Nastala chyba při přehrávání videa.
 • F.man
  ***

  Kupodivu nemám s Bedtime Stories žádný závažný problém. Jasně, je to jen plochá rodinná komedie, s lehkou a předvídatelnou linkou, která toho nemá moc co nabídnout, nicméně na odreagování... Proč ne? Sandler se snaží, fóry vycházejí z realných odkazů (a člověk si je musí hledat popřípadě mít přehled), pohádky jsou vtipné, Bulva mi nevadil... Tři pohodové hvězdy. Haven't you heard? Goofy is the new handsome.(22.6.2009)

 • honajz
  *

  Nápad a některé triky dobré, ale od té doby, co se Sandler dal na fekální humor, mu to prostě nejde. Vtipy jsou ubohé, jen málokdy vtipné, a když už neví, jak z toho ven, použije nějaký sliz, pěnu, nechutnost.(30.6.2012)

 • 3DD!3
  ****

  Sandlar poslední dobou vaří ze stejného těsta pokaždé trošku jinou buchtu (ehm... divná metafora, ale je to tak). Vezme obyčejného chlapíka, kterého si sám zahraje, trochu mystické atmosféry a přidá ponaučení navrch. Nic zvláštního, ale na mě to prostě vždycky zabere a dokážu si takový film užít. POHÁDKY možná nejsou taková pecka jako KLIK, ale zasmál jsem se, na hodinku a půl zapoměl na to jaká je svět svině a pokochal se pohledem na Keri Russell (a to se musí Sandlarovi vážně uznat, má zatraceně dobrý výběr hereckých parterek). Pěkné 4.(23.3.2009)

 • Fr
  **

  Pohádka o kovbojích a dracích, ale hlavně panu nedoceněném, který nepusinkoval šéfům zadky, ve které se místo víly může objevit vzteklá kráva.…. Film těží z potrhlých vtípků, které děti opravdu baví. Hrdinové i padouši jsou pro ně lehce k pochopení a důležitá je jednoduchost všeho a všech. Kam se hrabou některé pohádky! Když se stříká sprejem do očí, řvou smíchy a já řvu kravina, kravina, kravina! Všem do 15ti let vřele doporučuji! PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(29.8.2009)

 • jonyyy
  ***

  55%(31.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace