poster

Garth Marenghi's Darkplace (TV seriál)

 • Velká Británie

  Darkplace

Horor / Komedie

Velká Británie, 2004, 6x25 min

Režie:

Richard Ayoade

Scénář:

Richard Ayoade

Kamera:

Martin Hawkins

Hudba:

Andrew Hewitt
 • Shit
  ****

  Brutální parodie na horory od Mosse z It Crowd, sice to né vždy je úplně nadoraz vtipný a né vždy sem se zasmál, ale některý hlášky, dialogy a scény sou fakt krutý, kór když se to tváří tak strašně vážně a Matthew Holness je fakt ultimátní hrdina.(25.4.2008)

 • PanCitron
  *****

  Naprosto geniální věcička. Skvěle děsný dialogy, nemožně působící situace a plno úmyslných chyb. Seriál podobnýho ražení jsem už dlouho hledal. Zcela zaslouženě pět hvězd a zároveň moje pětisté hodnocení..(6.1.2009)

 • Mi Nü-Chai
  *****

  Až budu velká, chci být Garth Marenghi.(10.10.2012)

 • Chrustyn
  ***

  Občas vtipná, často docela trapná, ale ve výsledku přesto docela zábavná pocta a parodie starým béčkovým hororům.(12.4.2014)

 • liquido26
  *****

  Tenhle seriál o seriálu je absolutní úlet. Egoistický, teatrální a pozérský spisovatel brakových hororů, splétač snů, vizionář, plus herec Garth Marenghi s notnou dávkou patosu prezentuje svůj seriál Garth Marenghi's Darkplace, který byl natočen v 80. letech a vysílal se pouze chvíli v Peru. Darkplace není pouze parodií na horory a sci-fi, je to zároveň parodie na seriály z 80. let - nedokonalý obraz, nedokonalé, naivní, úsměvné triky, herci buď přehrávají nebo nehrají a to všechno s patřičným důrazem na dramatiku a tradiční seriálové hodnoty jako je přátelství, láska, rodina :-) No prostě totálně ulítlej experiment, kde rozhodně musíte vidět všechny díly, nebo alespoň většinu, protože během prvního dílu jsem z toho nebyl nijak nadšen, trvalo chvíli než jsem si zvykl na styl a genialita Darkplace mi došla až v průběhu dalších dílů. Všichni herci jsou skvělí. Hodně potěší staří známí ze seriálu IT Crowd - Richard Ayoade a Matt Berry, a stejně tak Matthew Holness v roli Gartha Marenghiho/Doktora Daglesse odvádí bravůrní výkon.(27.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace