Prakticky bych zde mohl zkopírovat svůj komentář k jiné "sandlerovce", Just Go with It, protože taky zde dávám stejné hodnocení, ale neudělám to, protože se přesto v něčem liší. Tomuto filmu dávám lepší tři hvězdy, protože jsem od něj čekal jen solidní podívanou, která nebude nudit, a přesně to jsem dostal. Navíc zde není vyloženě otravná postava, na Keri a Theresu se příjemně kouká a mini rolička Carmen taky potěšila. Kdyby film občas přidal na vtipnosti anebo kdybych věděl, že si tohle budu chtít ještě jednou pustit, dal bych lepší hodnocení. Takhle jen 60 %.(8.8.2011)

• Stanislaus

Stará známá POHÁDKA - chlap, který je děsný sobec a nemá rád děti se postupem času napraví a dokonce vyvolenou svou najde. Zde k tomu jen přidali teoreticky vynikající, ale prakticky nedostačující námět. Sandler působí protivně a trapně jako obvykle. Morče Bulva, co má (nevěřícně velké) bulvy, mě asi mělo rozesmát, což se však nestalo. Na druhou stranu musím ale pochválit solidní soundtrack (tam asi budu s chválou končit - zbytek byl průměr). Celkově to působí tak na 50%.(17.1.2010)

• johnn333

A jsme (skoro) tam, kde jsme byli před Hairsprayem. Kdo viděl odporný trailer, má celkem jasnou představu o výsledném výrobku. Barevná slátaninka, jejíž (ne)komplikovaný děj bude problém líčit bezprostředně po shlédnutí, střídá smrtelně nudné výjevy ze života hotelového uklízeče, jež chce být hotelovým manažerem a většinou nevtipné příběhy, zobrazující jeho snažení v pohádkovém hávu. Minimální invence nepřekvapí, to spíš Sandler, který se zcela podřizuje dětské historce a ani se nesnáží vnést do věci trochu "svého" humoru. Předloni byla taková Noc v muzeu, loni Alvin a Chipmunkové, who´s next? P.S. Ta okatá kreatura má být nějaký sofistikovaný vtip? Nepochopil jsem. 40%(15.1.2009)

• Bluntman

Jak Pedestrian za pomocí Rob Roye porazil Silase a hirnlego. Ne, vážně - pokud si odmyslím podobnost, vrtá mi v hlavě otázka: Proč se v Hollywoodu padá vždycky nahoru? Sandler hraje další postavu, která je sobecká a nedospělá, bez píle a cíle, ale přesto sympatická. Film má zase nápaditý námět, ale jako u dalších sandlerovek doplácí na zcela nevyužitý potenciál. U ostatních rodinných komedí by mě jejich nevtipnost, rodinný apel a přehlídka klišé a schémat otravoval při nejhorším na průměrné hodnocení, jenže pohádky se musí umět vyprávět. Nejzajímavější je tak chvíle, kdy vševědoucí vypravěč (hrdinův zesnulý otec) zareaguje na svého syna, jehož příběh byl určován nenápaditým vyprávěním snesitelných fakanů. Ve výsledku 50% s tím, že morčata letos rulez (jsou novými tučňáky rodinných filmů)!(11.3.2009)

Pri tomto filme som nečakal nič..a dostala sa mi celkom podarená komédia, ale to hlavne vďaka Sandlerovi, ktorého grimasy spokojne funguju, film je ináč tak pre deti do 12 rokov, ale účasť Russella Branda, ktorý mimochdom opäť svetový ma donútila pridať aj tu 3 hviezdičku...ja som si oddýchol(7.6.2009)