČSFD dokonce zaujímá přední pozici v žebříčku nejoblíbenějších seriálů. Až mi to konečně docvaklo! Češi jsou národem poslušných stádovitých ovcí a s hlavní postavou této blbůstky se nejspíš zosobňují, jinak si to opravdu nedovedu vysvětlit. Navíc je fakt, že TV stanice a vydavatelé DVD zásadně ušetří, neboť nemusejí pořizovat dabing. Nicméně, mě tato komerční němá imbecilita neoslovila ani v nejmenším, tudíž opět půjdu proti davu a hrdě zodpadňuji. ()

Lachtaan

Z němého ovčího života na anglickém venkově jsem viděl jen pár epizod a kdybych nevyrůstal s rostoucí láskou k typicky britské plastelínové animaci, tak bych pravděpodobně nad Ovečkou Shaun zcela zanevřel. Nedávno jsme ale doma zkusili druhý "celovečerák" a ten dokázal značně pobavit i čtyři dospělé lidi. ()

kurcatovium

Rozhodně bych to dětem pustil spíš, než zelenýho Rákosníka, ale když jsem na to (v době totální únavy a vrcholu lennosti) koukal hodinu v kuse, je to pěkná vymejvárna... ()

terunka003

Kdybych mohla dám co nejvíc hvězdiček, pět je málo. Miluju ovečky a tohle mojí lásku k nim ještě utvrdilo! Chci, aby Shaun byl můj kamarád! ()

uhlajz

Na těchhle plastelínových zvířátkách je nejlepší, co všechno dokáží vyjádřit pouhýma očima. Nejlepší je pro mě pořád Gromit, ale Shaun je hned v závěsu:-) ()

pytlik...

Pěkné a vtipné. Jenom škoda, že Shaun ani jiná postava nemá moc charisma. Možná je to tím, že se v seriálu nemluví. I když... ptakopysk Perry, pan Ket nebo Gromit taky moc řečí nenadělají a ty by si člověk na tričko klidně dal. Navíc... údajně je Shaun mužské jméno, takže ta ovečka je vlastně beránek. Nějak se do toho nemůžu vcítit, prostě pro mě je ta hlavní postava pohlaví ženského. A že má mužské jméno? Na to je jednoduché vysvětlení. Ten farmář už podle vzhledu zrovna bystrozraký není, takže u ní popletl pohlaví a dal jí špatné jméno. A je to. ()

Micione

Vtipné, skvěle podané a vhodné pro všechny generace. Každá postava do detailu propracovaná - nekonečné nápady pánů tvůrců a cit pro "hodný " humor. ()