Pohádky na dobrou noc

Príbehy na dobrú noc

Bedtime Stories

Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 95 min

Adam Sandler to s propagací rodinných hodnot tentokrát už skutečně trochu přehnal.(11.1.2009)

Tak víceméně to šlo, jen se prostě nějak nesluší, abych to s hodnocením nějak přeháněj, protože takových těch klišé je tu dost, a toho smíchu na druhou stranu není zas tolik, jak bych třeba díky Zohanovi čekal. Působí to na mě trošku jako taková rychlokvaška, že s tím šlo udělat víc(5.3.2009)

Pokud budu hodnotit jen v ramci subzanru rodinnejch komedii s detma, tak je to absolutni bomba. Pribeh jednoduchej a predvidatelnej, ale taky perfektne sviznej a skvele zabavnej, vtipky sice misty detinsky, ale diky Sandlerovi, kterej hraje zase tak trochu dobracky hovadko a je tradicne vybornej, tak dokazou fakt perfektne pobavit a Pearce, Brand a Schneider ve vedlejsich rolich jsou zabavny. Navic se musi ocenit, ze dokonce i deti jsou celkem sympataci. Takze jedinou vytku mam k namrdanymu morceti, to je tu fakt trochu navic. Takze celkove perfektni, svizna a zabavna rodinna komedie s fajn napadama (i kdyz by pohadek moh vypravet vic), trochu slabsima trikama a perfektni hudbou za lepsi 4*.(19.3.2009)

• Premiere_*

Místo lístků kupte dětem morče. A modlete se, aby takhle infantilní komedie příště putovaly rovnou na DVD.(30.1.2009)

• rikitiki

Někdy mám pocit, že bych měla kulit oči, jako to nechutné animované morče, nad tím, že můžou mít Sandlerovy filmy takový úspěch. Jsou plné nevtipné nudy a pitvoření. A tenhle snímek je toho jednoznačným důkazem.(1.7.2012)