• rikitiki

Někdy mám pocit, že bych měla kulit oči, jako to nechutné animované morče, nad tím, že můžou mít Sandlerovy filmy takový úspěch. Jsou plné nevtipné nudy a pitvoření. A tenhle snímek je toho jednoznačným důkazem.(1.7.2012)

Je to zábavný, je to pohodový, Sandler nijak nepřehrává a nečekaně čekanej konec se dá vcelku lehce přejít, nakonec vždyť se to ani nesnaží tvářit jako něco geniálního anebo převratnýho, spíš naopak. Prostě uvolňující a zábavná rodinná podívaná, která nenadchne, ale potěší(19.3.2009)

• Falko

Ocakaval som podla traileru omnoho lepsiu komediu a trosku iny dej. Z mojho pohladu sa mi to zdalo byt az moc detske, tym padom pre mna dost nudne. KLIK - ZIVOT NA DIALKOVE OVLADANIE (2006) so Sandlerom sa mi pacil omnoho viac... 06.01.2009 ____ Adam Sandler - (Skeeter Bronson) +++ Keri Russell - (Jill) +++ Guy Pearce - (Kendall) +++ Russell Brand - (Mickey) +++ Richard Griffiths - (Barry Nottingham) +++ Teresa Palmer - (Violet Nottingham) +++ Courteney Cox - (Wendy) +++ Lucy Lawless - (Aspen) +++ Jonathan Price - (Marty Bronson) +++ Carmen Electra +++ Produkcia: Adam Sandler +++ Hudba: Rupert Gregson-Williams +++ (Videl v kine 06.01.2009) +++(6.1.2009)

• - Novopečený otec Sandler se nechal slyšet, že chtěl natočit nějaký film, na který by se jeho dítě mohlo jednou koukat, aniž by se za svého otce stydělo. (hippyman)

• - Keri Russell a Lucy Lawless nadabovali krom svých rolí i Wonder Woman. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - První film produkovaný Adamem Sandlerem, který získal rating PG-13. (Zdroj: ČSFD.cz)