Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sobis87
  **

  Sandlerovy buranské komedie mám celkem rád a ať jsou sebevíc nevkusné, většinou mě dokážou solidně zabavit a rozesmát. Zároveň lze tohoto původně stand-up komika považovat za velmi kvalitního herce (nejen baviče) poté, co se angažoval do Andersenova Opilí lískou, Apatowových Komiků a Volání o pomoc Mika Bindera, kde s bravurou zvládl i dramatičtější herecké polohy. Další odchylku od pro Sandlera typické přisprostlé produkce představuje angažmá v nezávadném mainstreamu pro celou rodinu – a právě do této kategorie spadá právě film Pohádky na dobrou noc. Ačkoliv Sandler opět hraje arogantní postavu, které osud na konci uštědří morální lekci, tentokrát se něco ošklivě pokazilo (přesněji řečeno se podělal především scénář) a v zájmu rodinných hodnot tentokrát chybí humoru to správné „koření“ (přesněji řečeno je Sandler pod pantoflem u velkého studia a jede na půl plynu). Většina herců se zde jen pitvoří, jinak velmi kvalitní herec Guy Pearce je dokonce přímo na zabití a všichni po většinu času tahají z rukávů ohrané a infantilní vtipy (Sandlerův proslov s oteklým jazykem je téměř k nevydržení). Zápletce prakticky chybějí logické návaznosti a výchozí námět rozhodně nebyl využit natolik, jak by si průměrný divák přál. Ben Stiller si natočil Noc v muzeu a Sander si za zástupce nezávadných taškařic pro celou rodinu vybral zase Pohádky na dobrou noc, problém je v tom že i ta průměrná Noc v muzeu je o něco zábavnější než tahle blbina. Tohle je snad nejnudnější a nejotravnější film Adama Sandlera a že už tenhle párkrát šlápnul vedle.(16.8.2010)

 • Marsik
  ***

  HBO HD - Nebylo to zas tak hrozné. Sem tam jsem na sobě zaznamenal menší pousmání :) Těch 90 minut se dalo přežít. Bohužel se mi opět potvrdilo, že Adamovy filmy jsou stále méně vtipné. Tak snad se pochlapí a další jeho snímky budou už opět jiná liga. Pohádky na dobrou noc vidím jako čistý průměr. 50%(5.5.2010)

 • TheMaker
  ***

  Scénář: Matt Lopez, Tim Herlihy, rozpočet ... ? - výdělek celosvětově: $217,993,847(23.1.2009)

 • B!shop
  ****

  Pokud budu hodnotit jen v ramci subzanru rodinnejch komedii s detma, tak je to absolutni bomba. Pribeh jednoduchej a predvidatelnej, ale taky perfektne sviznej a skvele zabavnej, vtipky sice misty detinsky, ale diky Sandlerovi, kterej hraje zase tak trochu dobracky hovadko a je tradicne vybornej, tak dokazou fakt perfektne pobavit a Pearce, Brand a Schneider ve vedlejsich rolich jsou zabavny. Navic se musi ocenit, ze dokonce i deti jsou celkem sympataci. Takze jedinou vytku mam k namrdanymu morceti, to je tu fakt trochu navic. Takze celkove perfektni, svizna a zabavna rodinna komedie s fajn napadama (i kdyz by pohadek moh vypravet vic), trochu slabsima trikama a perfektni hudbou za lepsi 4*.(19.3.2009)

 • Chrustyn
  **

  Téma na první pohled poměrně zajímavé, (vyprávění pohádek, které poté ovlivňují skutečný svět) ale jeho vyprávění a celkové zpracování je natolik nezajímavé a nepovedené, že snímek uspěje možná jen u nejmenších diváků, kteří z toho nebudou mít moc rozumu a poberou možná jen nějaké ponaučení o tom, že dobro vždy zvítězí. A pro odpůrce Adama Sandlera se jedná o další potvrzení jejich nenávisti k tomuto herci, který shazuje sám sebe.(19.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace