Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terez.S
  ***

  Průměrná Sandlerovka s pár vtipmými momenty (dobře vymyšleny nápad s "gum balls" apod.), za které stálo to shlédnout. Ale jednou stačilo.(28.12.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Jaká byla noc? - Nakopl mě vzteklej trpaslík a nedostal jsem Ferrari." Sandlerův frackoidní humor se pro tentokrát spojil s realizací vyfantazírovaných pohádek a výsledek tomu odpovídá. Něco je zábavné, něco je trapné, něco je milé a takřka všechno je předvídatelné. Pro mě z toho vychází lehce rozvleklá moralitka se všemi Sandlerovými klady i zápory, Brandovými i Schneiderovými zábavnými štěky a skvěle obsazeným morčetem.(12.1.2016)

 • teutates
  **

  ehm... ako to len vysloviť aby to bolo aspoň o niečo lepšie... rozhodne som čakal viac, radšej sa zdržím uštipačnej poznámky a len v krátkosti 4/10(20.3.2009)

 • Kothy
  ***

  Ne příliš zajímavý film s Adamem Sandlerem, který vypráví příběhy a ty se stávají skutečností. Aspoň že tam hraje kouzelná Keri Russell. :)(5.12.2016)

 • kajda.l
  ***

  Celkem roztomilá klišoidní zábava především pro děcka.. Nevím, co kdo od toho čekal..nějakou intelektuální zábavu?..už jen jméno Adam Sandler je zárukou, že se ničeho takového divák nedočká. Bulva(morče) byl cool a ukradl si pro sebe tak půlku filmu, Keri Russell nádherná, Cox stále stejná a Pearce nesympatický. Sice už několikrát obehraný rodinný film, který nepřináší nic nového, klasické moralizování, ale něčeho jiného se v amerických rodinných filmech prostě nedočkáme.. Průměrná pohodovka, vhodná na sobotní podvečer v kruhu rodiny, nejlépe s dětmi, které to ocení.. Já nečekal víc, než mi bylo nabídnuto..(25.5.2009)

 • - Všechny počítače ve filmu jsou značky Apple. (Baffer)

 • - Keri Russell a Lucy Lawless nadabovali krom svých rolí i Wonder Woman. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Novopečený otec Sandler se nechal slyšet, že chtěl natočit nějaký film, na který by se jeho dítě mohlo jednou koukat, aniž by se za svého otce stydělo. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace