• Bluntman

Jak Pedestrian za pomocí Rob Roye porazil Silase a hirnlego. Ne, vážně - pokud si odmyslím podobnost, vrtá mi v hlavě otázka: Proč se v Hollywoodu padá vždycky nahoru? Sandler hraje další postavu, která je sobecká a nedospělá, bez píle a cíle, ale přesto sympatická. Film má zase nápaditý námět, ale jako u dalších sandlerovek doplácí na zcela nevyužitý potenciál. U ostatních rodinných komedí by mě jejich nevtipnost, rodinný apel a přehlídka klišé a schémat otravoval při nejhorším na průměrné hodnocení, jenže pohádky se musí umět vyprávět. Nejzajímavější je tak chvíle, kdy vševědoucí vypravěč (hrdinův zesnulý otec) zareaguje na svého syna, jehož příběh byl určován nenápaditým vyprávěním snesitelných fakanů. Ve výsledku 50% s tím, že morčata letos rulez (jsou novými tučňáky rodinných filmů)!(11.3.2009)

Celkem roztomilá klišoidní zábava především pro děcka.. Nevím, co kdo od toho čekal..nějakou intelektuální zábavu?..už jen jméno Adam Sandler je zárukou, že se ničeho takového divák nedočká. Bulva(morče) byl cool a ukradl si pro sebe tak půlku filmu, Keri Russell nádherná, Cox stále stejná a Pearce nesympatický. Sice už několikrát obehraný rodinný film, který nepřináší nic nového, klasické moralizování, ale něčeho jiného se v amerických rodinných filmech prostě nedočkáme.. Průměrná pohodovka, vhodná na sobotní podvečer v kruhu rodiny, nejlépe s dětmi, které to ocení.. Já nečekal víc, než mi bylo nabídnuto..(25.5.2009)

• Falko

Ocakaval som podla traileru omnoho lepsiu komediu a trosku iny dej. Z mojho pohladu sa mi to zdalo byt az moc detske, tym padom pre mna dost nudne. KLIK - ZIVOT NA DIALKOVE OVLADANIE (2006) so Sandlerom sa mi pacil omnoho viac... 06.01.2009 ____ Adam Sandler - (Skeeter Bronson) +++ Keri Russell - (Jill) +++ Guy Pearce - (Kendall) +++ Russell Brand - (Mickey) +++ Richard Griffiths - (Barry Nottingham) +++ Teresa Palmer - (Violet Nottingham) +++ Courteney Cox - (Wendy) +++ Lucy Lawless - (Aspen) +++ Jonathan Price - (Marty Bronson) +++ Carmen Electra +++ Produkcia: Adam Sandler +++ Hudba: Rupert Gregson-Williams +++ (Videl v kine 06.01.2009) +++(6.1.2009)

Skratkovita, ale chvilami napadita... rozpravka. :)(8.6.2009)

Je to dosť dobrá komédia s mojim obľúbeným komikom Adamom Sandlerom, ktorá patrí medzi jeho priemerné filmy. Má celkom dobrý príbeh o plnení určitých prvkov z vyrozprávaných príbehov, ktorého základ síce je dosť detský, ale je veľmi dobre spracovaný, vôbec nenudí a myslím si, že bez problémov pobaví aj dospelých. Veľkým plusom tohto filmu je, že na komédiu má až moc veľký rozpočet, čo vidno hlavne na vizualizácii rozprávaných príbehov, ktoré vyzerajú veľmi dobre. Ale ani ma to moc neprekvapuje, pretože všetky novšie Sandlerove filmy sú jednoznačné áčka. Sandler tu hrá jednu zo svojich pokojnejších postáv, teda žiadny extrémista ako napríklad jeho predchádzajúci Zohan, čo síce znamená menej vtipných hlášok, ale zase ani žiadne trápnejšie situácie, ktoré sa v Zohanovi niekedy vyskytli. Ale aj tak je tu zábavy dosť, pobavila ma hlavne scéna so sprejom alebo odpoved´ na cenu Ferrari. Je tu aj výborné herecké obsadenie, čo je ale tiež pri Sandlerove filmy typické. Zaujme Guy Pearce, aj ked´ spevácku scénu si mohol odpustiť alebo menšia úloha Roba Schneidera. Veľmi dobrý je aj nápad s prítomnosťou morčaťa, ktorý baví každým pohľadom na neho. Tomuto filmu som vôbec neveril a nechápal som, prečo si môj obľúbenec zahral v niečom s takýmto príbehom. A tak som si ho pustil hlavne kvôli doplneniu zbierky, ale bol som veľmi milo prekvapený. Pre Sandlera to bol podobný úlet ako pre Stillera Noc v múzeu, ale musím povedať, že tento súboj Sandler s prehľadom vyhral. Objektívna kvalita filmu- 70%, film sa páči mne na 74%.(2.7.2009)