Pohádky na dobrou noc

Bedtime Stories

Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 95 min

• Stanislaus

Stará známá POHÁDKA - chlap, který je děsný sobec a nemá rád děti, se postupem času napraví a dokonce najde svou vyvolenou. Zde k tomu jen přidali teoreticky vynikající, ale prakticky nedostačující námět. Sandler působí protivně a trapně jako obvykle. Morče Bulva, co má (nevěřícně velké) bulvy, mě asi mělo rozesmát, což se však nestalo. Na druhou stranu musím ale pochválit solidní soundtrack (tam asi budu s chválou končit - zbytek byl průměr). Celkově to působí tak na 50%.(17.1.2010)

Pěkná rodinná fantasy komedie u který jsem se příjemně bavil. Filmek má svižné tempo, občas přijde parádní vtipná scéna, parádní morče Bulvu a pěknej příběh. A. Sandler tyhle role prostě umí a je radost se na to koukat (Hlavně jeho závěrečnej projev mě dostal do kolen) Za mě 85% :)(3.7.2012)

A to sem si myslel, že to zase bude průměrná komedie, ale mě se to líbilo víc než na průměr. Každej tady mluví, že to je nevtipná Sandlerovka, ale přeci každý film se Sandlerem nemusí být totální leštěnka mozků! Může být přeci i normální rodinná komedie a i to Adamovi sedí.(3.1.2013)

Film střídá půvabné scény s velice trapnými. A to až na hranici únosnosti. Nevím třeba co mělo znamenat to pětiminutové šišlání kdy Sandlera píchla vosa do jazyka. Mimo těchto několik kravsky hloupých scén ale film baví a dokáže zaujmout. Guy Pearce překvapil, nikdy jsem nečekal že by tento herec hrál v nějaké Sandlerově šílenosti, ale jak je viděl dneska je možné už úplně všechno. 50%(19.7.2010)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $110,101,975Tržby Celosvetovo $218,357,961Tržby za predaj DVD v USA $49,735,200 //počet predaných kusov 2,925,812║ Adam Shankman po vydarenom Hairspray dosť sklamal, film podaný tuctovo bez šťavy, kostra príbehu by ani nebola zlá len je tam strašne málo tých skutočne zábavných momentiek, rovnako tak herecké obsadenie nie je až tak dobre fungujúce aby viac vtiahlo do deja. /50%/(9.6.2010)

• - Keri Russell a Lucy Lawless nadabovali krom svých rolí i Wonder Woman. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Buldog vystupujúci vo filme je pes Adama Sandlera a volá sa Meatball. (Flipper)

• - Malá holčička, která podá Sandlerovi klobouk (když spadne z koně v první pohádce), je jeho dcera Sadie. Nese ji Sandlerova manželka Jackie Sandler. (Baffer)