Pohádky na dobrou noc

Príbehy na dobrú noc

Bedtime Stories

Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 95 min

Soundtrack Rupert Gregson-Williams: 1. The Sunny Vista Motel — Rupert Gregson-Williams ,2. The Tale Of Sir Fixalot — Rupert Gregson-Williams ,3. Raining Gumballs — Rupert Gregson-Williams ,4. The Fat Mouse — Rupert Gregson-Williams ,5. The Wild West Adventure — Rupert Gregson-Williams ,6. Rooftop Camp Out — Rupert Gregson-Williams ,7. The Legend Of Skeetacus — Rupert Gregson-Williams ,8. Almost A Kiss — Rupert Gregson-Williams ,9. Space Odyssey — Rupert Gregson-Williams ,10. Skeeter’s Pitch — Rupert Gregson-Williams ,11. At The Nottingham Broadway Mega Resort — Marc Shaiman ,12. You’re Supposed To Be The Good Guy — Rupert Gregson-Williams ,13. Motorcycle Rescue — Rupert Gregson-Williams ,14. Happily Ever After — Rupert Gregson-Williams(10.5.2011)

• Bluntman

Jak Pedestrian za pomocí Rob Roye porazil Silase a hirnlego. Ne, vážně - pokud si odmyslím podobnost, vrtá mi v hlavě otázka: Proč se v Hollywoodu padá vždycky nahoru? Sandler hraje další postavu, která je sobecká a nedospělá, bez píle a cíle, ale přesto sympatická. Film má zase nápaditý námět, ale jako u dalších sandlerovek doplácí na zcela nevyužitý potenciál. U ostatních rodinných komedí by mě jejich nevtipnost, rodinný apel a přehlídka klišé a schémat otravoval při nejhorším na průměrné hodnocení, jenže pohádky se musí umět vyprávět. Nejzajímavější je tak chvíle, kdy vševědoucí vypravěč (hrdinův zesnulý otec) zareaguje na svého syna, jehož příběh byl určován nenápaditým vyprávěním snesitelných fakanů. Ve výsledku 50% s tím, že morčata letos rulez (jsou novými tučňáky rodinných filmů)!(11.3.2009)

• Gilmour93

Zdál se mi sen, v němž Guy Pearce jezdil na morčeti s vypoulenýma očima uvnitř pokladnice strýčka Skrblíka. Cpal si ty drobásky do kapes, z nebe pršely žvýkačky, R.Schneider kolem procválal na červeném koni a nikdo se nesmál. A pak jsem usnul..(1.7.2012)

• rikitiki

Někdy mám pocit, že bych měla kulit oči, jako to nechutné animované morče, nad tím, že můžou mít Sandlerovy filmy takový úspěch. Jsou plné nevtipné nudy a pitvoření. A tenhle snímek je toho jednoznačným důkazem.(1.7.2012)

Průměrná Sandlerovka s pár vtipmými momenty (dobře vymyšleny nápad s "gum balls" apod.), za které stálo to shlédnout. Ale jednou stačilo.(28.12.2008)

• - Ve filmu je k vidění i Buzz Lightyear z Toy Story. Nachází se v publiku během příběhu z vesmíru. (Hal_Moore)

• - Malá holčička, která podá Sandlerovi klobouk (když spadne z koně v první pohádce), je jeho dcera Sadie. Nese ji Sandlerova manželka Jackie Sandler. (Baffer)

• - Všechny počítače ve filmu jsou značky Apple. (Baffer)