Pohádky na dobrou noc

Príbehy na dobrú noc

Bedtime Stories

Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 95 min

Rozpočet $80miliónovTržby USA $110,101,975Tržby Celosvetovo $218,357,961Tržby za predaj DVD v USA $49,735,200 //počet predaných kusov 2,925,812║ Adam Shankman po vydarenom Hairspray dosť sklamal, film podaný tuctovo bez šťavy, kostra príbehu by ani nebola zlá len je tam strašne málo tých skutočne zábavných momentiek, rovnako tak herecké obsadenie nie je až tak dobre fungujúce aby viac vtiahlo do deja. /50%/(9.6.2010)

Upřímně řečeno mě to docela překvapilo, protože jsem od toho čekala fakt kolosální blbost. A ono se to docela dalo (i když možná to bylo kvůli tomu, že jsem spala jen pár hodin, takže jsem u toho usínala a moc jsem u toho nemyslela), i když nevim jestli bych se na to podívala znova. Nejlepší bylo jak pršeli ty žvejkačky, ale asi bych teda nechtěla, aby se mi to stalo, muselo to docela bolet :D 3*(30.6.2012)

• Bluntman

Jak Pedestrian za pomocí Rob Roye porazil Silase a hirnlego. Ne, vážně - pokud si odmyslím podobnost, vrtá mi v hlavě otázka: Proč se v Hollywoodu padá vždycky nahoru? Sandler hraje další postavu, která je sobecká a nedospělá, bez píle a cíle, ale přesto sympatická. Film má zase nápaditý námět, ale jako u dalších sandlerovek doplácí na zcela nevyužitý potenciál. U ostatních rodinných komedí by mě jejich nevtipnost, rodinný apel a přehlídka klišé a schémat otravoval při nejhorším na průměrné hodnocení, jenže pohádky se musí umět vyprávět. Nejzajímavější je tak chvíle, kdy vševědoucí vypravěč (hrdinův zesnulý otec) zareaguje na svého syna, jehož příběh byl určován nenápaditým vyprávěním snesitelných fakanů. Ve výsledku 50% s tím, že morčata letos rulez (jsou novými tučňáky rodinných filmů)!(11.3.2009)

Tak víceméně to šlo, jen se prostě nějak nesluší, abych to s hodnocením nějak přeháněj, protože takových těch klišé je tu dost, a toho smíchu na druhou stranu není zas tolik, jak bych třeba díky Zohanovi čekal. Působí to na mě trošku jako taková rychlokvaška, že s tím šlo udělat víc(5.3.2009)

Nic nového a převratného pod sluncem. Čekal jsem více fantasy, ale především mnohem víc zábavy. Ta je zde zastoupena v minimálním množství dvou až tří gegů Russella Branda. Adam Sandler se snaží, ale jen ječet a vyplazovat jazyk nestačí. Pohádkový romantický závěr je slabou útěchou na dobrou noc :-) Zajímavosti: 12 000 žvýkaček nepadá z mostu každý den. 45%(28.3.2009)

• - Ve filmu je k vidění i Buzz Lightyear z Toy Story. Nachází se v publiku během příběhu z vesmíru. (Hal_Moore)

• - Novopečený otec Sandler se nechal slyšet, že chtěl natočit nějaký film, na který by se jeho dítě mohlo jednou koukat, aniž by se za svého otce stydělo. (hippyman)

• - Během filmu je na jedné tabuli napsáno i jméno Harry Otto. Jde o poděkování asistentovi uměleckého režiséra filmu. (Zdroj: ČSFD.cz)