Průměrná Sandlerovka s pár vtipmými momenty (dobře vymyšleny nápad s "gum balls" apod.), za které stálo to shlédnout. Ale jednou stačilo.(28.12.2008)

"Jaká byla noc? - Nakopl mě vzteklej trpaslík a nedostal jsem Ferrari." Sandlerův frackoidní humor se pro tentokrát spojil s realizací vyfantazírovaných pohádek a výsledek tomu odpovídá. Něco je zábavné, něco je trapné, něco je milé a takřka všechno je předvídatelné. Pro mě z toho vychází lehce rozvleklá moralitka se všemi Sandlerovými klady i zápory, Brandovými i Schneiderovými zábavnými štěky a skvěle obsazeným morčetem.(12.1.2016)

• teutates

ehm... ako to len vysloviť aby to bolo aspoň o niečo lepšie... rozhodne som čakal viac, radšej sa zdržím uštipačnej poznámky a len v krátkosti 4/10(20.3.2009)

Ne příliš zajímavý film s Adamem Sandlerem, který vypráví příběhy a ty se stávají skutečností. Aspoň že tam hraje kouzelná Keri Russell. :)(5.12.2016)

Celkem roztomilá klišoidní zábava především pro děcka.. Nevím, co kdo od toho čekal..nějakou intelektuální zábavu?..už jen jméno Adam Sandler je zárukou, že se ničeho takového divák nedočká. Bulva(morče) byl cool a ukradl si pro sebe tak půlku filmu, Keri Russell nádherná, Cox stále stejná a Pearce nesympatický. Sice už několikrát obehraný rodinný film, který nepřináší nic nového, klasické moralizování, ale něčeho jiného se v amerických rodinných filmech prostě nedočkáme.. Průměrná pohodovka, vhodná na sobotní podvečer v kruhu rodiny, nejlépe s dětmi, které to ocení.. Já nečekal víc, než mi bylo nabídnuto..(25.5.2009)

• - Všechny počítače ve filmu jsou značky Apple. (Baffer)

• - Keri Russell a Lucy Lawless nadabovali krom svých rolí i Wonder Woman. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Novopečený otec Sandler se nechal slyšet, že chtěl natočit nějaký film, na který by se jeho dítě mohlo jednou koukat, aniž by se za svého otce stydělo. (hippyman)