• Premiere_*

Místo lístků kupte dětem morče. A modlete se, aby takhle infantilní komedie příště putovaly rovnou na DVD.(30.1.2009)

Pěkná rodinná fantasy komedie u který jsem se příjemně bavil. Filmek má svižné tempo, občas přijde parádní vtipná scéna, parádní morče Bulvu a pěknej příběh. A. Sandler tyhle role prostě umí a je radost se na to koukat (Hlavně jeho závěrečnej projev mě dostal do kolen) Za mě 85% :)(3.7.2012)

• Gilmour93

Zdál se mi sen, v němž Guy Pearce jezdil na morčeti s vypoulenýma očima uvnitř pokladnice strýčka Skrblíka. Cpal si ty drobásky do kapes, z nebe pršely žvýkačky, R.Schneider kolem procválal na červeném koni a nikdo se nesmál. A pak jsem usnul..(1.7.2012)

• Psema

Plus za Russella Branda, Keri Russell a to vyjukané morče. Mínus za všechno ostatní - počínaje příšerným scénářem, který operoval snad se 30 stranami, a konče otravným Guyem Pearcem. 3/10(7.2.2009)

Pri tomto filme som nečakal nič..a dostala sa mi celkom podarená komédia, ale to hlavne vďaka Sandlerovi, ktorého grimasy spokojne funguju, film je ináč tak pre deti do 12 rokov, ale účasť Russella Branda, ktorý mimochdom opäť svetový ma donútila pridať aj tu 3 hviezdičku...ja som si oddýchol(7.6.2009)