Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

štěpule

Super seriál. Nikdy bych nevěřila, že se do 7 minut vleze taková dávka kvalitního humoru a zároveň duchaplný příběh. U každého dílu se vždycky hodně nasměju. S ovečkama se člověk opravdu nikdy nenudí. Líbí se mi, že se zvířátka chovají rozumně a během chvilky se z nich stane obyčejný pes nebo kocour, který miluje aportování nebo si hraje s klubíčkem. Každý kdo viděl aspoň jeden díl je musí mít rád. ()

jenda.69

Skvělý seriál. Viděl jsem všechny díly (prvních dvou sérií) už několikrát a pořád se královsky bavím! Co mě ale zklamalo je třetí série, ze který jsem viděl (jako velký fanoušek oveček) pár dílů v německé televizi. To, že některé postavičky prošly "faceliftem" bych i překousl, ale bohužel mi zároveň přišlo i to, že se tyhle nový díly snažily snížit stylem svojí zábavnosti na úroveň Terrence a Filipa ze SouthParku (ve většině mnou viděných nových dílů se prdělo). Naštěstí i to časté prdění a to, že se některé ovečky najednou chovaly občas jako hrozní parchanti, mi nezabránilo (i když až na druhé podívání) se zase docela dobře bavit. Ale tahle série je přece jen slabší než dvě předchozí. Ale co naplat - ty předchozí byly dokonalé, takže není nad čím v hodnocení váhat. ()

Klišé

Jeden z nejlepších seriálů pro "děti". Opravdu vtipné příběhy a charaktery! Už jsem si stáhnul celou sérii...Moje hodnocení: 90% ()

Naby

Asi protože každý díl napsal někdo jiný je to velice zajímavé, neotřelé, vtipné. Vhodné pro lidi od 0 do 199 let ;-). A mébéčky máme v lásce ;-). ()

kiv

Nesmírně roztomilý animovaný seriál o dění na malebné farmě. Překypuje svělými vtípky a gagy pro všechny divácké věkové kategorie. Velkou hodnotu spatřuji v tom, že přestože zvířecí postavičky dělají nejrůznější lumpárny, stále je zde patrné všemi respektované hierarchické uspořádání společnosti s absencí rebelujících, nepřirozeně emancipačních či jiných levičáckých příchutí tolik přítomných v celé řadě filmů a seriálů dnešní doby. ()

Bouffon

Bečím s Vámi viz komentáře Djkoma; DaViD´82; gr8 escape a další.Tohle mně fakt dostalo. Zvlášť ten díl s tím škytáním. ()